Yeni Üye
    İLKer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart BUFFER ÇARLAR

Merhaba,

Buffer çarlar olan bir pvp daha keyifli oluyor. Ama bard veya bot çarla warrior veya clerck buf basmak yasak.Daha önce oynadığım serverlardan pay biçiyorum. Pvp ler daha kalabalık oluyor. Şimdi bakıyorum. Herkes stalda, kimse pvp ye cıkmıyor. İnanın bana bu yasağı kaldırırsanız, insanlar 1 çar yapmak yerine pvp ye cıkıp diğer çarlarını da güçlendirmek için oyuna daha fazla para atacaklardır. Sizin için de güzel bir şey bu. Oynayan playerlar için de. Bir düşünmenizi ve öneriyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum admin. Teşekkürler.

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Kardeş Fight +13-+14 staffı olan kişiler var,bu kişiler bardın dancesiyle bütünleşirse zaten terminatör gibiler bu sefer karşıdaki kişilerin hiçbir şansı kalmaz.PvPler senin bahsettiğin gibi zevkli bir hal almayacaktır aksine buff alıp gelen veletler ile dolacaktır.Bu gözler warrior-wiz char gördü be kardeş godsaveus diye ergen guıldi vardi bunlar wiz-warrior char açmişlardi üstlerinden screenler hiç eksik olmuyordu adamlar 3 tane bard getiriyordu bunun biriylede heali açıyorlardı adamların üstünde dancing magic-heal-physcial, guard-mana tambour-hit march vardı..Gördüğün o safeler tamamen warrior-bard ile dolup taşacaktır.
    Zaten taşkınlık oluştuğu için bu yasak geldiğini düşünüyorum,BENCE İSABETLİ BİR KARAR.Bence gelirse PvPler inanılmaz derecede zevksiz bir hale dönüşecektir oluşacak lagdan bahsetmek bile istemiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş