Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:JOB--KERVAN--JOB--SUİT--HAKKINDA

General
    _Immortality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    40
    Beğenme 
    125
    Beğenilme 
    107

Standart JOB--KERVAN--JOB--SUİT--HAKKINDA

JANGANDAN VEYA HERHANGİ BİRŞEHİRDEN ALINAN KERVAN HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR ŞEHRE SATILMADAN SDCE YOLU UZATILARAK ÇIKAN NPC TİEFLERİ KESEREK EXP KASMAK YANLIŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.. ŞUNUDA DİYEBİLİRSNZ ('KARDEŞİM BEN TİEFLERE YAKALANMADAN YOLU UZATIYORUM') BU MANTIKLI EVET AMA BUNU DEZAVATAJA ÇEVİREN DURUMLAR VAR.. BURDAKİ TEK MESELE 7 LVL TİEF VE HUNTER SUİTTE BULUNAN 7 INT 7 STR DİR.. İSSRODAN BU YANA TİEFLİĞİ SEVEN BİR KAREKTERİM VE BU SERVERDE DEVAM ETMİŞTİR. BU BSRO SVSİNDE VEYA CSRO ASRO SERVERİNDE O KADAR ÇOK SAHTE JOBLA KARŞILAŞTIK BUNU ENGELLİYEMEDİK VEYA ENGELLEMEK İÇİN BİR FİKİR VEYA İYİLEŞTİRME BULAMADIK VE HALA SAHTE JOB KASILMAKTATIR.

HUNTER ÇARLAR YOLU FAZLASIYLA UZATARAK EXP KASMAKTARIR. MANTIKLIMI DEĞİLMİ BİLMİYORUM AMA OZAMAN TİEF KAREKTER MALI ALIP DOLAŞSIN İSTEDEĞİ ZAMAN RETUNA BASIP ŞEHRE GİDİP SATSIN HUNTERLERİN YAPTIĞI MANTIKLA AYNI OLAYA GELİYOR. ŞU YUKARDAKİ FOTOGRAFLARA BAKIYORUM HANGİLERİ GERÇEK SİZCE HANGİLERİ HAKKIYLA YAPTI BUNU TÜM SERVER GÖRDÜ VE BUNA BAZILAR GÖZ YUMDU SIRF SVDE TİEF SUİT ARTSIN DİYE..

BUNA BİRKAÇ ÇÖZÜM SUNMAK İSTİYORUM::

1---YA SUİTTEKİ 7INT 7STR BUFU KALKSIN
    2---YADA ÇIKAN NPC TİEFLERİ VEYA HUNTERLERİNDEN GELEN EXP KALDIRILSIN
    3---YADA BELİRLİ BİR EXP POİNT BELİRLENEREK .. ÖRNEK VERİYORUM.... TİEF BİR KAREKTER HUNTER KAREKTERİ KESEREK 5 EXP POİNTİ ALSIN VE BELİRLİ BİR EXP POİNTE GELDİĞİNDE TİEF SUİTİ VEYA HUNTER SUİTİ HAK ETSİN VE KESİLEN TARAFTAN EN FAZLA 5 EXP POİNTİ ALINSIN EKSİYE DÜŞMESİN VEYA ARTMASIN
    VE 6. KESİŞİNDE 5 EXP POİNTTEN FAZLA ALAMASIN VE BAŞKA KAREKTER KESTİĞİNDE TEKRARDAN EXP POİN ALMAYA DEVAM ETSİN JOBU SEÇERKEN BİR MİKTAR SİLK KARŞILĞINDA HUNTER VEYA TİEF OLARAK SEÇİMİNİ YAPSIN..

DAHA FAZLA EKLEMEK İSTERDİM ŞUAN İÇİN AKLIMDA OLANLAR BUNLAR EKLEMEK VEYA FİKRİ OLAN ARKADAŞLAR YORUMUNU DİLE GETİRSİN. BURAYA YORUM YAZACAK ARKADAŞLARDAN TEK RİCAM BU SVDE HEPİMİZ OYNUYORUZ HERKEZİ KAPSAYAN BİR PROBLEM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. ŞUNUDA DİYEBİLİRSİZ KARDEŞİM SVDE LAG ÇÖZÜLMEDİ BUNUMU ÇÖZECEKLER. AMA BİRİLERİ SESİNİ ÇIKARMADIĞI SÜRECE BU SERVER LAGA VE SAHTE JOBA VEDE HIRSIZLIĞA NORMALMİŞ GÖZÜYLE BAKACAK
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ın KONUYU OKUYUP VE TÜM PLAYERLERİN FİKİRLERİNİ VE GÖRÜŞLERİNİ BU KONU ALTINDA KÜFÜRSÜZ ŞEKİLDE DİLE GETİRMELERİNİ RİCA EDİYORUM

HERKESE İYİ FORUMLAR

REST_RAPERİN
    RYN, xLykie and MelezPrens like this.

RYN
    RYN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Senior General
    RYN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    48
    Beğenme 
    191
    Beğenilme 
    197

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Konu Düşünülüp bi Hareket olmasını umut ediyoruz.
    xLykie bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bölüm Moderatörü
    WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    728

Proxy sitelerinin yer işaretleri hoş bir görüntü olmamış
    NewAdventure

ReaLaMity_

Pill

*NWA____HuSo

Chief General
    Throwny_xD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    113
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    56

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapacak bişey yok kral

General
    _Immortality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    40
    Beğenme 
    125
    Beğenilme 
    107

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İssro oyanayan bir oyuncu icin normal arastirilsin problem degil
    WhenPigsFly bunu beğendi.

Vice General Lord
    Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    294
    Beğenilme 
    286

Alıntı _Immortality Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

JANGANDAN VEYA HERHANGİ BİRŞEHİRDEN ALINAN KERVAN HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR ŞEHRE SATILMADAN SDCE YOLU UZATILARAK ÇIKAN NPC TİEFLERİ KESEREK EXP KASMAK YANLIŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.. ŞUNUDA DİYEBİLİRSNZ ('KARDEŞİM BEN TİEFLERE YAKALANMADAN YOLU UZATIYORUM') BU MANTIKLI EVET AMA BUNU DEZAVATAJA ÇEVİREN DURUMLAR VAR.. BURDAKİ TEK MESELE 7 LVL TİEF VE HUNTER SUİTTE BULUNAN 7 INT 7 STR DİR.. İSSRODAN BU YANA TİEFLİĞİ SEVEN BİR KAREKTERİM VE BU SERVERDE DEVAM ETMİŞTİR. BU BSRO SVSİNDE VEYA CSRO ASRO SERVERİNDE O KADAR ÇOK SAHTE JOBLA KARŞILAŞTIK BUNU ENGELLİYEMEDİK VEYA ENGELLEMEK İÇİN BİR FİKİR VEYA İYİLEŞTİRME BULAMADIK VE HALA SAHTE JOB KASILMAKTATIR.

HUNTER ÇARLAR YOLU FAZLASIYLA UZATARAK EXP KASMAKTARIR. MANTIKLIMI DEĞİLMİ BİLMİYORUM AMA OZAMAN TİEF KAREKTER MALI ALIP DOLAŞSIN İSTEDEĞİ ZAMAN RETUNA BASIP ŞEHRE GİDİP SATSIN HUNTERLERİN YAPTIĞI MANTIKLA AYNI OLAYA GELİYOR. ŞU YUKARDAKİ FOTOGRAFLARA BAKIYORUM HANGİLERİ GERÇEK SİZCE HANGİLERİ HAKKIYLA YAPTI BUNU TÜM SERVER GÖRDÜ VE BUNA BAZILAR GÖZ YUMDU SIRF SVDE TİEF SUİT ARTSIN DİYE..

BUNA BİRKAÇ ÇÖZÜM SUNMAK İSTİYORUM::

1---YA SUİTTEKİ 7INT 7STR BUFU KALKSIN
    2---YADA ÇIKAN NPC TİEFLERİ VEYA HUNTERLERİNDEN GELEN EXP KALDIRILSIN
    3---YADA BELİRLİ BİR EXP POİNT BELİRLENEREK .. ÖRNEK VERİYORUM.... TİEF BİR KAREKTER HUNTER KAREKTERİ KESEREK 5 EXP POİNTİ ALSIN VE BELİRLİ BİR EXP POİNTE GELDİĞİNDE TİEF SUİTİ VEYA HUNTER SUİTİ HAK ETSİN VE KESİLEN TARAFTAN EN FAZLA 5 EXP POİNTİ ALINSIN EKSİYE DÜŞMESİN VEYA ARTMASIN
    VE 6. KESİŞİNDE 5 EXP POİNTTEN FAZLA ALAMASIN VE BAŞKA KAREKTER KESTİĞİNDE TEKRARDAN EXP POİN ALMAYA DEVAM ETSİN JOBU SEÇERKEN BİR MİKTAR SİLK KARŞILĞINDA HUNTER VEYA TİEF OLARAK SEÇİMİNİ YAPSIN..

DAHA FAZLA EKLEMEK İSTERDİM ŞUAN İÇİN AKLIMDA OLANLAR BUNLAR EKLEMEK VEYA FİKRİ OLAN ARKADAŞLAR YORUMUNU DİLE GETİRSİN. BURAYA YORUM YAZACAK ARKADAŞLARDAN TEK RİCAM BU SVDE HEPİMİZ OYNUYORUZ HERKEZİ KAPSAYAN BİR PROBLEM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. ŞUNUDA DİYEBİLİRSİZ KARDEŞİM SVDE LAG ÇÖZÜLMEDİ BUNUMU ÇÖZECEKLER. AMA BİRİLERİ SESİNİ ÇIKARMADIĞI SÜRECE BU SERVER LAGA VE SAHTE JOBA VEDE HIRSIZLIĞA NORMALMİŞ GÖZÜYLE BAKACAK
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ın KONUYU OKUYUP VE TÜM PLAYERLERİN FİKİRLERİNİ VE GÖRÜŞLERİNİ BU KONU ALTINDA KÜFÜRSÜZ ŞEKİLDE DİLE GETİRMELERİNİ RİCA EDİYORUM

HERKESE İYİ FORUMLAR

REST_RAPERİN
    bu yolu uzatma konusu yoruma açık bir konu adam kalkıp da güvenlik sebebiyle burdan geçiyorum dese kım ne dıyebılır kı? ama söylediğin bir çok şeye katılıyorum sw de kımse kervan çekmıyorken bir sürü thiefın nasıl 7 lw olduğunu hepimiz iyi bılıyoruz

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Bizler yaz uykusunu yattık rüzgarla beraber gözümüzü açacagız geldigimiz de iyilişterme görürsek güzel olur kendimiz için istemiyoruz. Zaten ben dışın da ST kemik kadro alayı 7 lv bende 6lv 35exp falan ım sw için iyileştirme gerek. Kolay olucaksa herkese kolay zor olucaksa da herkese zor olsun. Dikkate alınması gereken bir konu arkadaşımız göz önünde olan ama kimsenin buraya taşımayı düşünmedigi bir şeyi paylaşmış. Gerekli müdahale yapılmalı.
    1st gördüysen esc ye bas.

Yeni Üye
    NefiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5

Bende kendi sahsim adima thief lere haksizlik yapildigi kanisindayim ya tiflerinde bu sure dolasmasina izn verilmeli yada npc lerden gelen ex kisilmali isroda da kisikti cunku npc keserek ex kasma sansin yoktu haksizlik kalkmasi adina oneri ex kisilsin tsk

Senior General
    Kent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    159
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    95

Alıntı NefiSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kendi sahsim adima thief lere haksizlik yapildigi kanisindayim ya tiflerinde bu sure dolasmasina izn verilmeli yada npc lerden gelen ex kisilmali isroda da kisikti cunku npc keserek ex kasma sansin yoktu haksizlik kalkmasi adina oneri ex kisilsin tsk
    Tamamen katılıyorum.. Kral ne derse onaylarım

Yeni Üye
    NefiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5

Eyw kanka ��

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş