Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By MelezPrens

Konu:Tavsiyenize ihtiyacım var

Yeni Üye
    karayel637 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Standart Tavsiyenize ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba 28 Mayıs 2015 te oyunu bırakmıştım.Şimdi tekrardan silkroad oynama kararı aldım.Fakat bi konuda kafam çok karışık.İsro ya mı başlasam yoksa tekrardan Bsro ile devam mı etsem Biraz araştırdım isroda joymax, jc planet adında bi şirketle birleşmiş
    yenilikler vs gelmiş bsroda ise forumu birkaç gündür takip ediyorum daha önce olduğu gibi hala hırsızlık olayları veya buna benzer şikayetler söz konusu. Sizce bsroya mı başlamalıyım isro ya mı? İyi eğlenceler

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Alıntı karayel637 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 28 Mayıs 2015 te oyunu bırakmıştım.Şimdi tekrardan silkroad oynama kararı aldım.Fakat bi konuda kafam çok karışık.İsro ya mı başlasam yoksa tekrardan Bsro ile devam mı etsem Biraz araştırdım isroda joymax, jc planet adında bi şirketle birleşmiş
    yenilikler vs gelmiş bsroda ise forumu birkaç gündür takip ediyorum daha önce olduğu gibi hala hırsızlık olayları veya buna benzer şikayetler söz konusu. Sizce bsroya mı başlamalıyım isro ya mı? İyi eğlenceler
    Dostum buraya başlama dersek yanlış yönlendirme banned olur isro da yenilikden haberim yok @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... adın da ki bu kişi sırtını dogrultursa dünyanın 1 numaralı server i olacak bir serverdir burası çünkü buradaki playerler artık kalıblaştıgı için birbirlerine bakarak en takoz u bile player oluyor zaman la güzel server ama şuan kuruma yolun da ben sana ora bura demiyecegim sen de para vercen emek vercen gir bak begenirsen devam et begenmez gidersin. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu adam da tek başına elinden geleni yapıyor ama yetmiyor.
    karayel637 bunu beğendi.

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Teşekkür ederim yorumun için.Eskisi gibi hotan için mücadele vardır sanırım veya jop cave için ☺️

Senior General
    _Red_DeWiLs_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    203
    Beğenilme 
    98

Benim fikrim bende 2016'dan beri burdayım her geçen sene Bsro bir tık daha player açısından azılıyor kardeşim senın zamanında sw altın çagını yaşarken şuan sw ölü gibi player sayısı dahada düşmeye başladı 2020'de eğer'ki gmler şuanki gibi bir şey yapmadan devam ederse tamamen biticek bu benim şahsi görüşüm'dür sw'nin gidişatı görüldüğü gibi - bende charımı sattım ve bir çok eski arkdaşımda charını sattı ve satmaya devam ediyor pazarda charlar mevcut geri gelmeyi düşünüyordum senin gibi kardeşim ama player sayısının azlıgından ve gm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ilgisizliğinden artık ne char alıcam nede sw'a gelicem kardeşim sende sw 1 lv char aç gir bir bak ama kesinlikle bir düşüş yaşadığı aşikar.

Chinese_King

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Teşekkür ederim bilgilendirdigin için zaten yönetim ilgi alakayı kestiyse sonu yakındır demek en iyisi isro girip bi kaç gün göz gezdirmek olacak

FKC
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    789

Hotan için çaba yok hocam herkes janganda rekabet job cawe de fakat eskisi gibi AP kasma durumu yok bsilkroadı öneririm isro ile hiç boşa uğraşma varsa durumun 1000 TL ye bir çar al bide bot partisi yap kendine keyfini rahatlıkla alırsın

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş