Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:Bahamut Serverın da İllegal Rank Kasanlara Göz mü Yumuluyor Yönetim ?

Üyeliği Durduruldu
    canlibomba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    26

Exclamation Bahamut Serverın da İllegal Rank Kasanlara Göz mü Yumuluyor Yönetim ?

? Her ne hikmetse cave de 7 lvl suit giyebilmek için saatlerce gecelerce bota salınan hunter hesapları asgard incelemiyor ? yada haberi yok ..
    bufalo ile 1 yıldız kervanların kol gezmesine ne demeli ranka giriyorlar peki ya sadece akşamları online olup 100k hunter rank kasanlara ? yada bir geceden sabaha 20k kasanlara ? Oyuncular olarak görüyoruz bunları kusura bakmayın yönetim böyle gidiyorsa işler söyleyin bizde yapalım aynısını , mal kervanla alınır geceden sabaha 20k kasılır kervandan mal satılmaz ? ertesi gün o kervan hesapları 1 yıldız bota bırakılıp kervan çektirilir ?
    İspatım yok arkadaşlar profesyonel takılıyor görünmezliği bot ile görüyorlar ph kullananlarda var yani yakalayamıyoruz denk geliyoruz farkedince normale dönüyorlar.
    Ve yapılan illegal rank olayının nedeni cave de 7 lvl suit giyip üstünlük sağlamak , Oyunun dengesini bu denli bozmalarına artık göz yummayın bu tarz konularda şeffaflık bekliyoruz yönetimden Thiefler ile de aradık günlerce gecelerce rastlayamadık @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... inceleme istiyoruz senden geçen hafta ve bu haftaki trader ve hunter ranklarıyla ilgili ...
    Şayet kanıt yoksa incelemede cezada yok şeklinde tutumunuz varsa , onların oynadığı gibi oynamamızda sakınca görmemenizi temenni ediyorum .
    Oyundaki dengelerin bu duruma kayıtsız kalmamanıza bağlı olduğunu düşünüyorum 7 str 7 int li suit cavede herşeyi değiştirebilir ki şayet 1 haftada 7 level hunter olanlar mevcut
    bedrharyy bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    26

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... gece 2 den bu saate kadar 30k kastılar nerdesin

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    26

General
    _Immortality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    40
    Beğenme 
    125
    Beğenilme 
    107

;ÇAYIMI İÇERİM KEYFİME BAKARIM PARAMI ALIRIM
    TearOfGod bunu beğendi.

General Lord
    _HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    231
    Beğenme 
    622
    Beğenilme 
    504

Senelerden beri önüne geçilemeyen bir şey bu. Bazı şeyler gerçekten oyuncular da bitiyor. Oyunun amacına uygun oynamak var iken neden böyle bir yola insan başvurur ki anlamış değilim. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yinede bir inceleme yapabilir.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

Captain
    Ayazzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    11

JANGAN DAN ALEXE KERVAN CEKEREK 2 GÜNDE 7 LVL OLURUP SİZ NE ANLATIYOSUNUZ ?? OYUNDA BI TANE AKTİF THİF KALMAMIŞ ELIMIZI KOLUMU SALLAYARAK KERVAN CEKIYORUZ BURASI AĞLAMA DUVARI DEĞİL THİFLİK YAPIN MALI YAKALAYIN GELIP BURDA ÇOCUK GİBİ ZIRLAMAYIN MK

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Bence Abra gibi olmali,bizdede spec. suitler var ve üstlerinde blue yok ya blueler tamamen kaldirilsin yada str int 3 yapilsin ve suiti istedigin lvlde giyebilme özelligi gelsin.
    TearOfGod bunu beğendi.

Vice General Lord
    Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    294
    Beğenilme 
    286

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Abra gibi olmali,bizdede spec. suitler var ve üstlerinde blue yok ya blueler tamamen kaldirilsin yada str int 3 yapilsin ve suiti istedigin lvlde giyebilme özelligi gelsin.

mantıklı
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Cull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    33
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    96

Alıntı canlibomba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ? Her ne hikmetse cave de 7 lvl suit giyebilmek için saatlerce gecelerce bota salınan hunter hesapları asgard incelemiyor ? yada haberi yok ..
    bufalo ile 1 yıldız kervanların kol gezmesine ne demeli ranka giriyorlar peki ya sadece akşamları online olup 100k hunter rank kasanlara ? yada bir geceden sabaha 20k kasanlara ? Oyuncular olarak görüyoruz bunları kusura bakmayın yönetim böyle gidiyorsa işler söyleyin bizde yapalım aynısını , mal kervanla alınır geceden sabaha 20k kasılır kervandan mal satılmaz ? ertesi gün o kervan hesapları 1 yıldız bota bırakılıp kervan çektirilir ?
    İspatım yok arkadaşlar profesyonel takılıyor görünmezliği bot ile görüyorlar ph kullananlarda var yani yakalayamıyoruz denk geliyoruz farkedince normale dönüyorlar.
    Ve yapılan illegal rank olayının nedeni cave de 7 lvl suit giyip üstünlük sağlamak , Oyunun dengesini bu denli bozmalarına artık göz yummayın bu tarz konularda şeffaflık bekliyoruz yönetimden Thiefler ile de aradık günlerce gecelerce rastlayamadık @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... inceleme istiyoruz senden geçen hafta ve bu haftaki trader ve hunter ranklarıyla ilgili ...
    Şayet kanıt yoksa incelemede cezada yok şeklinde tutumunuz varsa , onların oynadığı gibi oynamamızda sakınca görmemenizi temenni ediyorum .
    Oyundaki dengelerin bu duruma kayıtsız kalmamanıza bağlı olduğunu düşünüyorum 7 str 7 int li suit cavede herşeyi değiştirebilir ki şayet 1 haftada 7 level hunter olanlar mevcut
    1hafta fazla 1 haftada tek kişi 10 tane charı 7 lvl hunter yapabilir ama thief jobu hergün kervan kovalasa min 2 ayda 7 lvl olabiliyor saçmalık

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    26

BU BENİM GÖRÜŞÜM ARKADAŞLAR YANLIŞ OLABİLİR KASILABİLİR TABİKİ KISA SÜREDE OYUNCULUKTA ÖNEMLİ BU KONULARDA
    Alıntı canlibomba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş