Captain
    SixSixSix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    8
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    8

Lightbulb EXP Rate Hakkında

Merhaba sayın yönetim. Bir süredir oynadığım kadarıyla kimisine saçma gelebilir ancak bana EXP rate biraz fazla yüksek geldi. Yani öylesine partiye koyduğum bir char bir gün sürmeden 110' a ulaştı ve bu biraz garip geldi.

Belki EXP rate yarı yarıya düşürülebilir çünkü ben daha çok belli level aralıklarında partiler görmek isterim. Penon, Niya veya Wing gibi. Demek istediğim kasılan level' ın da bir değeri olması gerekir. Tabii private server olduğu için doğal olarak fazla eziyet çektirmeden son level' a ulaşılması gayet normal.

Yine de bir düşünmenizi isterim. Örneğin adını söylemek gerekmez ancak başka bir 125 CAP server' da 120 level sonrası saatte %1-1,5 EXP ancak kasılabiliyordu. Bu benim hoşuma gidiyor.
    My Account Has Been Banned.

General Lord
    Bolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    433
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    114

yıllardır bu şekilde alışılagelmiş olduğu için hiç kimse bunu öngörmemişti bence gerekte yok ayrıca

Chief General
    d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    126
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    282

Alıntı Bolukbasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllardır bu şekilde alışılagelmiş olduğu için hiç kimse bunu öngörmemişti bence gerekte yok ayrıca
    gerek var sunlarıma stone kasarken charlar cok lv alıyor yeni char yapmak gerekyo
    AO_MuRaT_131

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş