Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:Resmi Araci dw önünde durduk yere ailevi kufurler ediyor.

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Exclamation Resmi Araci dw önünde durduk yere ailevi kufurler ediyor.

Bu kesın forumda insanlara ailevi küfürler eden beddrharry.Lutfen araci secerken guıldinin swdeki naminida dikkate alin.İnsanlara durduk yere ailevi küfür eden kişilerle oyun oynamak istemiyoruz,bu yüzden buradayız.Başka sunucuda ailevi küfürlere ceza verilmediği için buradayim.Kervan cekiyordum sıkıldım bir dw önune bakayım dedim safeden millete kufur ediyor.

General
    LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

HOCANIN YALAMACI KAHPELERİ SİZ DEĞİLMİSİNİZ ,
    HERKESE HER TÜRLÜ KAHPELİĞİ YAPAR SONRA BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ ŞİKAYET EDENLER
    EN ÇOKTA SİZDEN KORKULMALI , GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE AİLEVİ KÜFÜR EDEN ORDA DEĞİL BURDA .
    TheJessLy nin yazdıklarında Küfür bulunmamakta OYUN KURALLARI ÇERÇEVESİNDE KONUŞMUŞ TARAFSIZ BAKTIĞIMDA KÜFÜR İÇEREN BİR CÜMLE GÖRMÜYORUM
    OYUN İÇİ AİLEVİ KÜFÜRLÜ CÜMLE KURANLAR ORTADA ,
    HortlocK bunu beğendi.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Alakaya çay demle hıaamına hoca ne alaka lan? Ben ne zaman birini yalamisim iftira atmadan once kisiyi taniyin salak herıfler.O adama sövdün sövdün en sonunda adamda sana globalden kufur etti.Birde burda hakli cikmaya calisiyor yavvsak Ayrica burada 'cocugu' ile biten yada 'anan' tarzi kelimeler ailevi hakarete girmekte ve CHAT BAN cezasi verilmekte.Ancak sen tamamen swnin huzurunu bozmaya yonelik hareket ediyorsun.O charin eski sahibi jandarmaydi mustafa abi iyiydi keske sizin gibi yavsaklarin eline dusmeseymis,üzüldüm..
    Alıntı LOKİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HOCANIN YALAMACI KAHPELERİ SİZ DEĞİLMİSİNİZ ,
    HERKESE HER TÜRLÜ KAHPELİĞİ YAPAR SONRA BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ ŞİKAYET EDENLER
    EN ÇOKTA SİZDEN KORKULMALI , GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE AİLEVİ KÜFÜR EDEN ORDA DEĞİL BURDA .
    TheJessLy nin yazdıklarında Küfür bulunmamakta OYUN KURALLARI ÇERÇEVESİNDE KONUŞMUŞ TARAFSIZ BAKTIĞIMDA KÜFÜR İÇEREN BİR CÜMLE GÖRMÜYORUM
    OYUN İÇİ AİLEVİ KÜFÜRLÜ CÜMLE KURANLAR ORTADA ,

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

BİZİM YİNE NE OLDUĞUMUZ BELLİ , SENİN NE OLDUĞUNDA BELLİ DEĞİL ORTALIK ŞEYİ GİBİ DOLANIYORSUN BİR ORDA BİR BURDA .İFTİRA DEMİŞ BİRDE FS -TP DEN YALAMADIĞIN KİM KALDI BÖYLE SORSAM DAHA KISA ANLATIRSIN . LAN NE BOŞ BELEŞ İNSANSIN AK SORUNU OLAN TS EN ALTA ODA AÇSIN GELİYORUM . KÜFÜR YERİNE GEÇMİYOR O KELİMELER
    Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakaya çay demle hıaamına hoca ne alaka lan? Ben ne zaman birini yalamisim iftira atmadan once kisiyi taniyin salak herıfler.O adama sövdün sövdün en sonunda adamda sana globalden kufur etti.Birde burda hakli cikmaya calisiyor yavvsak Ayrica burada 'cocugu' ile biten yada 'anan' tarzi kelimeler ailevi hakarete girmekte ve CHAT BAN cezasi verilmekte.Ancak sen tamamen swnin huzurunu bozmaya yonelik hareket ediyorsun.O charin eski sahibi jandarmaydi mustafa abi iyiydi keske sizin gibi yavsaklarin eline dusmeseymis,üzüldüm..

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

YAVŞAK DEMEZMİ BİDE KİME YAVŞAKLIK YAPMIŞIM ?
    KENDİNE BİR BAK YAVŞAKLIK YAPMADIĞIN KİM KALMIŞ BEN ŞEREFSİZE ŞEREFSİZ DERİM SENDE TAM BİR ŞEREFSİZSİN

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Evet seninde beddrharry oldugun ispatlandi .Beni ne fsden,ne tpden kimse tanimaz demirbaslar haric fsde oynadim ancak bir muhabbet kurmadim.Ayni sekilde benim kestigim uniqden düsen itemleri isteyip 1t icin aglayan kisilerle muhattap olmamaliydim,sokak ağzinida al uza buradan.
    Cezani yiyeceksin ki bence araciliginda kesinlikle alinmali.Bu isi yapacak daha kaliteli kisiler var.
    BİZİM YİNE NE OLDUĞUMUZ BELLİ , SENİN NE OLDUĞUNDA BELLİ DEĞİL ORTALIK ŞEYİ GİBİ DOLANIYORSUN BİR ORDA BİR BURDA .İFTİRA DEMİŞ BİRDE FS -TP DEN YALAMADIĞIN KİM KALDI BÖYLE SORSAM DAHA KISA ANLATIRSIN . LAN NE BOŞ BELEŞ İNSANSIN AK SORUNU OLAN TS EN ALTA ODA AÇSIN GELİYORUM . KÜFÜR YERİNE GEÇMİYOR O KELİMELER

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu dikkate almamanızı öneriyorum , aracı olmam bunların canını fazlasıyla sıktığı için üstüme oynamaya çalışıyorlar. Konu başlığındanda belli kinli oldukları resmi aracı diye başlamış , çekemiyorlar resmi aracı olmamı.
    Bunlar benim üstüme ne kadar oynarlarsa oynasınlar oyun içinden ve forumdan bunlara ailevi küfür etmeyeceğim. [İmalı Konuşacağım]
    Ayrıca açık açık globalden ailevi küfür edenide şikayet edeceğim.
    İyi geceler.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Hasmim olacak kapasitede degilsin,benim hasimlarimin charlari genelde ust segment olur.Hasimliklarida Adamlik cercevesinde ilerler,ailevi kufur olmadan.
    Ben jollygameyi 'kaliteli' oldugu icin oynuyorum,senin gibi kalitesiz insanlara sureklı ailevi küfür eden kisilerin bu sunucuya bir yarari olacagini düsünmedigim icin araciliginin kesinlikle alinmasi gerektigini düsünüyorum daha akılvari kisiye verilmelidir bu jollygamenin kendi ic kalitesinide arttiracaktir.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu dikkate almamanızı öneriyorum , aracı olmam bunların canını fazlasıyla sıktığı için üstüme oynamaya çalışıyorlar. Konu başlığındanda belli kinli oldukları resmi aracı diye başlamış , çekemiyorlar resmi aracı olmamı.
    Bunlar benim üstüme ne kadar oynarlarsa oynasınlar oyun içinden ve forumdan bunlara ailevi küfür etmeyeceğim. [İmalı Konuşacağım]
    Ayrıca açık açık globalden ailevi küfür edenide şikayet edeceğim.
    İyi geceler.

General
    Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    10
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    49

Konu'nun açılması gereksiz olmuş ek @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu açma maksadın hangi kural kanun ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... küfür edenin aracılıgı alınmaz bu konuda için rahat olsun. Kasıtlı olarak olarak bir taraf a zarar verebilirmiyim diye açılmış bir konu bence böyle ufak şeyler ile kendinizi reklam etmeyin.
    HortlocK bunu beğendi.

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Konuyu açma maksadım,arkadaş chat ban cezası yediğinde anlarsın.Küfür edenin aracılığı alınmaz diye bir kural yok,jollygame yeni kural getirdi ve aracı sayısı ciddi anlamda bir düşüş yaşadı bu yüzden sürekli ailevi küfür eden kişilerin aracı olmaması gerektiğini düşünüyorum hatta herhangi bir yetkiye sahip dahi olmamaları gerektiğini düşünüyorum.Bu kişiye özelden kardeşim küfür etmeden oyna dedim bana geri küfürler yağdırmış özelden uyardığım halde küfürlere devam etti.İşin acıklı tarafıysa safeden küfür ediyor yazık..Tabii,senin onları yalaman gayet doğal çünkü 3 kişi falansınız guıldde birilerini yalamalısınki 8 kişi çıkabilesin unıqde Hadi uza be birader..Aptal insan çekemiyorum artık inan ki.
    Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu'nun açılması gereksiz olmuş ek @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu açma maksadın hangi kural kanun ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... küfür edenin aracılıgı alınmaz bu konuda için rahat olsun. Kasıtlı olarak olarak bir taraf a zarar verebilirmiyim diye açılmış bir konu bence böyle ufak şeyler ile kendinizi reklam etmeyin.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş