Konu:bb2

Yeni Üye
    brrreh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    2
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Standart bb2

Yeniden bi sitemle karsınızdayım,bSro baslarda tutulan bir oyundu yüksek ihtimal. 7 yıllık ve en eski pvp serverı olmasının su an ki nedenini ticarethane gibi olmasına baglamaktayım. Evet baslarda cok guzel cok keyifli olabilirdi fakat su an zevkten ziyade, Fight staffın 4 k oldugu bi sw de duranların durma nedeni zevk alması oldugunu dusunmuyorum, tcaret yapmalarına baglıyorum. 1 aydır gordugum noticeler arasında her pazartesi olan Bakım dısında bugun en az 4 5 defa bayramdaki silk indirimini notice olarak okudum. Birde ekran goruntusu yolla 250 silk kazan iki noticenin paylasılma oranlar 5/1 falandı belki ben kacırmısımdır yalan olmasın. Yani oyunu paraya baglamıs olarak goruyorum. 1 ay boyunca gercekten emek vererek oynadım. 300-500 tl atan 1 aylık playerden coook daha iyi yerlere gelebilir onu gordum. Boyle olmasaydı bende para atabilirdim ama pay2win dgil play2win kafasında oynamak istedim.

General Lord
    Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    456
    Beğenme 
    169
    Beğenilme 
    991

Eski bsro zamanları özlendi..

General Lord
    Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    206
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Mmorpg oyunlar olan Knight Online , Silkroad Online , Metin2 bu oyunlarda ilk çıktıklarından bu yana hep ticaret dönmüştür bu server yada özlediğimiz isro dönemide dağil.

İsro çok farklı idi çoğunlukla kim nerede ne yapacağını bilmiyordu ama çok net hatırladığım o zamanlarda item ve gold ticareti bsrodan daha fazla idi çok fazla oyuncu orada ekmek yedi bu işten.
    Ticaret anlamında 3 oyundan ismi yakışan silkroad online isro döneminde ipek yolu derdik bazen gırgırına.

Ticaret yapanı değil ticareti kandırarak kendi karakterini saklayarak yapanlardan parazit gibi başkalarından beslenenlerden emek vermeden kazananlardan bahsetmelisin diye düşünüyorum
    Para kazanmak için neredeyse babasını öldürmüş dahi olsa onla iş yapacak kişiler var diye düşünüyorum.

Normal oyununu oynayıp elde etmek istedikleri almaya çalışan binlerce oyuncu için yaptığırın yorumu doğru bulmuyorum kendimce.

Yeni Üye
    brrreh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    2
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Doğru anlayabilmek icin 2 kere okudum yazdıgın yazıyı,yorumun için teşekkür ediyorum fakat 'Normal oyununu oynayıp elde etmek istedikleri almaya çalışan binlerce oyuncu için yaptığırın yorumu doğru bulmuyorum kendimce.' böyle playera cok az denk geldim cunku server uzun soluklu bir server onceki yazımda yazdıgım gibi alan almıs giden gitmiş zaten bro. Ticaret meseleside yasak olan her şey bu serverda bi şekilde dönüyor diyim anlayan anlasın.

General Lord
    Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    206
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Son cümlende hak veriyorum bu cümlen bu platform için değil sosyal yaşamımızda da böyle hayattada böyle bu düzen böyle gelmiş böyle gidiyor bu düzeni kendi karakterine göre harmanlayıp olabildiğince düzgün sürdürmekten başka yolu yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş