Captain
    hsynn1916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Standart Asgar Yardım lütfen

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çar satışı için konu açtım dün hala yayınlanmamış bi bakıp yayınlarmısınız lütfen.

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    819
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8945

Konunuz kurallara uygun olmadığı için onaylanmadı. Resimleri de eklemeniz gerekiyor. Örnek konular mevcut, inceleyebilirsiniz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunuz kurallara uygun olmadığı için onaylanmadı. Resimleri de eklemeniz gerekiyor. Örnek konular mevcut, inceleyebilirsiniz.
    Orda belirttim ben resim ekleyemiyorum diye alıcı çıkarsa zaten resimlerini çekip göndersem olmuyor mu öyle ?

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Hızlıresim'e resimleri yükle,ardından 'resmin direk adresi' yazıyor orada bir link var,o linki şu şekilde oraya yapıştır örnek:
    Set: hızlıresim.com mesela.Böyle bahsettiğiniz item ile itemin resim linki arasında 4 5 boşluk olsun zaten sistem kendi otomatik onu birleştiriyor.Bu sayede resimlerinide gösterebilirsiniz.Resim çekmek içinde print scr yazar oraya basın.Laptop kullanıyorsanız FN diye klavyede başlat tuşunun orada bir tuş var onun solundadır muhtemelen oraya tıklayarak resim çekin.Tüm bunları yapamıyorsanız dw atçının orada stall kurun alıcılar size dönüş yapacaktır.
    Alıntı hsynn1916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orda belirttim ben resim ekleyemiyorum diye alıcı çıkarsa zaten resimlerini çekip göndersem olmuyor mu öyle ?

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hızlıresim'e resimleri yükle,ardından 'resmin direk adresi' yazıyor orada bir link var,o linki şu şekilde oraya yapıştır örnek:
    Set: hızlıresim.com mesela.Böyle bahsettiğiniz item ile itemin resim linki arasında 4 5 boşluk olsun zaten sistem kendi otomatik onu birleştiriyor.Bu sayede resimlerinide gösterebilirsiniz.Resim çekmek içinde print scr yazar oraya basın.Laptop kullanıyorsanız FN diye klavyede başlat tuşunun orada bir tuş var onun solundadır muhtemelen oraya tıklayarak resim çekin.Tüm bunları yapamıyorsanız dw atçının orada stall kurun alıcılar size dönüş yapacaktır.
    ayarladım bro genede sağol

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş