Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By Asgard

Konu:BAN SEBEBİNİN GEREKÇESİ

Yeni Üye
    enginaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart BAN SEBEBİNİN GEREKÇESİ

Azor__Ahai isimli charımın ban gerekçesi Yönetimi aldatmaya yönelik hareket olarak gösteriliyor. Bu charı sadece ben kullanıyorum benden başka kullanan yok. gerekçeli sebebin ne olduğunu açıklarsanır sevinirim. ??

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    819
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8945

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Aynı resim ile kişiyi 2 defa şikayet ederek yönetimi aldatmaya çalışdığınız için cezalandırıldınız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynı resim ile kişiyi 2 defa şikayet ederek yönetimi aldatmaya çalışdığınız için cezalandırıldınız.
    Allah için forumda yeniyim, ilk defa konu açmak istedim onu da şikayet şablon örneğine bakarak yaptım. konuyu aç dediğimde yayınlanmadığını görünce ikinci konuyu açtım. Moderetörlerin konuyu incelendiğini belli bir süre içinde konunun yayınlanacağını bilmediğimden 2. defa konuyu açtım. Vallahi sevdiklerimin üstüne yemin ederim ki kasıt aranmamalı. aklımdan tek bir öyle düşünce geçmedi. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Bunun için AF talep ediyorum.

ayrıca başka konular da gördüğüm kadarıyla 2. aynı konu açılınca başka bir konuda cezalandırıldı cevabını görüyorum. Yanlış anlaşılma yüzünden mağduriyetimin çözülmesini isterim. Teşekkürler..

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    344
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    976

Böyle bir gerekçe ile banı da ilk defa duyuyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .Demek ki bir konu açsak yanlışlıkla tekrar açılmadığını sanarak birdaha açsak biz ban yiyecez sorgusuz sualsiz. Yeni adet mi ? Gerçekten enterasan olmaya başladınız.Çok yanlış tutum içerisindesiniz.6 ayda bir şikayetleri çözüyorsunuz öz eleştrii yapmıyorsunuz ama 2. kere aynı konu açıldı diye adam banlıyorsunuz

UZMAN YARDIMCISI

Vice General Lord
    weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    61
    Beğenme 
    280
    Beğenilme 
    338

Alıntı enginaar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah için forumda yeniyim, ilk defa konu açmak istedim onu da şikayet şablon örneğine bakarak yaptım. konuyu aç dediğimde yayınlanmadığını görünce ikinci konuyu açtım. Moderetörlerin konuyu incelendiğini belli bir süre içinde konunun yayınlanacağını bilmediğimden 2. defa konuyu açtım. Vallahi sevdiklerimin üstüne yemin ederim ki kasıt aranmamalı. aklımdan tek bir öyle düşünce geçmedi. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Bunun için AF talep ediyorum.

ayrıca başka konular da gördüğüm kadarıyla 2. aynı konu açılınca başka bir konuda cezalandırıldı cevabını görüyorum. Yanlış anlaşılma yüzünden mağduriyetimin çözülmesini isterim. Teşekkürler..
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bencede forum kullanmayi bilmeyen birisinin bu durunlarla karsilasmasi normal tekrar gozden geçirirmisiniz

General
    LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

Bu suçsuz insanlarla uğraşacağına şikayet konusundaki son 3 konuya cevap ver [Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... --------Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ]
    ! şikayet açıyorum ekran görüntüsü atıyorum gözüküyor orda bariz ana bacı küfür ediyor asgard diyorki "Konuyu şikayet şablonuna uygun bir şekilde açmanız gerekiyor."
    Adamın ettiği küfürün ekran görüntüsünü atmışım zaten iki 2 dk bakıp ismini yazmak zor mu ? Zaten 1 hafta sonra cevap veriyorsunuz konulara.
    İlgini çekmek için küfür mü edelim ? Spam mı atalım şikayetimizle ilgilen diye ? ? Flood mu yapalım bana bi anlat ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu LOKİ tarafından (08.Eylül.2019 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    819
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8945

Alıntı enginaar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azor__Ahai isimli charımın ban gerekçesi Yönetimi aldatmaya yönelik hareket olarak gösteriliyor. Bu charı sadece ben kullanıyorum benden başka kullanan yok. gerekçeli sebebin ne olduğunu açıklarsanır sevinirim. ??
    Forumu bazı oyuncularımız yalnızca şikayet etmek amaçlı kullanıyorlar. Şikayet konusu açtıktan sonra tekrar foruma giriş yapmayan pek çok oyuncumuz mevcut. O yüzden aynı kişiyi neden 2 defa şikayet ettiniz şeklinde forumdan ulaşmak yada oyundan sizinle iletişime geçmeye çalışmak verimli olmayabiliyor. O yüzden kişilerin karakterleri cezalandırmadan gelip burada ne olup bittiğini sorgulamıyorlar. Sizin konunuza gelecek olursak cezanızı kaldırıyorum, lütfen öncelikle tüm oyun kurallarımızı okuyun.

Ayrıca diğer oyun kurallarından bir haber olan arkadaşlar için de hatırlatma yapalım ;

Genel Kurallar
    Madde 4. Oyun yönetimini aldatmaya yönelik her türlü şikayet, bug bildirimi, ödeme bildirimi veya hatalı bilgilendirmenin cezası süresiz hesap kapatılmasıdır.

Ek olarak şikayet konularında şikayet edilen kişinin nicki yazılmak zorundadır. Normal şartlarda bu tür konular onaylanmıyor bile. Geçmişte insiyatif olarak bunu görmezden geliyorduk. Fakat artık bu kuralı gerekli sayıyoruz.

İyi eğlenceler.
    Konu Asgard tarafından (08.Eylül.2019 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    weewerenoob ve mtzn bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Forumu bazı oyuncularımız yalnızca şikayet etmek amaçlı kullanıyorlar. Şikayet konusu açtıktan sonra tekrar foruma giriş yapmayan pek çok oyuncumuz mevcut. O yüzden aynı kişiyi neden 2 defa şikayet ettiniz şeklinde forumdan ulaşmak yada oyundan sizinle iletişime geçmeye çalışmak verimli olmayabiliyor. O yüzden kişilerin karakterleri cezalandırmadan gelip burada ne olup bittiğini sorgulamıyorlar. Sizin konunuza gelecek olursak cezanızı kaldırıyorum, lütfen öncelikle tüm oyun kurallarımızı okuyun.

Ayrıca diğer oyun kurallarından bir haber olan arkadaşlar için de hatırlatma yapalım ;

Genel Kurallar
    Madde 4. Oyun yönetimini aldatmaya yönelik her türlü şikayet, bug bildirimi, ödeme bildirimi veya hatalı bilgilendirmenin cezası süresiz hesap kapatılmasıdır.

Ek olarak şikayet konularında şikayet edilen kişinin nicki yazılmak zorundadır. Normal şartlarda bu tür konular onaylanmıyor bile. Geçmişte insiyatif olarak bunu görmezden geliyorduk. Fakat artık bu kuralı gerekli sayıyoruz.

İyi eğlenceler.
    Teşekkürler. Bundan sonra daha dikkat edeceğim. Konu kapanabilir. İyi günler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş