Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı20Beğeniler

Konu:Vigor Grain Kaldırılması hak.

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    40

Standart Vigor Grain Kaldırılması hak.

31.Ağustos.2016, 12:28 Tarihinde yapılan açıklama,

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,

Bugün Saat 10:00 da cSilkroad sunucumuz da yapılan Bakım sona ermiştir . Detaylar ;

1. Item Mall da bulunan %20 Defans Scroll özelliği %10 olarak düşürüldü .
    2. Vigor Grain Small ( %25 ) Item Mall dan tamamen kaldırıldı . Var olan Grainler silindi .
    3. Resurrection ( yerden kalkma ) Scrollerine %60 ve %100 olmak üzere ayrı ayrı 5'er dakika yeniden kullanma süresi eklendi .

İyi forumlar , iyi eğlenceler.
    2. maddesinde Vigor grainlerin tamamen kaldırıldığı yazıyor. O zamanlarda item mall dan almadığım görev ile topladığım grainlerde silinmişti. Fakat şuanda oyunda görev ile 50'şer adet grain elde edilebiliyor. Eğer kalktıysa tamamen kaldırın kaldırmadıysanız silinen vigorlarımı geri istiyorum.

Ben kaldırılması taraftarıyım. Çünkü bot ile oto pota attığınızda eğer charın canı kadar damage vuramıyorsanız çar ölümsüz oluyor. Gerekenin acilen yapılmasını rica ediyorum.,
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu forzabeko tarafından (07.Kasım.2019 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    lordofjangan bunu beğendi.

Bana yukarıdan bakarsanız bir aptal görürsünüz, Aşağıdan bakarsanız tanrınızı görürsünüz, tam karşıdan bakarsanız kendinizi görürsünüz.

__ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __ADALET__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    86
    Beğenilme 
    84

Şimdi kardeşim sqlde RefQuestRewardItems diye bir tablo var. Bu adamların bu tabloya girip görev ödülünü kaldırması falan 1 haftayı bulur. Az sabredin. Eksikler varsa sen yazmaya devam et.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    40

Alıntı __ADALET__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi kardeşim sqlde RefQuestRewardItems diye bir tablo var. Bu adamların bu tabloya girip görev ödülünü kaldırması falan 1 haftayı bulur. Az sabredin. Eksikler varsa sen yazmaya devam et.
    Dostum bizde bu işe yeni başlamadık. Veritabanı işleriyle de uğraşıyorum eğer dediğin gibi bir işlemse o kadar uzun sürmez ki biz bunu özel mesaj ile de kendilerine ilettik 2 hafta öncesinde...

Bana yukarıdan bakarsanız bir aptal görürsünüz, Aşağıdan bakarsanız tanrınızı görürsünüz, tam karşıdan bakarsanız kendinizi görürsünüz.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    86
    Beğenilme 
    84

Alıntı forzabeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bizde bu işe yeni başlamadık. Veritabanı işleriyle de uğraşıyorum eğer dediğin gibi bir işlemse o kadar uzun sürmez ki biz bunu özel mesaj ile de kendilerine ilettik 2 hafta öncesinde...
    Gözden kaçmış olabilir veya istedikleri şey graninin silinmesi değilde sadece görevle yapılmasıdır?

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    40

Gözden kaçmış olabilir veya istedikleri şey graninin silinmesi değilde sadece görevle yapılmasıdır?
    Mesajı okursan benim kaldırılma tarihinden önce görev ile topladığım vigorlarda silindi o zaman bu mağduriyetimin sonucu vigorlarım geri verilmesi gerekiyor.

Vigorun oyundan kaldırırsın ama orjinal görevi ile elde etmesi yerine uniqlerden düşmesini sağlayabilirlerdi. Bence yapılan iş eksik yapılmış senin dediğin gibi bir düşünce yok.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    86
    Beğenilme 
    84

Mesajı okursan benim kaldırılma tarihinden önce görev ile topladığım vigorlarda silindi o zaman bu mağduriyetimin sonucu vigorlarım geri verilmesi gerekiyor.

Vigorun oyundan kaldırırsın ama orjinal görevi ile elde etmesi yerine uniqlerden düşmesini sağlayabilirlerdi. Bence yapılan iş eksik yapılmış senin dediğin gibi bir düşünce yok.
    Bak kardeşim her insan aynı fikre sahip olmaz. Sen uniqelerden düşmesi sağlanabilirdi diyosun diğeri gelir bence coinle alınsın zor olsun der diğeri gelir bence görev ideal der. Bu yüzden nerden elde edileceğine yöneticinin fikri karar verir. Gelelim silinen vigorlarına. İyi bir inceleme yapılmadan kaldırılmış olabilir. Bununda sebebi 'satın alınmıştır' düşüncesi olabilir. Biraz sabredin bakalım. Bugun bsro bakımı var onunla uğrasıyolar sanırım. Elbet dönüş sağlarlar

katheryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    katheryn isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    31
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    6

Bak kardeşim her insan aynı fikre sahip olmaz. Sen uniqelerden düşmesi sağlanabilirdi diyosun diğeri gelir bence coinle alınsın zor olsun der diğeri gelir bence görev ideal der. Bu yüzden nerden elde edileceğine yöneticinin fikri karar verir. Gelelim silinen vigorlarına. İyi bir inceleme yapılmadan kaldırılmış olabilir. Bununda sebebi 'satın alınmıştır' düşüncesi olabilir. Biraz sabredin bakalım. Bugun bsro bakımı var onunla uğrasıyolar sanırım. Elbet dönüş sağlarlar
    Sen ne fikirinden bahsediyorsun birader zamanında kaldırılmış. Şimdi görev ile elde edilebiliyor ve kaldırılması gerekiyor o zaman niye kaldırıldıysa şuanda kaldırılması gerekiyor ortada fikirle alakalı bir durum yok.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    40

Ben senin kardeşin değilim. Muhalefet olmaya çalışıyorsan mantıklı düşüncelerle konuş ben sana her şeyi açıklıyorum hala saçma cevaplar veriyorsun. BSRO bakımı olduğu için konu açtım yetkililerin ilgilenmesi için hazır elleri değmişken buraya da bi el atsınlar diye ama konuyu saptırıyosun. YALLAH BSRO'ya mı diyelim illa ?

trsoldier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    trsoldier isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    6

Ben senin kardeşin değilim. Muhalefet olmaya çalışıyorsan mantıklı düşüncelerle konuş ben sana her şeyi açıklıyorum hala saçma cevaplar veriyorsun. BSRO bakımı olduğu için konu açtım yetkililerin ilgilenmesi için hazır elleri değmişken buraya da bi el atsınlar diye ama konuyu saptırıyosun. YALLAH BSRO'ya mı diyelim illa ?
    arkadasım sakatmısın adam sana yardımcı olmaya calısıyor durmussun boş laf yapıyorsun ben senin kardeşin değilim ne çocukmusun sen adam senin anlatmak istediğinden yanlıs birşey söylüyorsa güzelce uyarır anlatmak istediğinin o olmadığını söylersin ne bu afra tafra
    __ADALET__ bunu beğendi.

yolgezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yolgezer isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    79
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    46

BEN COKTANDIR SUSUYORDUM ARTIK YETR SERVERE CEKİ DÜZEN VERİN GMLER 7 SENE OLMUŞ YAW STONELERİ 10 ADET YADA 20 VB FARK ETMEZ ÜSTE ÜSTE KONULSUN REZİLİK RESMEN HANGİ DEVİRDEYİZ YENİLİK OLSUN UNİGLERDE RESERVE GLOBAL İMO GİBİ ŞEYLER DÜŞSÜN NADİR OLARAK TABİ HEP COK DA DEGİL NADİR JEWEL BOX PANDIRA BOXLAR GELSİN OYUNA EĞLENCE GELSİN BAŞKA SERVERLRDE GMLER 7 24 OYUNDALAR PLAYERLE BİRLİKTE NER GÜZEL VALLA SİZ NERDESİNİZ ALLAH AŞKINA GELİN BİRAZ YENİLİK GELSİN DÜZEN GELSİN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... saygılarımla

Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş