Yeni Üye
    LastPust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    10

Standart CAPTURE THE FLAG VE ARENALAR

ARKADAŞLAR OYUNDA CTF VE ARENA ETKİNLİKLERİNİ ARTTIRIN LÜTFEN.

OYUNDA GLOBALLE ÇAĞRI YAPIP ZOR GİRİYORUZ CTFYE.
    GERİ DÖNÜŞLERİN %50Sİ CAPTURE THE FLAG NE? OLUYOR KİMSE BİLMİYOR OYUNU.

LÜTFEN OYUNDA SCREENSHOT EVENTİ YERİNE GİDİN İNSANLARI BU EVENTLERE ÇAĞIRIN SOKUN OYUNU KULLANSINLAR...

ZATEN JOBLARIN ÖNÜNE 1 LEVEL CHAR ATTILAR. KERVAN ÇEKTİRMİYOLAR OYUNDA. JOB ÖLDÜ. BARİ EVENT OLSUN. GMLER ADMİNLER HİÇ BUNLARA DİKKAT ETMİYOR OYUNDA JOB KALMADI. ARENALAR BOT DOLU. CTFYİ BİLEN YOK. SİZ SCREENSHOTA 100SİLK VERİN...

Captain
    shake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    21

öncelikle oyuna yeni katıldığını biliyorum en azından bu servera.. 4-5 senedir de flag eventine kimse gitmiyor (server geçmişim 4-5 sene olduğu için söyledim) arada guild içi anlaşan olursa işte.. gerek de duymuyorum şahsım adına.. cave gibi bi yer dururken saat başı ona gitmek saçma oluyor, cave geçtim temple fgw yapsan günü geçirirsin çok rahat.. kervan olayında teleport noktalarına konulan 1 level çarlar konusunda haklısın.. kervan görünmez gitmiyorsa bulup indiriyorlar.. oyun diyoruz ama hırsızlığı bile hakkıyla yapan yok.. üçüncü bi konu ise screenshot a 100 silk verilir verilmez seni bu kadar germesini anlayamadım.. sataşacak zayıf bir konu bulmuşsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş