Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:PVP EVENT DE YANLIŞLIK YAPTIĞIM İÇİN ÖZÜR KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM

Captain
    haylazben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Standart PVP EVENT DE YANLIŞLIK YAPTIĞIM İÇİN ÖZÜR KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM

Evet Orada arkadaşa excenc göndermek yada böyle bir arr niyete sahip biri değilim. Sadece Bir Arkadaşın Benden Global istemesi sonucu secili olan kişinin o arkadaş olduğunu fark edemeden 1 defa excenc gönderdim. Sonrasında da özür diledim. Netice olarak kurar ihlali yaptığım içim cezama razıyım. Hiç Bir İtirazım Yok. Sadece olayın gelişimi ve sonucu budur. BURDAN TEKRARDAN O ANDA DİLEDİĞİM GİBİ ÖZÜR DİLİYORUM. BİZİM HİÇ KİMSEYE KARŞI ART NİYETİMİZ YOKTUR. OLMAZDA. BUNA İHTİYACIMIZ DA YOK ÇOK ŞÜKÜR. TEKRARDAN TŞKLER.
    Akasya, Yetisbey, cevo ve 2 kişi bunu beğendi.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Farklı Bir Fikre Sahipsen Orda Söyleye Bilirdin. Burayada Sadece Hatamın Karşılığını Almam İçin Atabilirdin. BİZİ BİLEN BİLİR SİZDEN OLANLARDA BİLİR OLMAYANDA. ��

Senior General
    OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı haylazben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Farklı Bir Fikre Sahipsen Orda Söyleye Bilirdin. Burayada Sadece Hatamın Karşılığını Almam İçin Atabilirdin. BİZİ BİLEN BİLİR SİZDEN OLANLARDA BİLİR OLMAYANDA. ��
    Kuralsa kural uygulansın diye attığımı belirttim zaten

General Lord
    cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    61
    Beğenme 
    779
    Beğenilme 
    622

pvp esnasında ayıptır dedigin olayın ne oldugunu anlamadıgımda durmuştur 30 35 saniye hatta sonrada tekrar devam etmiştim. ama tekrar söylüyorum ferdi abinin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bi art niyeti olmadıgını dile getiriyorum.
    Akasya ve MyRuless bunu beğendi.

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuralsa kural uygulansın diye attığımı belirttim zaten
    Yapmış olduğun kural ihlalini dile getirmene hiç bir sözüm yok zaten olamazda. Ama sonrasında açmış olduığunuz konusa Sanki Bu olayı bilerek ve isteyerek yapmışım ve hiç bir kuralı takmuyormuşum gibi bir söz ederseniz burda durun derim. Var ise hakkını yediğim yada ak deyipde kara çılarttığım bir sözüm buyursun biri çıkıp desin şöyle hatası oldu böyle yalanı oldu şurda hakkımı yedi vs? Alnımız açık ceza için tşkler. Ama aksini ifade edeninde aksini düşündüğümü düşüneninde karşısına çıkarım her yerde ve her koşulda var ise net olan buyursun.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Alıntı cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp esnasında ayıptır dedigin olayın ne oldugunu anlamadıgımda durmuştur 30 35 saniye hatta sonrada tekrar devam etmiştim. ama tekrar söylüyorum ferdi abinin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bi art niyeti olmadıgını dile getiriyorum.
    Kardeşim lnkhan benden gbal istedi o anda yanlışlılşa bu arkadaşa excenc attım ooo ayıp ama dediğinde fark ettim hatamı özür diledim hepsi bu

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatamıyomuyum aradığım bir art niyet yok ki niye uzatıyosunuz bunu hala ? Kural dediniz dün gece bende kuralsa adalet yerini bulsun diye bunu buraya taşıdım. Bu kadar yani sürekli bunu konuşup durmaya gerek yok.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Açmış olduğun konu kapanmasaydı buraya konu açma gereği duymazdım. Benim uzattığım durum yapmış olduğum kural ihlalini dile getirmen değil. Bunun için burda da orda da özrümü diledim ceza için eyw dedim. Ama yaptığım hatanın resmi altına ... (Söze gerek yok sizin gibi laf kalabalığı yapmaya da. Görebilen görüyo zaten) burdaki imanızın ne olduğunu anlamak ve sormak için etiketledim konuya her ne ise imanız her türlü karşınıza çıkabileceğimi dile getirdim. Bizde laf kalabalğı olmaz sözümüzde 1 özümüzde.
    Akasya bunu beğendi.

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    67

Alıntı haylazben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açmış olduğun konu kapanmasaydı buraya konu açma gereği duymazdım. Benim uzattığım durum yapmış olduğum kural ihlalini dile getirmen değil. Bunun için burda da orda da özrümü diledim ceza için eyw dedim. Ama yaptığım hatanın resmi altına ... (Söze gerek yok sizin gibi laf kalabalığı yapmaya da. Görebilen görüyo zaten) burdaki imanızın ne olduğunu anlamak ve sormak için etiketledim konuya her ne ise imanız her türlü karşınıza çıkabileceğimi dile getirdim. Bizde laf kalabalğı olmaz sözümüzde 1 özümüzde.
    Sizler gibi bi olay olduğunda sabahlara kadar dillendirmemeyi tercih ettiğimi belirtiyorum orda. Bi kural ilhali varsa cezasını yönetici zaten veriyor.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Kural ihlaline söz eden cezaya itiraz eden bir düşüncem yok sonrasındaki yorumlarınız ve düşüncelerinize anlam veremedim ? Onu soruyor ona cevap istiyorum sadece. Varsa ordaki kural ihlalinin farklı bir düşünceyle yapıldığına dair bir düşünceniz buyrun söyleyin isterseniz telden isterseniz yüz yüze isterseniz burdan . Neticede yaptığım hata haricinde hiç bir düşüncem olmadığını konuya farklı yorum yapan arkadaşlara izah etmek tek düşüncem. Siz sadece şahsi algılamayın farklı düşünceye sahip herkeze sözüm. Kim olursa olsun çıkarım ne olduğumu nasıl olduğumu yüzüne karşıda ifade ederim. Ama kimsr burda farklı konuşup yüz yüze gelince kıvıracak olmasın. Yeterli. Donnar aga bey o bu şu yürekli insan sözünün eri olur 1 i sözünün eriyse çıkar burda dile getirdiğini yüzüme de söyler. Yok bunu yapamıyorlarsa . Seninde dediğin gibi laf kalabalığına gerek yok.. Hayırlı Akşamlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş