Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By ekberum

Konu:EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YARIŞMASINA NE OLDU

Yeni Üye
    ekberum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Standart EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YARIŞMASINA NE OLDU

Oyuna arada sırada giriyorum. ekran görüntüsü yarışması 2 haftadır açıklanmamış sonuç. yarışma kapalı mı yoksa başka bir sebebi mi var? yada artık forumda başka yerde mi göremedim ben.

General Lord
    LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Ekran görüntüsü yarışması gg oldu. 2. karakter giremiyoruz. Salı ve Çarşamba denilen kervan yenilikleri gg oldu. Oyunda .com yazınca uygunsuz kelime uyarısı tarzında basit private server özellikleri filan var. Exit basınca direkt oyundan atıyor. AP kalktı. En önemlisi tek karakter giriyoruz. İkinci karaktere hata veriyor. Bilmiyorum bu aralar pek mutsuz ediyor JollyGame...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    455

Alıntı ekberum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuna arada sırada giriyorum. ekran görüntüsü yarışması 2 haftadır açıklanmamış sonuç. yarışma kapalı mı yoksa başka bir sebebi mi var? yada artık forumda başka yerde mi göremedim ben.
    Alıntı LJLJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekran görüntüsü yarışması gg oldu. 2. karakter giremiyoruz. Salı ve Çarşamba denilen kervan yenilikleri gg oldu. Oyunda .com yazınca uygunsuz kelime uyarısı tarzında basit private server özellikleri filan var. Exit basınca direkt oyundan atıyor. AP kalktı. En önemlisi tek karakter giriyoruz. İkinci karaktere hata veriyor. Bilmiyorum bu aralar pek mutsuz ediyor JollyGame...
    bsro konusunda asro muhabbeti asro konusunda bsro muhabbeti dönüyor ben anlamıyorum jollygame sizlere kesintisiz hizmet vermeye çalışırken bikaç yarışmadan mahrum kalmanızda köpürmeniz gerekmez vardır bi yoğunluk, tabi bende bu kadar yoğunluk varsa yetkili birileri yardımcı vs. alınmasından yanayım orasını @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... daha iyi bilir...
    Ayrıca Ragnarok'un yapmış olduğu bir yorumda aylık dağıtılan ( job rank, uniq rank, ödüllü damage, ekran görüntüsü, video yarışması gibi ) silklere bakarsanız JollyGame kalitesini görürsünüz diye umuyorum. Sadece hediye olarak yüzlerce kişiye dağıtım yapan jollygame 2 hafta ekran görüntüsünü geç açıklasın Açıklanmadıysa da katılan yoktur Maybe :P
    RoyalFamily

Yeni Üye
    ekberum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Ben sadece yarışma devam ediyor mu ara mı verdi ne oldu onu öğrenmek istedim. yoksa bir karalama kötüleme yok.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    RedZombie bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş