LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    348
    Beğenme 
    956
    Beğenilme 
    990

Standart Event Ve Yarışmalar ?

Oyunda ve oyun dışı damage , ekran görüntüsü vs neden hiçbir event yapılmıyor ? 1 Ay oldu da bitti mi acaba yeni fikirleriniz ? Daha önce EKRAN GÖRÜNTÜSÜ için başka birşey düşünüyoruz dediniz 1 aydır ne aşamada düşünceleriniz merak ettik de .Aynı düşünceleriniz damage tahmin için de mi devam ediyor ? Yani bir damage vurup ss alıp tahmin edilen bir oyun için daha neler düşünülüyor merak etmiyor değilim ki bu düşünme sürecinde bu etkinlikleri bitirmek ne kadar anlamlı ? Düşünürken yeni hali faal duruma geçmeden önce eskisi neden bitirildi ? Kolay gelsin iyi çalışmalar.

PLANLAMA VE İZLEME UZMAN YARDIMCISI / BANKACI

Barış Pınarı Harekatında Kahraman ordumuza başarılar dilerim.

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    32

Bro silkroad eskidi artık anlaşılan gm lerin de ilgilenesi gelmiyo Bir iki yenilik getircez diyolar sonra zar zor getirirlerse getiriyolar 1-2 hafta ilgilenirse ilgileniyolar sonra gene aynı.Bırak event ve yarışmaları mevcut sorunlar çözülse içim yanmayacak.Sw de lag oluyo bi bakıma alıyolar bi süre sonra gene aynı oluyo,İP limit sözde 12 ye çıkarıldı ama 12. çarı giremiyorum neymiş modeme reset atmam gerekiyomuş ki reset attıgım halde girmiyor ayrıca her zaman bu hatayı aldıgımda hep modemim mi reslicem ne kadar saçmalık, adamlar bota kervan salıyo sahte rank oyun içi gold satışlar vs oluyo hiç ilgilenilmiyo bütün bu sorunları çözmeden açıkçası event ve yarışma falan beklemiyorum ben.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş