Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Pvp Event / Düzenlemesi / YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE !

Yeni Üye
    xbadking06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Exclamation Pvp Event / Düzenlemesi / YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE !

Öncelikle herkese Selamun Aleyküm...

Sayın İlgililer ,

Serverinizi yaklaşık 1 haftadır takip ediyorum son iki gündür '' PVP EVENT '' lerinize denk gelerek Twitch üzerinden izledim...
    Gözlemlediğim kadarı ile , guildler arası biraz kinleşmeler ve kavgalar olmuş...
    Sonuçta yapmış olduğunuz bu etkinlik de bir spor ve centilmenlik olması gerekir..

Pvp dışında bile birbirlerine argo kelimeler ile hitap ediyorlar bu beni çok üzdü...

Ayrıca yapmış olduğunuz bu PVP EVENT inin amacı serverin en iyi karakterini belirlemek olması gerekiyorken , oyuncular birbirleri arasında item alışverişi yaparak en iyi itemleri kombinleyerek pvp lere dahil oldular...

Bu şuana kadar gezdiğim PVP serverler içerisindeki en saçma uygulama olarak dikkatimi çekti...

Bu server çok eski olup bu şekilde bir event yapılması çok saçma doğruusu..

Ortaklaşa kullanılan itemler ile bir playerin en iyi olduğunu ve server da ki en iyi , en baba itemlere sahip olduğunu hiç kimse anlayamayacak...

Bundan sonraki pvp eventlerinizde item alışverişini yasaklamanız en doğrusu olacaktır...
    Şahsi fikrim bu yöndedir... umarım dikkate alırsınız aksi takdirde yeni gelecek ve yeni başlamak isteyen playerlar bu sebeplerden ötürü geri çekilme durumunda kaliyorlar , tıpkı benim gibi...

Bazı arkadaşlar gördüm item almadan PVP yaparak kendi emekleri ile yaptığı itemlerle yüksek damage yediği halde dürüstce elendirler... Onları burdan kutlarım..

Yukarda yazılanları hepsi benim şahsi fikrimdir sadece söylemek istedim...

Rekabet ve adelet için umarım dikkate alırsınız...

Başarılar dilerim...
    Kyria bunu beğendi.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Item değişimini engellemek çok mümkün değil. Sonuçta hiç bir itemin üzerinde sahibi yazmıyor. Event başlamadan önce de takaslar yapılabiliyor. Event esnasında engellesek bile pek çözüm olacak gibi değil. Bizim bu konuda ki fikir tartışmalarımız sürüyor. Tamamen adil, oyunculuğun ön plana çıktığı türde pvp event planlarımız ve düşüncelerimiz var. Umarız bu planlarımızı gerçekleştirme şansı buluruz. Gerçek bir oyunculuk mücadelesinin yaşanacağı pvp event gerçekten zevkli olacaktır. Öneriniz için teşekkür ederiz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    350
    Beğenilme 
    327

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Item değişimini engellemek çok mümkün değil. Sonuçta hiç bir itemin üzerinde sahibi yazmıyor. Event başlamadan önce de takaslar yapılabiliyor. Event esnasında engellesek bile pek çözüm olacak gibi değil. Bizim bu konuda ki fikir tartışmalarımız sürüyor. Tamamen adil, oyunculuğun ön plana çıktığı türde pvp event planlarımız ve düşüncelerimiz var. Umarız bu planlarımızı gerçekleştirme şansı buluruz. Gerçek bir oyunculuk mücadelesinin yaşanacağı pvp event gerçekten zevkli olacaktır. Öneriniz için teşekkür ederiz.
    Herkes evente kayıt yaptırırken katılacağı itemleri de yazarak kaydolabilir bence. Pwp başlamadan önce de itemleri kontrol edilir ona göre baslanir. Zaten itemleri sağlam olan çoğu kisi pvp eventine katılıyor. Bu sayede eventten önce de takas söz konusu olmaz bence.
    karabela09, wegastar and yabadu3 like this.
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Senior General
    AKINCI_BEYi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    320

katılıyorum arkadaşa. Daha belirgin pwp eventler olabilir kesinlikle.

Vice General Lord
    xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1061
    Beğenilme 
    369

Veya pwpye katılıcak arkadaşlar biyerde topluyorsunuz o ara eşleşme ismi noticr geçer geçmez 3 sn içinde başka pwp ypılcak yere o 2 kişiyi çekebilrsiniz o 3 snde item degiştiremezler bnce herkez kendi itemiyle girmiş olur bnce arkadaş çok güzel deyinmiş konu hakkında düşüceleri hakkında tebrik ederim

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Senior General
    AKINCI_BEYi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    320

valla 7 fb set 7 acc 7 kalkan 7 silah ayarlanıcak her builde. öyle atıcaksın vsyi mantıksız gelebilir çoguna ama playerlik diyorsak böyle olur
    xks1 bunu beğendi.

Vice General Lord
    xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1061
    Beğenilme 
    369

Alıntı AKINCI_BEYi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 7 fb set 7 acc 7 kalkan 7 silah ayarlanıcak her builde. öyle atıcaksın vsyi mantıksız gelebilir çoguna ama playerlik diyorsak böyle olur
    Oda olabilir playerlik ön plana çıkar eşit şartlarda

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Bölüm Moderatörü
    WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    347
    Beğenilme 
    727

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes evente kayıt yaptırırken katılacağı itemleri de yazarak kaydolabilir bence. Pwp başlamadan önce de itemleri kontrol edilir ona göre baslanir. Zaten itemleri sağlam olan çoğu kisi pvp eventine katılıyor. Bu sayede eventten önce de takas söz konusu olmaz bence.
    Önceden alabilme şansı olan itemi oraya yazar
    NewAdventure

ReaLaMity_

Pill

*NWA____HuSo

General Lord
    Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    86
    Beğenme 
    449
    Beğenilme 
    647

Bence itemler her iki tarafında aynı + da aynı stat da olsa playerlik öne çıkabilir. Ama çoğu kişi biz boşunamı + basıyoruz diyecektir. Haklılar. Ama bir kere denense çok iyi olur bence zevkli geçer. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sizce nasıl olur herkesin giyeceği bir üst acc kalkan silah ayarlansa +7 yada daha fazlası hepsinden 1 set yapsanız zor olmaz diye düşünüyorum cevaplandırırsanız sevinirim

Chief General
    HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    119
    Beğenme 
    573
    Beğenilme 
    186

pwp de olması gereken özceden belirlenmiş kişiler ve kişi ve karşındaki pwp alanına girer ve bu pwp alanına sadece 2 kişi alınmalı aksi taktirde ışınlanıp gelri gelemicegini bilmesi gerekir 23:00 da başlamış olan event etkinligi zamanında herhangibir şehre ışınlanma yerine özel bi ışınlanma yeri koymanız gerekir 25 kişilik oda acmanız ve 23:00 da katılım yapan 50 kişi odalarına girmesi gerekir zaten 50 kişiden fazla da oldugunu görmrdim hic siz önceden belirlediginiz kişileri bu odalara girmelerini sagladıktan sonra zaten giriş yaptıgı icin cıkışının olmadıgını bilecektirler bunu 30 dakkai önceden yapmanız yada nezaman yapcagınız size kalmış aksi taktirde herkes kendi itemiyle pwp yapacaktır sizin ona sundugunuz zaman icerisinde hazırnaması ona kalmış ve canlı yayında bunu izlicek kişiler daha cok olcagını tahmin ediyorum. BEN CALIŞIYORUM ŞUAN SİZİNDE CALIŞMALARA BAŞLAMANIZ GEREKİR ALLAH KOLAYLIK VERSİN.. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

YASAR___09____KimsesizKRO_________________________ RedLine&OttomanHeRoS______________________________ _________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş