Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By NponyA

Konu:Silkroad Online 2.sifre

General
    NponyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Post Silkroad Online 2.sifre

Merhaba arkadaşlar,uzun bir süredir oyuna girmiyordum,oyuna girdim ve 2.şifre istenildi,yaptığım 2.şifreyi unuttum ne kadar denesem olmuyor,joymaxın orjinal forumlarında konular açtım rev6'nın forumunda elitepvpers'de konular açtım fakat cevap alamadım,bu konuyu bilen ve bana yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler ve nedense joymax'da kendime yeni bir hesap açamıyorum,yeni outlook hesabı kurdum fakat e mail dogrulaması gelmiyor.
    Konu NponyA tarafından (14.Ekim.2015 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.
    RaisedBySamo

''Korku,karanlık tarafa giden yoldur.Korku öfkeye;öfke nefrete;nefret ise acıya yol açar.''

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Alıntı NponyA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,uzun bir süredir oyuna girmiyordum,oyuna girdim ve 2.şifre istenildi,yaptığım 2.şifreyi unuttum ne kadar denesem olmuyor,joymaxın orjinal forumlarında konular açtım rev6'nın forumunda elitepvpers'de konular açtım fakat cevap alamadım,bu konuyu bilen ve bana yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler ve nedense joymax'da kendime yeni bir hesap açamıyorum,yeni outlook hesabı kurdum fakat e mail dogrulaması gelmiyor.
    Hesabınız hangi E-mail adresi üzerine kuruluysa Joymax o mail adresine e-posta gönderir ve 2.şifrenizi sıfırlar. Eğer E-mail unuttuysanız 2.şifre sıfırlanamaz.
    xXx

Captain
    BurakYogun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    6
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Hacım gmail ve hotmail hesapları ile dene outlook kabul etmiyor olabilir joymax.
    Ek olarak
    İkincil Şifre kısmında resimde gördüğün yere tıklayıp hesabınızın kayıtlı mail adresine bir mail göndermesini isteyin. Eğer bu hesabınız outlook gibi bir hesap ise değiştirip gmail yada hotmail.com uzantılı mail adresi ile değiştiriniz.

General
    NponyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Dostlar saolun,outlook hesabı olduğu için joymax kabul etmiyordu galiba teşekkür ederim
    Ciesla bunu beğendi.
    RaisedBySamo

''Korku,karanlık tarafa giden yoldur.Korku öfkeye;öfke nefrete;nefret ise acıya yol açar.''

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş