Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Server dolu,populated.

General
    NponyA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Smile Server dolu,populated.

Öncelikle selamlar,uzun bir aradan sonra (ortalama 2-3 aydır) Silkroad'a girmiyordum,kafama esti ve bugün girmek istedim,fakat hangi servere girersem gireyim,dolu,veya normal, Sunucu kapasitesi dolu diyor ve otomatik girişi başlatıyor,hangi servera girersem gireyim bu böyle oluyor,bu bir hata mıdır,yada beklemelimiyim,fakat şunu söylemek istiyorum bütün serverlara denedim,hepsindede otomatik giriş başlıyor,dolu,normal bütün serverlarda,Update notlarından birinde,c8 ve server is full hatasını gördüm,fakat pek birşey anlayamadım,yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
    Palpatine bunu beğendi.
    RaisedBySamo

''Korku,karanlık tarafa giden yoldur.Korku öfkeye;öfke nefrete;nefret ise acıya yol açar.''

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Alıntı NponyA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamlar,uzun bir aradan sonra (ortalama 2-3 aydır) Silkroad'a girmiyordum,kafama esti ve bugün girmek istedim,fakat hangi servere girersem gireyim,dolu,veya normal, Sunucu kapasitesi dolu diyor ve otomatik girişi başlatıyor,hangi servera girersem gireyim bu böyle oluyor,bu bir hata mıdır,yada beklemelimiyim,fakat şunu söylemek istiyorum bütün serverlara denedim,hepsindede otomatik giriş başlıyor,dolu,normal bütün serverlarda,Update notlarından birinde,c8 ve server is full hatasını gördüm,fakat pek birşey anlayamadım,yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
    İçinde bulunduğumuz dönemde Sunucularda problem var. Oyun doluymuş gibi otomatik giriş yapmayı deniyor. Joymax geçtiğimiz salı günü Patch zamanında açıklamasını yaptı, Kendileride sunucuda problem olduğunun farkında. En kısa zamanda çözüleceğini üzerinde çalıştıklarını belirttiler.

Edit# Oyun dolu gibi görünüyor çok oyuncu varmış gibi görünüyor ancak kapasitenin yarısı boş 15- 30 dakika arasında giriş yapabilirsiniz diye düşünüyorum
    xXx

General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Alıntı Ciesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde bulunduğumuz dönemde Sunucularda problem var. Oyun doluymuş gibi otomatik giriş yapmayı deniyor. Joymax geçtiğimiz salı günü Patch zamanında açıklamasını yaptı, Kendileride sunucuda problem olduğunun farkında. En kısa zamanda çözüleceğini üzerinde çalıştıklarını belirttiler.

Edit# Oyun dolu gibi görünüyor çok oyuncu varmış gibi görünüyor ancak kapasitenin yarısı boş 15- 30 dakika arasında giriş yapabilirsiniz diye düşünüyorum
    Teşekkürler sabır erdemdir bekleyelim öyleyse ^^
    RaisedBySamo

''Korku,karanlık tarafa giden yoldur.Korku öfkeye;öfke nefrete;nefret ise acıya yol açar.''

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Teşekkürler sabır erdemdir bekleyelim öyleyse ^^
    Eğer sunucu sizin için önemli değilse, Athena ve Cronos şuanda oldukca dolu giriş yapmanız biraz zor olabilir. Ben Athena sunucusuna 1.5 saatten fazla oldu giriş yapmayı bekliyorum

#Ekbilgi

sunucu önerilerim, Selene, Hades, Athena, Artemis bu sunucularda Türk oyuncu potansiyeli diğerlerine göre daha fazla. Free Taxi imkanı da çok
    Konu Ciesla tarafından (30.Ekim.2015 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.
    xXx

General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Eğer sunucu sizin için önemli değilse, Athena ve Cronos şuanda oldukca dolu giriş yapmanız biraz zor olabilir. Ben Athena sunucusuna 1.5 saatten fazla oldu giriş yapmayı bekliyorum

#Ekbilgi

sunucu önerilerim, Selene, Hades, Athena, Artemis bu sunucularda Türk oyuncu potansiyeli diğerlerine göre daha fazla. Free Taxi imkanı da çok
    Net kayıplarınıda sayarsak ortalama 1 1.5 saattir hadese girmeye çalışıyorum ^^ sanırım bugüne kısmet olmayacak gibi duruyor,otomatik giriş kapandı artık girmiyor
    RaisedBySamo

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Net kayıplarınıda sayarsak ortalama 1 1.5 saattir hadese girmeye çalışıyorum ^^ sanırım bugüne kısmet olmayacak gibi duruyor,otomatik giriş kapandı artık girmiyor
    Malesef otomatik giriş devamlı olarak çalışmıyor, dediğiniz gibi belirli bir süre sonra duruyor. Bu hata biraz can sıkmaya başlasada en geç önümüzdeki Salı günü biteceğine inanıyorum. '' THANKS '' eventide bitecek Magic Pop almak için oyuna fazladan onlarca karakter giren oyuncular da bitecektir. Kısaca önümüzdeki güncelleme de bu sorun kalkacaktır. Biz malesef 2 haftadır bu şartlarda giriş yapmaya çalışıyoruz. Bir an önce giriş yapmanız dileğiyle. İyi akşamlar.
    xXx

General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Malesef otomatik giriş devamlı olarak çalışmıyor, dediğiniz gibi belirli bir süre sonra duruyor. Bu hata biraz can sıkmaya başlasada en geç önümüzdeki Salı günü biteceğine inanıyorum. '' THANKS '' eventide bitecek Magic Pop almak için oyuna fazladan onlarca karakter giren oyuncular da bitecektir. Kısaca önümüzdeki güncelleme de bu sorun kalkacaktır. Biz malesef 2 haftadır bu şartlarda giriş yapmaya çalışıyoruz. Bir an önce giriş yapmanız dileğiyle. İyi akşamlar.
    Teşekkür ederim,umarım hepimiz için iyi bir sonuç ortaya çıkar,sizede,iyi akşamlar
    Ciesla bunu beğendi.
    RaisedBySamo

General Lord
    Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    100
    Beğenme 
    620
    Beğenilme 
    685

Retro isro isronun bu kadar dolu olmasına sevindim sahsen
    Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

General
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    21
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    59

Oyun dolu değil,oyunda bir çeşit bug hata var,o yüzden serverlar populated olarak gözüküyor,ve oyuna giremiyoruz,ama doluda olabilir yalan olmasın yanlış olsun ^^
    RaisedBySamo

General Lord
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    711
    Beğenilme 
    452

Oyun dolu değil,oyunda bir çeşit bug hata var,o yüzden serverlar populated olarak gözüküyor,ve oyuna giremiyoruz,ama doluda olabilir yalan olmasın yanlış olsun ^^
    Oyunun dolu olmadığına dair çeşitli göstergeler var. Daha öncelerde 2500-3000 player olduğu zamanlarda Party From Listesi 4 sayfadan aşağı düşmüyordu şimdi ise 2 sayfayı geçmiyor. Samarkand da oldukça fazla Stall vardı, stall açacak yer zor bulunuyordu şuan ise stall bölgesi neredeyse boş. Alexandrea daki 100-110 level arası moblarda oldukça fazla partiler vardı kalabalık slotların neredeyse hepsi doluydu, şimdiyse hemen hemen her slot boş Bu ve bunun gibi durumlardan dolayı dolu olmadığı kanısına varılabiliyor. En azından Athena Server'ı için varmış olduğum bir sonuç bu

Ek olarak şuanda %30 Alchemy rate event'i olduğu için oyuncular eşyalarını güçlendirmek için özellikle giriş yapmayı bekliyor diye düşünüyorum. Alchemy rate eventi 20 Ekim Salı günü başlamış olup 3 Kasım Salı gününe kadar devam edecektir. Bununda duyurusunu buradan yapmış olalım tekrar.
    xXx

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş