Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:A,B ve C silkroad'ı kalkındırmak için önerim

Chief General
    Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    106
    Beğenme 
    164
    Beğenilme 
    255

Standart A,B ve C silkroad'ı kalkındırmak için önerim

Twitch ve Youtube Canlı Yayını

Artık tüm oyun severler Twitch ve Youtube üzerinden sevdiği oyuncuları takip edebiliyor. Adını vermeyeyim bir resmi bir de private server oyuncusu tanıdığım twitch üzerinden yayın yapıyor. Her iki yayıncıyı da izleyenler var. Burada bağlantısı uygun herkes twitch yayını yaparak oyunun tanıtımına katkıda bulunabilir. Örneğin pvp yapacağınız zaman yayın açacaksınız ve bunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşacaksınız.

Youtuberlarla Anlaşma

Bu olayı yönetim halledebilir. Hatırı sayılır profesyonel oyunculara bir miktar para karşılığı silkroad oynatılarak gençlerin dikkati çekilebilir. Silkroad Oynuyorum #1 gibi videolar yayınlayarak hem bilmeyenlere tanıtılır hem de eski oyuncular çekilebilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar
    yokedicy, THOUR and Yetisbey like this.

General Lord
    _HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    230
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    503

çook haklısın kardeşim ben önümüzde ki ay yayın açmayı bile palnlıyorum
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

Chief General
    yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    497
    Beğenilme 
    160

Alıntı Daisuke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twitch ve Youtube Canlı Yayını

Artık tüm oyun severler Twitch ve Youtube üzerinden sevdiği oyuncuları takip edebiliyor. Adını vermeyeyim bir resmi bir de private server oyuncusu tanıdığım twitch üzerinden yayın yapıyor. Her iki yayıncıyı da izleyenler var. Burada bağlantısı uygun herkes twitch yayını yaparak oyunun tanıtımına katkıda bulunabilir. Örneğin pvp yapacağınız zaman yayın açacaksınız ve bunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşacaksınız.

Youtuberlarla Anlaşma

Bu olayı yönetim halledebilir. Hatırı sayılır profesyonel oyunculara bir miktar para karşılığı silkroad oynatılarak gençlerin dikkati çekilebilir. Silkroad Oynuyorum #1 gibi videolar yayınlayarak hem bilmeyenlere tanıtılır hem de eski oyuncular çekilebilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar
    youtube üzerinden zaten videolar yayınlanıyor, reklam yapılıyor diye bilyiorum. ama tabi geliştirilebilir. jollygame yöneticileri bir hesap açarsa youtube dan, oyun ile alakalı bütün videoları o hesaptan paylaşırlarsa oyuncu sayısını arttırmada faydalı olabilir.
    belki de var böyle bir çalışma biz bilmiyoruz

Senior General
    vVeST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    94
    Beğenme 
    77
    Beğenilme 
    159

Silkroad üzerinde zaten yeteri kadar video çekiliyor, pwp - alchemy - unique ..
    Fakat JollyGame `nin kimseye para veripte " arkadaşım sen video çek ben seni maaşa bağlarım " gibi bir yaklaşımda bulunacağını düşünmüyorum. Bunu yapan video işleriyle uğraşan arkadaşlarımız var @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Fakat şu da bir gerçek ki insanın içinden gelmesi gereken bir durum, video editleme hakkında ilgim çok yüksek fakat bir bilgim olmadığı için aktif olarak kullanamıyorum fakat onu da öğreniyorum. Ondan sonra çeşitli videolar Unique , Job Cave , Pwp gibi kısa kısa bölümleri birleştirip mixler hazırlayacağım.
    Twitch yayınına gelince sanırım o tarz yayınlar için internetinin çok iyi olması gerekiyor, benimde planlarım arasında var. Fakat şu bir gerçek ki herkesin yapabileceği birşey değil.
    Konu vVeST tarafından (22.Ekim.2016 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.
    yokedicy bunu beğendi.
    vVeST & JanTy & CLauS

İmitasyonum olarak kalacak REZİL !

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    vVeST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    94
    Beğenme 
    77
    Beğenilme 
    159

Alıntı yokedicy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtube üzerinden zaten videolar yayınlanıyor, reklam yapılıyor diye bilyiorum. ama tabi geliştirilebilir. jollygame yöneticileri bir hesap açarsa youtube dan, oyun ile alakalı bütün videoları o hesaptan paylaşırlarsa oyuncu sayısını arttırmada faydalı olabilir.
    belki de var böyle bir çalışma biz bilmiyoruz
    Buyur dostum ;

vVeST & JanTy & CLauS

İmitasyonum olarak kalacak REZİL !

Chief General
    yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    497
    Beğenilme 
    160

Alıntı canx2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silkroad üzerinde zaten yeteri kadar video çekiliyor, pwp - alchemy - unique ..
    Fakat JollyGame `nin kimseye para veripte " arkadaşım sen video çek ben seni maaşa bağlarım " gibi bir yaklaşımda bulunacağını düşünmüyorum. Bunu yapan video işleriyle uğraşan arkadaşlarımız var @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Fakat şu da bir gerçek ki insanın içinden gelmesi gereken bir durum, video editleme hakkında ilgim çok yüksek fakat bir bilgim olmadığı için aktif olarak kullanamıyorum fakat onu da öğreniyorum. Ondan sonra çeşitli videolar Unique , Job Cave , Pwp gibi kısa kısa bölümleri birleştirip mixler hazırlayacağım.
    Twitch yayınına gelince sanırım o tarz yayınlar için internetinin çok iyi olması gerekiyor, benimde planlarım arasında var. Fakat şu bir gerçek ki herkesin yapabileceği birşey değil.
    tamam işte benim de anlatmaya çalıştığım bu. forumdaki yöneticilerin birine youtube üzerinden yetki verilse, jolly game serveri ile ilgili bütün videolar bu hesaptan paylaşılsa bence faydalı olur. 10 larca video gördüm youtube da. bu videoların hepsi bir hesap üzerinde toplansa belki daha geniş kitlelere hitap edebiliriz. youtube tan sorumlu forum bakanı istoyruz

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    809
    Beğenme 
    535
    Beğenilme 
    8883

Yayın sırasında Chat ekranınızı kapatın da , şimdiden olaylar patlak vermesin .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    230
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    503

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayın sırasında Chat ekranınızı kapatın da , şimdiden olaylar patlak vermesin .
    WHY
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    809
    Beğenme 
    535
    Beğenilme 
    8883

Alıntı _HACI_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WHY
    Chat bölümü özel sonuçta. Guild içi konuşmaları yada PM lerinizde geçen yazıları herkesin görmesi bazen istemeyeceğiniz sonuçla doğurabilir . Basit örnek , arkadaşınız pvp de yenilir guild içinden saydırabilir o kişiye .Sonra olaylar olaylar .
    Yetisbey ve Medicine Doctor bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    230
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    503

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chat bölümü özel sonuçta. Guild içi konuşmaları yada PM lerinizde geçen yazıları herkesin görmesi bazen istemeyeceğiniz sonuçla doğurabilir . Basit örnek , arkadaşınız pvp de yenilir guild içinden saydırabilir o kişiye .Sonra olaylar olaylar .

Ts de çok rastladığım bir olay evet. Guild içinde yada şöyle diyim guildi oturtmuş bir master varsa guild içinde pek öyle mevzulara girilmiyor ama All dan yazılan küfürler her saniye geçiyor.
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş