scrape21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    scrape21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Question Silkroad Eski Üyelikler

Merhabalar, yaklaşık 6-7 sene önce oynadığım charların üyeliklerini oyuna yeniden başladığım için tekrar hatırlamaya çalıştım. Bir kaç tanesini buldum, birkaç tanesini de e-mail yardımıyla vs. tekrar yeni şifre oluşturdum.

Asıl sorun bundan sonra başlıyor. Yeni aldığım üyeliğimle çok çabuk oyuna giriş yapabilirken (en fazla yarım saat 1 saat). Şifresini bulduğum o eski üyeliklerimle 15-20 saattir oto loginde beklememe rağmen giriş yapamıyorum. Server full hatası veriyor hep. Acaba yeni gelen bu token sisteminden sonra eski üyelik ve charlarımıza erişim kaldırıldı mı? Yoksa tamamen şanssızlık mı? Aynı üyeliklerle joymax'ın sitesine de giriş yapabiliyorum ayrıca. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Daisuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    106
    Beğenme 
    163
    Beğenilme 
    255

Hocam ne yapacaksın iSro oynayıp, gel buradaki serverlerden birinde takıl bari emeğin boşa gitmesin .

Not: Sorunun çözümünü bilmiyorum, en son girdiğimde hesabımdaki karakteri silmişlerdi. Yılların emeği boşa gitti.

MONSTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MONSTER isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    18

Alıntı scrape21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yaklaşık 6-7 sene önce oynadığım charların üyeliklerini oyuna yeniden başladığım için tekrar hatırlamaya çalıştım. Bir kaç tanesini buldum, birkaç tanesini de e-mail yardımıyla vs. tekrar yeni şifre oluşturdum.

Asıl sorun bundan sonra başlıyor. Yeni aldığım üyeliğimle çok çabuk oyuna giriş yapabilirken (en fazla yarım saat 1 saat). Şifresini bulduğum o eski üyeliklerimle 15-20 saattir oto loginde beklememe rağmen giriş yapamıyorum. Server full hatası veriyor hep. Acaba yeni gelen bu token sisteminden sonra eski üyelik ve charlarımıza erişim kaldırıldı mı? Yoksa tamamen şanssızlık mı? Aynı üyeliklerle joymax'ın sitesine de giriş yapabiliyorum ayrıca. Bilen varsa yardım ederse sevinirim.
    Bence hiç uğraşma boşuna...
    Ben girdiğimde charın sadece Adı ve Leveli duruyodu... Skillerin hepsi 0 leveldi SP de 0 dı... Charın üzeri, deposu ve guild deposu da bomboştu... Gold da 0 dı...
    Şunu belirteyim ki benden başkası hesaba erişemez; zaten erişse bile o kadar Skilleri 0 level yapamaz...
    "Kendin yapmışsındır oyunu bırakmadan önce..." diye düşünenler için de şunu yazayım: "Ben bir oyunu bırakırken asla eşyalarını dağıtıp charı bozmam... Belki ilerde tekrar başlama ihtimaline karşı olduğu gibi bırakırım..."
    Senin de aynı manzarayla karşılaşma ihtimalin var... Dikkatli ol
    Yardım lazımsa bir PM yeter

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı MONSTER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hiç uğraşma boşuna...
    Ben girdiğimde charın sadece Adı ve Leveli duruyodu... Skillerin hepsi 0 leveldi SP de 0 dı... Charın üzeri, deposu ve guild deposu da bomboştu... Gold da 0 dı...
    Şunu belirteyim ki benden başkası hesaba erişemez; zaten erişse bile o kadar Skilleri 0 level yapamaz...
    "Kendin yapmışsındır oyunu bırakmadan önce..." diye düşünenler için de şunu yazayım: "Ben bir oyunu bırakırken asla eşyalarını dağıtıp charı bozmam... Belki ilerde tekrar başlama ihtimaline karşı olduğu gibi bırakırım..."
    Senin de aynı manzarayla karşılaşma ihtimalin var... Dikkatli ol
    Anlıyorum, olsun sorun değil oynamasam bile yine de merak ediyorum bir girip çıksam yeterli

Alıntı Daisuke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne yapacaksın iSro oynayıp, gel buradaki serverlerden birinde takıl bari emeğin boşa gitmesin .

Not: Sorunun çözümünü bilmiyorum, en son girdiğimde hesabımdaki karakteri silmişlerdi. Yılların emeği boşa gitti.
    Private serverları oynadım yeteri kadar ya ve belli bir süre sonra gerçekten çok fazla sıktı beni ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Giriş yapabildim ve sorun çözülmüş oldu. Konu silinebilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş