Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:iSRO BOT

General
    Muslukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    22

Standart iSRO BOT

iSRO bot kullanmayı mı kapattı? kapattıysa neden öyle bişey yaptılar? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    789
    Beğenme 
    529
    Beğenilme 
    8669

iSro bugüne kadar neyi neden yaptığı konusunda ne zaman mantıklı bir fikir yürütülebildi ki Bot kullanımı yasaklandı en son, nasıl bir takip yapıyorlar bilgim yok.
    Muslukcu bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    577
    Beğenilme 
    738

bot olmadan bırak 100-110-120'yi 80 yapılmaz anasını satim Başlatıcan botu açıcan oyun seslerini yaslan geriye yak bi sigara (artık esigara kullanıyorum ) keyifli bir şekilde izle charı
    SROTAXI bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

657
    657 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General
    657 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isro hakkında bilgi veriyorsunuz ama Abra daki IP limit sorunnu hakkında bi bilgi verilmiyor sebebi nedir acaba?

Senior General
    pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    63

Alıntı 657 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isro hakkında bilgi veriyorsunuz ama Abra daki IP limit sorunnu hakkında bi bilgi verilmiyor sebebi nedir acaba?
    Abra ip limiti 2 dir. Son günlerde ıp ile ilgili bircok sıkıntı ysanıyor ustadım bu tek senden yok. Modem res yap sabit ıp kullanıyorsan musteri hizmetlerini ara aradıgın halde gelişme yok ise beklemekten baska yapacagın birsey yok zamanla duzeliyor.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

Bölüm Moderatörü
    MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    89

Alıntı Muslukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iSRO bot kullanmayı mı kapattı? kapattıysa neden öyle bişey yaptılar? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
    Özgür Sırf Senin İçin Oyunu İndirdim Denedim Hepsinde Sbot Ve Mbot Rahatlıkla Calısıyor.Sbot Kullanıordun Bildigim Kadarıyla 2.92 Versıyonu Var.Sen Sbot un Private İçin Verilen Bottan Denedin Dimi İsro İçin Ayrı Bot Indırmen Lazım Sitesınden SROR SBotR v2.0.92-SROR için,ISRO SBot v2.0.92-İSRO için,PrivSRO SBotP v1.0.55-Private için.Yada Sen En İyisi Ne Yap Bilion Mu?Ev Yuksek Yerdeyse Aşagı Hızlıca Laptop u At Sende Kurtul Bizde
    Muslukcu bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    22

YOK KANKA PRİVATE DENEMEDİM HATTA HİÇ DENEMEDİM ÇÜNKÜ BOT CAVE YANİ (S-BOT) SİTESİ ŞÖYLE BİR UYARI VERMİŞ ; Attention: SBot currently does NOT work on official ISRO or SROR servers, only on (most) private servers.
    If you intend to use the bot only on official ISRO or SROR servers, please only purchase after a new bot version has been released. Çeviri:
    Dikkat: SBot şimdilik resmi ISRO veya SROR sunucularında, yalnızca (en) özel sunucularda çalışmaz.
    Botu yalnızca resmi ISRO veya SROR sunucularında kullanmayı düşünüyorsanız, lütfen yalnızca yeni bir bot sürümü yayınlandıktan sonra satın alın. ---- bunu gördükten sonra böyle bi konu açtım

General
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    22

Ayrıca bugün aSRO'da birisi global attı adam bot kullandığı için 2 charı'da 1 hafta ban yemiş

Senior General
    pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    63

iSro da private için yapılmış botları kullanamyın 1 hafta ban yersiniz.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

General Lord
    Medicine Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    311
    Beğenilme 
    607

Alıntı Muslukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YOK KANKA PRİVATE DENEMEDİM HATTA HİÇ DENEMEDİM ÇÜNKÜ BOT CAVE YANİ (S-BOT) SİTESİ ŞÖYLE BİR UYARI VERMİŞ ; Attention: SBot currently does NOT work on official ISRO or SROR servers, only on (most) private servers.
    If you intend to use the bot only on official ISRO or SROR servers, please only purchase after a new bot version has been released. Çeviri:
    Dikkat: SBot şimdilik resmi ISRO veya SROR sunucularında, yalnızca (en) özel sunucularda çalışmaz.
    Botu yalnızca resmi ISRO veya SROR sunucularında kullanmayı düşünüyorsanız, lütfen yalnızca yeni bir bot sürümü yayınlandıktan sonra satın alın. ---- bunu gördükten sonra böyle bi konu açtım
    Şöyle bildiklerimi bir anlatayım.

Öncelikle Mbot iSro için bot yapmayı bıraktığını biliyorum. X-Trap engelini aşamadıklarını belirttiler. Sonradan ne oldu bilmiyorum.

Sanırım geçen haftaydı galiba.Joymax Xtrapta bir güncelleme yaptıktan sonra bütün botlar girmeye çalıştığında bu karakterler ban yedi. Yani joymax bir uyarı yada bilinçli olarak biz burdayız tarzı bir davranış sergilediler. Hatta bunun yüzünde phBot yaklaşık 1 gün boyunca çalışmadı @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sırf kullanan kullanıcıların karakterleri ban yemesin diye.

Son olarakta SBot un 3 adet botu mevcuttur.
    Private
    Sro-R
    İSro

Bu botlar sadece ait oldukları bölğmde çalışır,diğer clientler için uyumlu değildir.Kullanıren dikkat edin.
    Birde isronun sbotunu kullanırken DEP açma kapama muhabbetleri var. Araştırın biraz. Daha önce 2 gün uğraşmıştım yapmak için. Olmadı
    Muslukcu bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş