Sonuç: YENİ SERVER NASIL OLMALI ?

Katılımcı sayısı
55. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 120 CAP OLMALI

15 27.27%
  • 110 CAP (Bsilkroad benzeri)

18 32.73%
  • 100 CAP (Eu Chinese Dengeli)

13 23.64%
  • 110 CAP (Eu Chinese Dengeli)

5 9.09%
  • Eski Abra güzeldi aynısı olabilir

4 7.27%
Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:YENİ SERVER ANKET VE GÖRÜŞLER

General
    LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

Question YENİ SERVER ANKET VE GÖRÜŞLER

JollyGame Gerekli görüldüğünde Abranın kapatılıp yeni bir Private Silkroad açacağının sinyallerini vermişti.
    Sizce açılması planlanan bu server kaç cap olmalı ?
    Beğendiğiniz popüler olan Bsilkroad sunucusuna benzemeli mi ? Yeni bir Abra olabilir mi ? Yada 120 cap bir macera
    Herkesin görüşünü merak ediyorum ve anketi cevaplamanızı istiyorum.
    Siz ne isterdiniz ?

General
    Luvonir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    33

1x, 100 cap, EU ve CH, edit hiç olmayacak ve 1'den fazla char yönettiği anlaşılan perma banlanacak. Benim hayalim bu.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    HicKimse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

90 Cap CH bir server da iyi olabilir, Şuanda aktif olarak öyle bir serverları yok sanırım.
    Nickihuh ve __AYAZ__ bunu beğendi.

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

Güncel

General
    HortlocK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    12
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    51

Bana kalırsa bi 100 cap güzel olabilir ama sonuçlara bakınca coğunluk bsro nun aynısından istiyor bu nun şöyle bir avantajı olabilir bsro ya sonradan gelenler için gelişmek zor olduğundan yeni bir bsro tarzı server onların açısından daha iyi olabilir
    NADİR BEY

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Dostum bSilkroad'a şimdi millet neden gelmiyor biliyomusun?Bot charlarının elinde bile 12 13 var diye söylüyorlar bize arkadaşlarımızı çağırdığımız zaman.Şimdi,mesela bizim guıldimiz sadece 100 kişi gelecek bunun 50 tanesi elinde en az 12 13 power olacak.Bahamut'da toplasan 25 tane 13 ya vardıır ya yoktur.Zaten fight'e ulaşmak neredeyse imkansız bir hal alacaktır.Şu swde 8 senede 30 tane fight staff anca düşmüştür.Şimdi sen 100 kişilik bir guıldsin cave vakitlerine ortalama sadece kendi guıldinle girsen 25 30 kişi giriyorsun unıonun ile bu rakam 60'a çıkıyor.Diyelim kuralar çekildi,fight staff düştü,bu kadar adam babasının hayrına gelmiyor.Adam başı her gelişe 10 silk verdiğini düşün 600 silk bir vakit için günde 4 defa bu tekrarlanacak 2400 silk eder 500 tlye 5k silk alınıyor 2 güne bir 500 tl harcamak zorunda kalacaksın 2 ayda düştüğünü düşünürsek 30 bin TL'ye yakın bir rakam harcamış olacaksın.Tabii ki bu konuyu açan arkadaşda dahil olmak üzere 110 cape destek çıkanların bu tür oluşumlar içinde hiçbir zaman olmayışları ve bunları düşünmemeleri yüzünden böyle konuşuluyor.JollyGame yöneticileri sizin silkroadda görüp görebileceğiniz en gurt yöneticilerden onlar 10 adım öncesini garantilemeden 1 adım atmaz.Bu sefer swde power +13 silahlar 25 30 tane değil 300 tane olacak bu kadar item yığınına karşılık olarak abra gibi o sunucuda patlayacaktır.Adam o swde geceli gündüzlü 1 sene çalışmak yerine,silke %20 zam yaparak geceli gündüzlü değilde günde 4 saat 5 saat ayırarak bu rakamı 2 seneye yayıyor.Bak mesela bunu benim gibi beynini kullanabilen herkes hesap edebiliyor.Ben biraz açık sözlüyümdür kimse üstüne alınmasın ama bu swde char yapamayan adam hiçbir swde char YA PA MAZ.
    Alıntı HortlocK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa bi 100 cap güzel olabilir ama sonuçlara bakınca coğunluk bsro nun aynısından istiyor bu nun şöyle bir avantajı olabilir bsro ya sonradan gelenler için gelişmek zor olduğundan yeni bir bsro tarzı server onların açısından daha iyi olabilir

General
    HortlocK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    12
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    51

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bSilkroad'a şimdi millet neden gelmiyor biliyomusun?Bot charlarının elinde bile 12 13 var diye söylüyorlar bize arkadaşlarımızı çağırdığımız zaman.Şimdi,mesela bizim guıldimiz sadece 100 kişi gelecek bunun 50 tanesi elinde en az 12 13 power olacak.Bahamut'da toplasan 25 tane 13 ya vardıır ya yoktur.Zaten fight'e ulaşmak neredeyse imkansız bir hal alacaktır.Şu swde 8 senede 30 tane fight staff anca düşmüştür.Şimdi sen 100 kişilik bir guıldsin cave vakitlerine ortalama sadece kendi guıldinle girsen 25 30 kişi giriyorsun unıonun ile bu rakam 60'a çıkıyor.Diyelim kuralar çekildi,fight staff düştü,bu kadar adam babasının hayrına gelmiyor.Adam başı her gelişe 10 silk verdiğini düşün 600 silk bir vakit için günde 4 defa bu tekrarlanacak 2400 silk eder 500 tlye 5k silk alınıyor 2 güne bir 500 tl harcamak zorunda kalacaksın 2 ayda düştüğünü düşünürsek 30 bin TL'ye yakın bir rakam harcamış olacaksın.Tabii ki bu konuyu açan arkadaşda dahil olmak üzere 110 cape destek çıkanların bu tür oluşumlar içinde hiçbir zaman olmayışları ve bunları düşünmemeleri yüzünden böyle konuşuluyor.JollyGame yöneticileri sizin silkroadda görüp görebileceğiniz en gurt yöneticilerden onlar 10 adım öncesini garantilemeden 1 adım atmaz.Bu sefer swde power +13 silahlar 25 30 tane değil 300 tane olacak bu kadar item yığınına karşılık olarak abra gibi o sunucuda patlayacaktır.Adam o swde geceli gündüzlü 1 sene çalışmak yerine,silke %20 zam yaparak geceli gündüzlü değilde günde 4 saat 5 saat ayırarak bu rakamı 2 seneye yayıyor.Bak mesela bunu benim gibi beynini kullanabilen herkes hesap edebiliyor.Ben biraz açık sözlüyümdür kimse üstüne alınmasın ama bu swde char yapamayan adam hiçbir swde char YA PA MAZ.
    Haklısın
    NADİR BEY

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bSilkroad'a şimdi millet neden gelmiyor biliyomusun?Bot charlarının elinde bile 12 13 var diye söylüyorlar bize arkadaşlarımızı çağırdığımız zaman.
    Bu cümle çok yeterli bir açıklama olmuştur diye düşünüyorum . Yayıncılarla görüştüm bir çoğu JollyGame nin kalitesinden güvenilirliğinden şüphe etmediklerini söylediler. Davet ettiğim zaman aldığım cevap
    " Asro , Bsro , Csro da oyuncular eski ve item konusunda çok üstün olduğu için bizim şimdi gelip yetişmemiz olanaksız boşa kürek çekmek gibi bir şey , şayet JollyGame yeni bir server açtığında silkroad alemi bütünüyle orada olacaktır ben de buna dahilim. " diye geri cevap aldım
    __AYAZ__ bunu beğendi.

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    344
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    976

Zaten 110 bsro var. Neden tekrar 110 cap bsro aynısı Server açılsın ki? Milyar liralık carlar var. Serveti bitirirler mi

UZMAN YARDIMCISI

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    19

BİR ZAMANLAR ABRA

Milyarlık hesaplarıda olsa biz olmadıktan ne keyfi kalır ki ne işe yarar ? Abrayı gördünüz işte ordada emek verildi kaç TL lik hesapları vardı.
    Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten 110 bsro var. Neden tekrar 110 cap bsro aynısı Server açılsın ki? Milyar liralık carlar var. Serveti bitirirler mi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş