Sayfa 10 Toplam 13 Sayfadan Birinci ... 89101112 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:SALVATİON MASTERİ Addicted in ŞUURSUZ HAREKETLERİ

Senior General
    Xerious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Alıntı PiizmitLii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine sövdüm ts den onlarında ss lerını at ahashdfhasdf
    Lan tinerci Duyduklarımız dogrumu Erhan senı dove dove bı hal olmus hıc bunlardan bahsetmıyon kafana kafana vurmuslar senın ulan herkezden sopa yemısın bellı tıpınden zate

Senior General
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Maddeye dur dıyın sonra boyle seyler oluyo

Senior General
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Maddeye hayır .

Yeni Üye
    Akrep5555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Şuurrrsuz Ömer madde kullanmasa böyle olmaz hep bu Bali’ler tinerler böyle yapıyo bunu 😂

General
    PaŞaCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    16
    Beğenme 
    47
    Beğenilme 
    21

Gebermiyorda Pis sıçan balicisi beynı tiner dolmus köpegin.
    Elward bunu beğendi.
    KAHRAMANLAR CAN VERİR YURDU YASATMAK ICIN cCc

OZAN ÇALAR SAZI TELLER KOPARCASINA BİR BOZKURT YETER İTİN ONLARCASINA.

TR_VAGABOND_ Enfeksiyon_
    Glory0rDeath

Senior General
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Alıntı komar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salvation köpekleri içinize tir dorsesi soktuklarım adamın sahsına kufur et ama aıleyı nıe katıyorsun serefsız kopek oyunda bır ıcratın yok bıraqk da olanlar rahat rahat oynasın bırak artık su oyunu oyunda kufur etmek ıcın varsın (hoca sende suna soktugunun yarısını gerı cekde bıraz sesı kısılsın mk bunu dınlıcez bız :asdfasdbfgalsidfnm

******************************************FTW***** **FEARLESS**************************************** *******
    DD Tinere Dur dıyelım arkadaslar Ömer kurtulamıyo barı baska arkadasları kurtaralım ömerin sonu belli beynını yemış @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    mtzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    61
    Beğenilme 
    30

Yorumunu yapmışsın, adamın üzerine gelmişsin bir de alıntı yapıp etiket yapmışsın.. Bunun adı tahriktir yani. Çok açık. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Pm: _aLaTurKa

Senior General
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Alıntı mtzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunu yapmışsın, adamın üzerine gelmişsin bir de alıntı yapıp etiket yapmışsın.. Bunun adı tahriktir yani. Çok açık. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Tahrik degıl ben bunun erkekliğini alıcam ama adam degıl ne tel acıyo ne adres veriyo Cekıyo Bali’yi cekiyo tineri babasından bi ton sopa yiyo akıllanmıyor ben akıllandıracam onu denk gelirse 😃

General Lord
    PiizmitLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    206
    Beğenme 
    296
    Beğenilme 
    216

Alıntı mtzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut beni tanıyon kardesım allahın ogluna eyvallahım yok bu korkak götten adres istedim sakaryada oturuyo kıçı kırık bi adres verdi dedim yarın gelıyom tmm dedi yarın oldu işe gitmedim oglen 12 de aramaya basladım geceye kadar telefonları acmadı yarın oldu bana dıyo senı orda beklıyodum ayaa olm telefonları acmayan kişi orda beklermi orda olsan telefonu acar gel beklıyom der insan. şimdi de yok adres istedim vermedi telefonları acmıyo cart curt hepsi hikaye amk bunun soyledıklerıne ınanan varmı bılmıyorm telimde 1 kere cagrısı yok adres madres de istedigi yok. eline klavyeyi alınca aga pasa kesılenlerden işte bu da ben dusmanımın bıle haysiyetlisini isterim kac zamandır boyle etıket alıntı falan yapıyo hic umrumda degil benı bılen bilir her msjına vericek cvbım var ama zamanımı bosa kullanmak ıstemıyorum anca böyle forum koselerınde havlar durur etkisiz eleman gibi bişe sende kaideye alıp bişe deme benden tavsiye.
    Yürüdügün yolda kimseyi bekleme, işi düşen sana yetişir.

SalvatioN

SN_SARI

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Konular 
    56
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    35

Alıntı PiizmitLii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut beni tanıyon kardesım allahın ogluna eyvallahım yok bu korkak götten adres istedim sakaryada oturuyo kıçı kırık bi adres verdi dedim yarın gelıyom tmm dedi yarın oldu işe gitmedim oglen 12 de aramaya basladım geceye kadar telefonları acmadı yarın oldu bana dıyo senı orda beklıyodum ayaa olm telefonları acmayan kişi orda beklermi orda olsan telefonu acar gel beklıyom der insan. şimdi de yok adres istedim vermedi telefonları acmıyo cart curt hepsi hikaye amk bunun soyledıklerıne ınanan varmı bılmıyorm telimde 1 kere cagrısı yok adres madres de istedigi yok. eline klavyeyi alınca aga pasa kesılenlerden işte bu da ben dusmanımın bıle haysiyetlisini isterim kac zamandır boyle etıket alıntı falan yapıyo hic umrumda degil benı bılen bilir her msjına vericek cvbım var ama zamanımı bosa kullanmak ıstemıyorum anca böyle forum koselerınde havlar durur etkisiz eleman gibi bişe sende kaideye alıp bişe deme benden tavsiye.
    Benım Değilde senın ne bok olduğunu gayet daha ıyı biliyorlar babası tarafından evden kovulan çocuktan ne beklersin ki unuttunmu olum düne kadar arıyıp Knk peder yine evden kovdu dıye ağladığın günleri kopek bok yemekten vaz geçermi cekıyon tineri sallıyorum burda yok aradım açmadı felan amq içmeyin olum bu kadar kendınizi kaybedeceksenız .

Sayfa 10 Toplam 13 Sayfadan Birinci ... 89101112 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş