Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 6789 Sonuncu
Beğeni Ağacı19Beğeniler

Konu:_CanniibaL_ (___DOKTOR___ MURAT) karaktersizi

Chief General
    d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    114
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    218

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    _CanniibaL_
    _PATHFIND3R_

Bu 2 karakter Global ile ağır tahrik, küfür kullanımı ve yönetime hakaret sonucu süresiz uzaklaştırıldı. FirstQueen ise _CanniibaL_'dan item aktarımı sebebi ile kapatıldı.
    firstquene ıtem veırrken ts deydım kendisi ben oynamıcam al sende kalsın dedi oyle verdı ıp lerıde farklı zaten ole buyuk bı ıtemler de degıl 1 2 t lık ıtemler fıght staf bulunan char bunun ıcın banlatırmı kendını ıp lerde farklı neye göre banlanıyor . Ex den item alıp ban yemek ne alaka
    AO_MuRaT_131

General
    mtzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    61
    Beğenilme 
    30

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    _CanniibaL_
    _PATHFIND3R_

Bu 2 karakter Global ile ağır tahrik, küfür kullanımı ve yönetime hakaret sonucu süresiz uzaklaştırıldı. FirstQueen ise _CanniibaL_'dan item aktarımı sebebi ile kapatıldı.
    Ellerinize sağlık
    Pm: _aLaTurKa

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    722
    Beğenme 
    512
    Beğenilme 
    8064

Alıntı d3viL_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firstquene ıtem veırrken ts deydım kendisi ben oynamıcam al sende kalsın dedi oyle verdı ıp lerıde farklı zaten ole buyuk bı ıtemler de degıl 1 2 t lık ıtemler fıght staf bulunan char bunun ıcın banlatırmı kendını ıp lerde farklı neye göre banlanıyor . Ex den item alıp ban yemek ne alaka
    Suç işleyen kişi itemleri suçu işlemeden önce yada sonra aktarırsa potansiyel olarak alan kişi de suçlu sayılır, eğer ki biz buna izin verecek olursak cezaların hiçbirinin bir anlamı kalmaz. Bu gibi durumlarda alınan itemlerin bize iade edilmesi durumunda karakteri açıyoruz. Amaç itemleri aktarıp suçu işlemenin önüne geçmektir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Sc_ZeaLot66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    20

Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Göz göre göre fight staflı kişi üzerindeki itemler ile banlanmasın diye yardım etmiş bunu herkes anlayabilir sizinde bu konuda daha adaletinizi görmek istiyoruz itemler aktarılsa bile kişi yardımdan banlanmş geri açılmaması gerekiyor .

Captain
    Adidas_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    10

bir canlı daha ne kadar düşük seviyede olabilir sorusunun cevabı bu yavşakta bariz şekilde ortada...

Yeni Üye
    Dorukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bir insanın ailesi ve şerefine dil uzatacak kadar adileşmiş bir kişiye verilmesi gerekn en uzun veya en ağır cezayı hak ettiğini düşünüyorum bu size veya başkasına devam etse hala kısa süreli olarak mı uzaklaştırma alacaktır.Bu şekilde kısa süreli olduğunu farz eden kişiler de her türlü küfür ile başkalarına söyleyecektir sonuçta kısa süreli bir ceza alacağını tahmin edecektir bence başkalarıda aynı şekil hakaret ve aileye küfürler etmeden gereken en ağır cezayı almasını talep ve arz ederim iyi çalışmalar.

Chief General
    Konular 
    114
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    218

Alıntı Sc_ZeaLot66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Göz göre göre fight staflı kişi üzerindeki itemler ile banlanmasın diye yardım etmiş bunu herkes anlayabilir sizinde bu konuda daha adaletinizi görmek istiyoruz itemler aktarılsa bile kişi yardımdan banlanmş geri açılmaması gerekiyor .
    Ne alakası var.Arkadaşın sana ex atsa oyunu bırakıyom al dese almıcanmı. İtem kacırma gıbı bı nıyet olsa gider 1 lv cara atarsın yere atarsın başka carla alırsın azıcık mantık .
    AO_MuRaT_131

Senior General
    SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    75
    Beğenilme 
    113

SAYIN OYUN YÖNETİCİLERİ BU BİR NEVİ BİR KİŞİ CİNAYET İŞLİYOR DİĞERİDE ALIP ONU EVİNDE SAKLIYOR POLİS YAKALADIĞI ZAMAN YARDIM YATAKLIKTAN DİĞERİNİDE CEZAEVİNE ATIYOR SİZDEN RİCAMIZ DAHA ADALETLİ OLMANIZDIR BU ADAM BARİZ BELLİ BAN YİYECEĞİNİ BİLDİĞİ İÇİN İTEMLERİNİ ARKADAŞINA VERİYOR BU AP AÇIK ORTADA SİZDEN RİCAMIZ YARDIMA YATAKLIK YAPANLARINDA CEZASINI ÇEKMESİDİR.
    BU BİR ÇAR SOYULMASI HIRSIZLIK SUCU DEİL ADAM APAÇIK SİZDEN İTEM KAÇIRMAK İÇİN UYANIKLIK YAPIYOR .
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... TEŞEKKÜRLER.

Chief General
    Konular 
    114
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    218

Alıntı SuperStar_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN OYUN YÖNETİCİLERİ BU BİR NEVİ BİR KİŞİ CİNAYET İŞLİYOR DİĞERİDE ALIP ONU EVİNDE SAKLIYOR POLİS YAKALADIĞI ZAMAN YARDIM YATAKLIKTAN DİĞERİNİDE CEZAEVİNE ATIYOR SİZDEN RİCAMIZ DAHA ADALETLİ OLMANIZDIR BU ADAM BARİZ BELLİ BAN YİYECEĞİNİ BİLDİĞİ İÇİN İTEMLERİNİ ARKADAŞINA VERİYOR BU AP AÇIK ORTADA SİZDEN RİCAMIZ YARDIMA YATAKLIK YAPANLARINDA CEZASINI ÇEKMESİDİR.
    BU BİR ÇAR SOYULMASI HIRSIZLIK SUCU DEİL ADAM APAÇIK SİZDEN İTEM KAÇIRMAK İÇİN UYANIKLIK YAPIYOR .
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... TEŞEKKÜRLER.
    olaydan once veriliyor itemler ayrca kaçırılcak birşey de değil 1 2 t lık bısıler .Düşmanlık kokan haraketler
    AO_MuRaT_131

Senior General
    SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    75
    Beğenilme 
    113

Ben orda senin adını etiketlemedim farkındaysan hacım oyun yönetimini etiketledim ?

Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 6789 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Giriş