Selamun Aleyküm BSilkroad Oyuncuları: Bende Sizden Biriyim

Oyuncu Eskisi Gibi Yok, Aradığımız İtemleri 1-2 Haftada Zor Buluyoruz. LAG Sorunlari Oyundan Atma Sorunları, VS VS.

Benim GM ler'e Önerim Server Kapasitesi Arttırıp Biraz Reklam Yapabilirler. Lag Sorunlarını Cözebilirler.

Ve Yenilik Getirebilirler Bütün Dress Setleri Ekleyebilirler, Moblardan Nova Düşmüyor Eskisi Gibi,

Templedeki Uniqlerden (POWER) İtem Ratelerini Yükseltebilirler Oyuna Yeni Başlayanlar Yani Önceden Silkroad Oynayıp Bu Sw Ye Davet Ettiğim Bi Çok Arkadaşım Oldu.

Dedikleri Laf 2-3 Hafta Oynayıp, Temp Serenes Gidip. Hiç Bir Şey Düşüremeyince Bana Dedikleri Kelime ( Rateler %0.01 'Mİ ?) Ben Eskiden Beri Oynadıgım Dostlarımı

Çekemiyorum İnsanlar Dediği Kelime Tamam Oyunların Kurulma Amaçı Para Kazanmak Ve Eğlenmek Arkadaşlarım Diyor Serverde Lag Sıkıntısı Var. Ben Burda Neden Silk Çekip İtem Yapmaya Çalişim?,

Ve Bende Şuan Saldım Oyunu. Bunların Düzeltilmesi Gerekiyor Rateler Artmasa Bile Birşeylerin Düzeltilmesi Gerekiyor Lag Var Diyoruz Sorun Şu Bu Diyorsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bey Sorun Oysa Senin işin Çözmek Sorunları Bize Diyorsun Bizim Elimizden Gelse Zaten Cözeriz Yok KOPMA OLDU YOK TAKLA ATTI YOK ARABA ÇARPTI YOK O OLDU BU OLDU. ŞAKAMISINIZ YÖNETİM OLARAK SİZ CİDDEN SORUYORUM BUNU.