Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:OYUNDA CİDDEN PROBLEM VAR KİDO VE LAG PROBLEMİ

LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LOKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Post OYUNDA CİDDEN PROBLEM VAR KİDO VE LAG PROBLEMİ

KİDEMONAS DAN UNİQUES SPAWN OLDUĞUNDA YAPRAK KIPIRDAMIYOR .
    AYNI SORUNLA 3. KEZ KARŞILAŞTIM KONU AÇMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM İLGİLENİLMESİ GEREKİYOR . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    HortlocK bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1049

...

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Oyun üzerinden ticaret yapan kişiler pHbot ile kidemonasa giriyor,buradan coin kazanıyor 10 günde 15 günde 1 tanede fight alıyor.pH botta ana bir karakter seçiyorsunuz,daha sonrasında diğer botlarıda ana karakterin daldığı moba dalmaya ayarlıyorsunuz aynı skilleri bot charlarıda vuruyor.Lag girdiginde yani bu lagı açarsak sizin sunucu bilgisayarlarınız upload edemediğinde daha doğrusu yavaş upload ederken donuyor ama skileri vurmaya devam ediyor.Bota skilleri ayarlayan kişi aynı uniqe 8 charla vuruyor lag geçen kadar elle oynayan ise mal gibi seyrediyor tabiri caizse..Birileri para kazanacak diye kidemonas uniqi adeta zehir oluyor.Bıktım bu oyunu ticaret için oynayan kişilerden.Al sat parçala böl toplaya birşey demiyorum ancak böyle insanın zevkinin içine edenlere artık dur deyin be kardesim..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Yine aynı sorun olursa yazacağım @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Alıntı LOKİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KİDEMONAS DAN UNİQUES SPAWN OLDUĞUNDA YAPRAK KIPIRDAMIYOR .
    AYNI SORUNLA 3. KEZ KARŞILAŞTIM KONU AÇMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM İLGİLENİLMESİ GEREKİYOR . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Oyuna başladığımdan beri kidoyu biliyorum lag sebebi hep içerisi fazla olduğuğunda lag olduğu gün oldu, içerisi fazla olmadığı günde lag oldu. Lag oyunun geneli için zaten kötü bir durum laglı oyunu yönetimde oyunculara oynatmak istemez.

Konuya yorum bildiren arkadaşım 10 15 günde fight alan baba yiğitler şanslılar kimler kerat cetvel hesabı yaparsam dediğine göre benim başladığım dönemden bu yana swde fight tan geçilmemesi lazım
    2017 haziranından eylül ayına kadar oyunun hiç bir alanından fight atmadı keza sonraki yıllarda böyle geçti. Mübala olsun diyemi 10-15 gün dedin bilemedim ama yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Bahamut olduğundan beri 8li pt kullananlar var oyunu ticaret için oynamak ile ptsi ile oyunun global etkinliklerine girenleri aynı kefeye koymak çok büyük yanlış.
    2018 yılında deat bone girdim 1 tane arkadaşım ile bizden başka giren yoktu adam akıllı 2 pt çar ile girdik ticaret için mi oynuyor oluyoruz deyiminle. Deat bone kesimi en zor uniqtir. Müsade olsunda çıkanıda satalım. 8li pt ile girsen bile kesimi zahmetlidir keza kido daha kolaydır ama oradada bir zahmete giriyorsun. Ticaret için oyun oynayanlar farklı yolları seçerler 8li pt si ile kido girenleri bu denli aşağıya çekmek doğru değil. Her ne kadar oyunun rekabet alanlarında zarar vermiş olanlar olsa bile. O alanlar ile ilgili ticaret yapıyorlar demek daha doğru.

Cave olur kale saveşı olur kervan olur burada bot çarı kullanımı doğru olmaz rekabet olmaz.
    Birşeyleri tenkit ederken aradaki farkları düşünelim biraz.
    Son olarak bende isro yıllarını özlüyorum ama geri gelmeyecek o yüzden günümüze adapte olunmalı artık. Böyle başlamış server ıp10 denmiş oyuncular kullanıyor bu haklarını kullanıyorlar diye bu denli aşağıya çekilmemeliler.
    Konu Raava tarafından (31.Temmuz.2019 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1049

Kidoda hep lag vardı zaten

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Senin hk. en ufak fikrim yok,aynı şekilde seninde benim hk. en ufak bir fikrin yok.Sözlerinden anladığım kadarıyla,Kido odasında çıkan uniqler üzerinden ticaret yapıyorsun yada yakın arkadaşın-arkadaşların bu işi yapıyor.Benim anlatmak istediğimi anladığını sanmıyorum.Ben demek istiyorum ki,buraya bot ile girdikten sonra oranın ne zevki kalıyor ve ne özel yanı kalıyor?İşin zevkinde olmayan adam işin ticaretinde olan adamdır.İsteyen istediği şekilde parasını kazanabilir ancak birileri para kazanacak diye ben o odaya girdiğimde neden laga maruz kalıyorum?Mesela bazı serverlerda bu tür özel odalara girerken ıp limit var 1 chardan fazlasını içeri girdiremezsin burada jollygame yönetimi bunu yapmıyor bu tür işin ticaretinde olan kişilere yarıyor bu benim gibi zevkinde olanlarsa anca izliyor uniqleri kardeşim.Oyun üzerinden para kazanmayı düşünen varsa gitsin taş taşısın emin olsun daha fazla para kazanır ve daha az yorulur.
    Herneyse,iyi akşamlar iyi oyunlar aga.
    Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuna başladığımdan beri kidoyu biliyorum lag sebebi hep içerisi fazla olduğuğunda lag olduğu gün oldu, içerisi fazla olmadığı günde lag oldu. Lag oyunun geneli için zaten kötü bir durum laglı oyunu yönetimde oyunculara oynatmak istemez.

Konuya yorum bildiren arkadaşım 10 15 günde fight alan baba yiğitler şanslılar kimler kerat cetvel hesabı yaparsam dediğine göre benim başladığım dönemden bu yana swde fight tan geçilmemesi lazım
    2017 haziranından eylül ayına kadar oyunun hiç bir alanından fight atmadı keza sonraki yıllarda böyle geçti. Mübala olsun diyemi 10-15 gün dedin bilemedim ama yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Bahamut olduğundan beri 8li pt kullananlar var oyunu ticaret için oynamak ile ptsi ile oyunun global etkinliklerine girenleri aynı kefeye koymak çok büyük yanlış.
    2018 yılında deat bone girdim 1 tane arkadaşım ile bizden başka giren yoktu adam akıllı 2 pt çar ile girdik ticaret için mi oynuyor oluyoruz deyiminle. Deat bone kesimi en zor uniqtir. Müsade olsunda çıkanıda satalım. 8li pt ile girsen bile kesimi zahmetlidir keza kido daha kolaydır ama oradada bir zahmete giriyorsun. Ticaret için oyun oynayanlar farklı yolları seçerler 8li pt si ile kido girenleri bu denli aşağıya çekmek doğru değil. Her ne kadar oyunun rekabet alanlarında zarar vermiş olanlar olsa bile. O alanlar ile ilgili ticaret yapıyorlar demek daha doğru.

Cave olur kale saveşı olur kervan olur burada bot çarı kullanımı doğru olmaz rekabet olmaz.
    Birşeyleri tenkit ederken aradaki farkları düşünelim biraz.
    Son olarak bende isro yıllarını özlüyorum ama geri gelmeyecek o yüzden günümüze adapte olunmalı artık. Böyle başlamış server ıp10 denmiş oyuncular kullanıyor bu haklarını kullanıyorlar diye bu denli aşağıya çekilmemeliler.

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin hk. en ufak fikrim yok,aynı şekilde seninde benim hk. en ufak bir fikrin yok.Sözlerinden anladığım kadarıyla,Kido odasında çıkan uniqler üzerinden ticaret yapıyorsun yada yakın arkadaşın-arkadaşların bu işi yapıyor.Benim anlatmak istediğimi anladığını sanmıyorum.Ben demek istiyorum ki,buraya bot ile girdikten sonra oranın ne zevki kalıyor ve ne özel yanı kalıyor?İşin zevkinde olmayan adam işin ticaretinde olan adamdır.İsteyen istediği şekilde parasını kazanabilir ancak birileri para kazanacak diye ben o odaya girdiğimde neden laga maruz kalıyorum?Mesela bazı serverlerda bu tür özel odalara girerken ıp limit var 1 chardan fazlasını içeri girdiremezsin burada jollygame yönetimi bunu yapmıyor bu tür işin ticaretinde olan kişilere yarıyor bu benim gibi zevkinde olanlarsa anca izliyor uniqleri kardeşim.Oyun üzerinden para kazanmayı düşünen varsa gitsin taş taşısın emin olsun daha fazla para kazanır ve daha az yorulur.
    Herneyse,iyi akşamlar iyi oyunlar aga.
    İkimizinde hakkımızda en ufak bir fikrimizin olmadığında hem fikirim yoksa kidodan ticaret yapıyorsun demezdin bana ki ben yorumlarımda seni bir şey ile itham etmediğim halde ilk taş senden geldi.
    Benim yazdıklarım senin yapmış olduğun mübalağa karşı şahsi yorumumdu bsilkroad ne zamandır oynuyorsun bilmiyorum bilmediğin içinde seni bilgilendirdim yorumumda. Sen kendi tezini ortaya attın bende tezindeki yanlışları kendimce söyledim ne başkasının nede senin kimseyi ticaret peşinde diye zan altında bırakmaya hakkın yok.Laf attıklarınıda tanımıyorsun. Anlatmak istediğini o kadar iyi anlıyorum ki anlamadığımın düşüncesine girmişsin başka serverleri örnek veriyorsun bana burası JollyGame 3 tane sunucusu var şuan benim oynadığım ve eğer sen oynuyorsan bahamut. Diğer previte serverları övüyor isen orada oynamalısın burada değil sen örnek verdiğin için söylüyorum ortaya doğal olarak neden buradasın sorusu çıkıyor. Diğer serverlar sezonluk server açıyor bunun en baziri isim vermeme gerek yok belli tamamen ticaret üzerine kurulu bir düzenleri var dediğin diğer serverlerin.

Yazdığım yazıyı tam okumadığın cevabından anladım bende isro zamanını özlüyorum ama o devir kapandı bitti gitti ekonomik durumun var ise aç bir server at iddaanı ortaya istediğin kalitede aç bizde oynayalım. Bu oyunda kimse 7 lwl thieflik kasılmaz dediği zamanlarda emeğimle kastım 7 lwl thiefliğimi hk. kısa bilgi vereyim başkaları gibi sahte yapmadım birde sahte yapanlarında peşine düştüm. en az 15 kişiyi banlatmışımdır.

8li pt si ile kido ve bone giren kişilerin aklınız fikriniz ticarette diye aşaıya çekemessin dedim sen ticaret yapıyorlar diyorsun ben buna hakkının olmadığını söylüyorum.Madem bu kadar doğallıktan yanasın oyun oynarken bot kullanma botta kolaya kaçma senin mantığında tamammem botsuz oyna ana çarınıda.

Oyunda lag oluşturan kidodaki durum etkileyebilir. Yazımdada dedim okumadın galiba kidoda kalabalık olduğu zamanda lag oldu , kalabalık olmadığı zamanlarda.
    Proxsi ile arena çarı açanlar slotlara fazladan çar koyanların peşine düş 10ıp limit hakkını aşanların peşine düşmen lazım.

Bundan sonraki oyunlarında bot programı kullanmadan oynarsan lafının arkasında kalmış olursun ha bot çarı ha bot ile oyuna girmen aynı şey hiç bir farkı yok (senin deyişini üzerine böyle olmalı)
    Konu Raava tarafından (31.Temmuz.2019 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yine aynı sorunlar devam ediyor ilgilen şununla.
    Uniques atar atmaz dc de yiyorum lag da başlıyor.
    İlgisiz gibi davranma ilgilen artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş