Beğeni Ağacı19Beğeniler

Konu:İÇİM DIŞIM BİR GİZLİM SAKLIM YOK

yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yüksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    6

Standart İÇİM DIŞIM BİR GİZLİM SAKLIM YOK

Arkadaşlar şuna açıklık getirmek istiyorum. İlk şunu diyimki bu oyun zerre kadar umrumda değil kaç aydır kale savaşına bile gitmiyorum . Ben phbot ile çok kervan çektim . çünkü çekmem gerekiyordu işlerim yoğundu yaz sezonuna girmiştim ve zamanım yoktu . Bu yüzden böyle birşeyi yasak olduğunu bile bile yaptım. Gizli saklı yapmadım hergün defalarca kervanım yıkıldı . Kimsin diye soranlara sahmeranım dedim. Yani gizli saklı birşey yapmadım hiç bir zaman. Sadece gm nin haberi yoktu. Yarım akıllının biri sırf video atıcam die benim charları görüp indirip videosunu atıyor ve benim charlar banlanıyor. En sonda senin olduğunu bilmiyodum diyor. Arkadaşlar benim ona kızdığım nokta benim yada başkasının oluşu değil benim kızdığım nokta oyunda o kadar yasak şeyler dönüyor ki ve sen defalarca gold almışsın yasak olan birşeyi yapmışsın satan kişileri tanımışsın . Benim kervanımmı olay oluyor gözüne batıyor .şimdi isim vermicem çünkü insanlar bunlardan para kazanıyor kimsenin parasıyla oynamak istemem yapımda bu yok . Neden sw de polismiş gibi davranılıyor . Ph bot paralı hiç insan düşünmüyormu ya bu arkadaş buna para vermiş yazıktır yapmayalım die. Gördüysen al kes rank kazan listede birinci ol. Neden bunu yapmayıp saldırıyosunki . Ben bunu anlamıyorum. Bu yarım akıllının adıda xCokSevdimBe . Defalarca benimle konuşmaya çalıştı . konuşmadım . küfürler etti aldırmadım . hergün dibimde dolanırken onunla konuşmuyorum die. uğraşıp durdu. ifşa etmek için foruma konu açtı. ki ben zaten soranlara sahmeranım ben diyodum zerk basıp kesti video alıp attı üstüne küfürler etti. Şimdi arkadaşlar video montaj öyle birşeydir ki birinin kafasını kesip dier kişiye takabilirsiniz. Bu arkadaşta videonun orasından kes burasından kes . Benim küfürleri koy . Bana kısacası suçlu imajı çizmeye çalıştı . Guilde aldılar haberm olmadan öğrendim attırdım . uniona almışlar haberm olmadan öğrendim attırdım . Oyun zerre kadar umrumda değil ama bu karaktersiz insan artık öyle bir noktaya geldiki işi gücü sahmeran oldu . yatıo ben kalkıo ben. saçındaki 10 kilo jole ile emo tipi ile bana karakter dersi vermeye calısıyor. Arkadaşlar biz artisliğimizi oyunda değil dışarıda yapıyoruz. derdi olan dışarıya gelir. OYUN BU OYUNNN . ÖNÜNE BAK EĞLENNN .

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    228
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    377

Konuya hakim değilim bilmediğim için yorum yapmak zor şuan benim için ama yazdığın yazıdan sadece bir soru çıkardım şimdilik derinlemesine inersem bazı noktalarda şahsi düşüncemi yazarım asıl soruma geçeyim.

Oyun zerre umurunda değil ise neden oynuyorsun?

HortlocK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HortlocK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    13
    Beğenme 
    177
    Beğenilme 
    65

Konuyu bende bilmilmiyorum ama Raava nın sorduğu soru gerçekten çok mantıklı
    NADİR BEY

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1046

Oyun zerre kadar umrunda değilse ne diye foruma girip kendini ispatlamaya çalışıyon?

İsim vermicem diyorsun sonra kankamın ismini @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... veriyorsun?

Her zamanki gibi kendinle çelişiyorsun, tutarsızlıklarla dolu uzun paragraf yazıyorsun.. tek gerçek var o da beynin erimiş gitmiş. Sana tavsiyem git az kitap oku da kurduğun cümleyi anla sonra da fındık, et yeki bir cümleden diğerine geçerken önceki cümleyi unutma.
    xCoksevdimbe bunu beğendi.

xCoksevdimbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xCoksevdimbe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    276
    Beğenilme 
    115

Yüksel kardeş konu kapandı diye biliyodum fakat unutamadığın ve hiçbir zamanda unutamayacağın ban meselesi içini yeniden kemirmeye başlamış . Beyninin eror verdiği yerde hep konu ben oluyorum. Sonra oyun umrunda değilmiş . Oyun senin umrunda değilse ne diye laga luga yapıyon . Bişeyin suç olduğunu biliyosun beni karalamak için kirli çamaşırlarını ortaya döküyorsun . Senin yalanına ancak sen inanınsın . Benim hakkımda söylediklerinin alayı yalandır
    iftiradır . Herturlü gayrimeşru yol sendeyken bana
    Dil uzatmaya hakkın yok . Senin aklınla hareket edicek olursak sw de herşey serbest olsun saldım çayıra mevlam kayıra misali . Ayrıca dw önünde kimle pwp yapsam gelip rakibime buff atıyon kendinede iron basıp kenara geçiyorsun bide gelmişsin benim peşimden koşuyorsun diyosun. 2. Bir konu gold alıp satan kişi ben değilim belki oda sensin kervandan kazandığın gold ları birilerine satıp kendine ticaret hane kurucaktın ben senin oyununu bozdum . Sana cevap yazmaktan yoruldum artık konuyu kapat git kervan çek ama botla çekme haa yoksa biliyosun kayıt almak benim işim .
    Konu xCoksevdimbe tarafından (08.Ağustos.2019 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.
    Miracle- bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1046

Alıntı xCoksevdimbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüksel kardeş konu kapandı diye biliyodum fakat unutamadığın ve hiçbir zamanda unutamayacağın ban meselesi içini yeniden kemirmeye başlamış . Beyninin eror verdiği yerde hep konu ben oluyorum. Sonra oyun umrunda değilmiş . Oyun senin umrunda değilse ne diye laga luga yapıyon . Bişeyin suç olduğunu biliyosun beni karalamak için kirli çamaşırlarını ortaya döküyorsun . Senin yalanına ancak sen inanınsın . Benim hakkımda söylediklerinin alayı yalandır
    Dil uzatmaya hakkın yok . Senin aklınla hareket edicek olursak sw de herşey serbest olsun saldım çayıra mevlam kayıra misali . Ayrıca dw önünde kimle pwp yapsam gelip rakibime buff atıyon kendinede iron basıp kenara geçiyorsun bide gelmişsin benim peşimden koşuyorsun diyosun. 2. Bir konu gold alıp satan kişi ben değilim belki oda sensin kervandan kazandığın gold ları birilerine satıp kendine ticaret hane kurucaktın ben senin oyununu bozdum . Sana cevap yazmaktan yoruldum artık konuyu kapat git kervan çek ama botla çekme haa yoksa biliyosun kayıt almak benim işim .
    Kendi mallığını yazabilcek kadar mal işte. Bedavadan gold kasmak=hırsızlık ve bunun için gidip bota para verip yaptığı şere*sizliği savunmak ayrı bir mallık. Bundaki beyni kuşa taksak kuş ters uçar
    xCoksevdimbe bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    6

Konunun içinde yazıyor zaten . abartmıştı
    Alıntı HortlocK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bende bilmilmiyorum ama Raava nın sorduğu soru gerçekten çok mantıklı

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    6

1- gold satan kervan çeken kişilerden bahsettim ve isim vermedim zaten
    2- Çelişkili konuşmuyorum ben öksürsem sen bundan bir anlam çıkarıcağın için normaldir böyle demen
    3- Seninle 2 kelam ettim die beni arkadaş olarak görmen çok üzücü ben seni hiç görmedim ve o yüzden seni unuttum
    4- Sana tavsiyem algılayamadığın bir yazı hakkında yorum yapmaman oradan uzaklaşman
    5- yatıp kalkıp sahmeran diyenlerin listesinde sende varsın
    6- Neyden bahsettiğini sende bilmiyosunki benim dediklerimi anlayasın
    Alıntı Shadowhunters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun zerre kadar umrunda değilse ne diye foruma girip kendini ispatlamaya çalışıyon?

İsim vermicem diyorsun sonra kankamın ismini @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... veriyorsun?

Her zamanki gibi kendinle çelişiyorsun, tutarsızlıklarla dolu uzun paragraf yazıyorsun.. tek gerçek var o da beynin erimiş gitmiş. Sana tavsiyem git az kitap oku da kurduğun cümleyi anla sonra da fındık, et yeki bir cümleden diğerine geçerken önceki cümleyi unutma.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1046

Alıntı yüksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- gold satan kervan çeken kişilerden bahsettim ve isim vermedim zaten
    2- Çelişkili konuşmuyorum ben öksürsem sen bundan bir anlam çıkarıcağın için normaldir böyle demen
    3- Seninle 2 kelam ettim die beni arkadaş olarak görmen çok üzücü ben seni hiç görmedim ve o yüzden seni unuttum
    4- Sana tavsiyem algılayamadığın bir yazı hakkında yorum yapmaman oradan uzaklaşman
    5- yatıp kalkıp sahmeran diyenlerin listesinde sende varsın
    6- Neyden bahsettiğini sende bilmiyosunki benim dediklerimi anlayasın
    Sabah sabah kahkaha attım hahshhshshhshaha ahshhskspşdşsmwlöams var ya tek bildiğin yatıp kalkıp şahmeran diyorum jfkdlşsşgnşdşşsisşs

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    6

Valla konuyu dallandır bulaklandır . Beni kızdırınca konu kapanmıştı olsun ne güzel hayat .Kirli çamaşır meselesi die hiç birşey olamaz bu konuyu ilk açan foruma yazan kişi sensin. videolarımı atan kişi sensin. yatıp kalkıp beni kollayan kişi sensin. ayrıca yazımda soranlara sahmeran oldugumu söylediğim yazıyor. sen sadece yazmay öğrenmişsin herhalde okuman yok gibi. Benim 1 tane yalanımı ispatla herseyimi yalan sayayım ? Senin hakkında söylediklerimin yalan olması imkansız sen bunu kendi ağızınla yazdın arkadaşlar forumu dolaşınca konuyu görücekler zaten . Hem kendin yaz hemde kendi yazdığını yalanla . Buda senin gibi salak birine yakışır zaten. Neyseki guilddende uniondanda atıldın. ATTIRDIMMM. Saçların gözlerini kapatıyor herhalde emo tipli çocuk seni . kör olmuşsun
    Alıntı xCoksevdimbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş