Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Tezatlık ustaları

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Standart Tezatlık ustaları

Şu oyunda yapılmadık bir eylem bırakmayıp item için guildden ayrılıp sonra arkalarıdan birbirlerine etmedik küfür bırakmayıp giydirmeleri sonra yeniden bir araya gelmeleri sonrada başkalarını yanına çekmeleri özellikle yalan yanlış onları doldurmaları.

O kişilerin tabiri ile ''midesiz, yalaka, çıkarcı, '' gibi kelimelerin anlamları en üst hat saffada yapan kişilerin başkalarını eleştirme hakkını kendinde görmesi çok tuhaf bence bu kişilikler bilimsel olarak araştırılmalı diye düşünüyorum bu pişkinliği asıl bu tiplerin midesi nasıl alıyor onu merak ediyorum HCI kaldıramaz böyle bir durumu haz edemez ama demekki mutasyona uğramış bu tiplerde.

Para toplayalımda iyilik yapalım sağlığa kavuşturalım.
    WhenPigsFly ve Historia bunu beğendi.

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    414
    Beğenilme 
    601

Tamda o yorumun üstüne bu konu sal gitsin Alyosum sende bi tatil ver kendine şimdilik yesin herkes birbirini. Bu arada parayı kankine staff almak için toplamayacak mıydın sen

Marsden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marsden isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    29

merhabalar aq
    Konu Marsden tarafından (17.Ağustos.2019 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamda o yorumun üstüne bu konu sal gitsin Alyosum sende bi tatil ver kendine şimdilik yesin herkes birbirini. Bu arada parayı kankine staff almak için toplamayacak mıydın sen
    Hangi konu üstüne bilmiyorum ede kim kimi yiyiyor biliyorum yesinler beni bağlamıyor artık
    Ben düşüncelerimi paylaşmak istedim sadece.
    Üstüne alınan varsa otursun düşünsün ne diyim ede
    Toplayalım dediğim para ede TL olarak bahışlasın herkes birşeyler Türkiyede bir hastane vardır elbet çözüm için
    Konu Raava tarafından (18.Ağustos.2019 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    161
    Beğenme 
    323
    Beğenilme 
    364

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu oyunda yapılmadık bir eylem bırakmayıp item için guildden ayrılıp sonra arkalarıdan birbirlerine etmedik küfür bırakmayıp giydirmeleri sonra yeniden bir araya gelmeleri sonrada başkalarını yanına çekmeleri özellikle yalan yanlış onları doldurmaları.

O kişilerin tabiri ile ''midesiz, yalaka, çıkarcı, '' gibi kelimelerin anlamları en üst hat saffada yapan kişilerin başkalarını eleştirme hakkını kendinde görmesi çok tuhaf bence bu kişilikler bilimsel olarak araştırılmalı diye düşünüyorum bu pişkinliği asıl bu tiplerin midesi nasıl alıyor onu merak ediyorum HCI kaldıramaz böyle bir durumu haz edemez ama demekki mutasyona uğramış bu tiplerde.

ftw alios
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Birde şu kişiler beni biraz sinir ediyor tipler hakkında herşeyi bilmelerine rağmen seslerini çıkarmamaları görmezden gelmeleri yeri geldiğindede onlara yardım etmeleri. Bu kişiler seslerini çıkarmadıkları sürece daha çok kazıklanırlar yada yalanlarla onları desteklerler yada hırsları onları o tiplerin yanına iter.
    Hocass ve WhenPigsFly bunu beğendi.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    205

Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ftw alios
    RollBack
    RB_Komutan / Hüseyin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

dostum boş konulara gereğinden fazla takiliyorsun tavsiyem umursamamandır.Ben bu söylediklerinin hepsine katılıyorum.Ancak bu sunucuda kendini kullandırtmak isteyende var,onuru gururu olmayanlarda var.Bu kişilerden olağınca uzak,sessiz sakin oyun oynamak herzaman iyidir.Bende senin gibi bu bunu niye yaptı bu niye böyle hareket ediyor diye düşünüyordum ancak yaşım büyüdükce buranın sanal dünya oldugunu ve o kadarda önemsenmemesi gerekiğini anladım.Kahpe aramaya kalkarsak bu sunucuda ondan cok var o yüzden siktir et boş zamanlarında kahveni yap oyununu oyna keyfine bak
    Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Raava bunu beğendi.

mtzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mtzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    165
    Beğenilme 
    114

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzak,sessiz sakin oyun oynamak herzaman iyidir.
    Raava ve The_Gunner bunu beğendi.
    _aLaTurKa
    "...Gören bizi sanır deli, usludan yeğdir delimiz hey canım..."

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum boş konulara gereğinden fazla takiliyorsun tavsiyem umursamamandır.Ben bu söylediklerinin hepsine katılıyorum.Ancak bu sunucuda kendini kullandırtmak isteyende var,onuru gururu olmayanlarda var.Bu kişilerden olağınca uzak,sessiz sakin oyun oynamak herzaman iyidir.Bende senin gibi bu bunu niye yaptı bu niye böyle hareket ediyor diye düşünüyordum ancak yaşım büyüdükce buranın sanal dünya oldugunu ve o kadarda önemsenmemesi gerekiğini anladım.Kahpe aramaya kalkarsak bu sunucuda ondan cok var o yüzden siktir et boş zamanlarında kahveni yap oyununu oyna keyfine bak
    Boşlayalı çok oldu oyuna ara verip geri geldiğimde kimin ne yaptığını beni bağlamıyor ama hatırlatmayıda seviyorum bu tiplemeleri hatırlatmak lazım biliyorum onlarda umursamıyor ama söz uçar yazı kalır derler bende yazarak kalıcı hale getiriyorum bir nevi sosyal proje

Önceden takıyordum doğru yalan yok taktığım kişiler konudaki tipler değil. Bana değer verdiğini söyleyip beni bir kenara atıp bu tiplemeleri el üstünde tutanlardı. Artık takmıyorum kafam rahat kahve pek sevmem ama çay , su , ayran ile keyfi diyar yapıyorum kavgaları görünce mısır patlatasım geliyor ama yok

Tek bir isteğim var ilersi için düşündüğüm konularda bu bahamutta bir kişini beni yanıltmasını istiyorum ama daha kimse yapamadı Ne öngürdümsem çıktı.
    Şu konuda yalan söyleyemiyeceğim takıntı huyum var ama her konuda var bu durum kişi yada nesne farketmiyor.
    Konu Raava tarafından (18.Ağustos.2019 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.
    SirMarque ve selo1232 bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş