Sonuç: Sizce yeni bir sw açılmalımı?

Katılımcı sayısı
32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yeni bir sw açılsın

15 46.88%
  • Yeni sw ye ihtiyaç yok

17 53.13%
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:Bsro tadında tadında yeni bir sw

Dike_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dike_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    153
    Beğenilme 
    47

Standart Bsro tadında tadında yeni bir sw

Arkadaşlar artık yeni bir serverın vakti gelmedimi bsro un sıfırlama vakti gelmedimi. Bir çok server gezdim bsro tadını hiçbir yerde alamadım. Ancak bsroda artık aşırı doymuşluk bulunduğu için sıfırdan yeni çar kasıp rekabete katılmak imkansız bişey lütfen nasıl kasılacağı hakkında bilgi vermeye çalışıp konu kirliliği yapmayalım yaklaşık 5 yıl önce başlamıştım oyuna bıraktıktan sonra birçok kez tekrar tekrar başlayıp herşeyi denedim rekabet etmek için ancak imkansız bir hal almış durumda mevcut serverın kapanmasına gerek yok bsronun ününü hepimiz biliyoruz iki Serverı idare edicek kadar oyuncu ağına ulaşılabilir bsronun en baştan beri izlediği yoldan giderek yeni bir döneme başlanabilir. Serverda güçlü değerli karakteri olan arkadaşlar sizlerinde anlıyorum verdiğiniz emekler boşa gitsin istemiyorsunuz ancak yeni bir Server açıldığında şuanki oynayan sayının 4 belki 5 kat daha fazla oyuncu ile birlikte oynama ve çok ciddi bir rekabetçi oyun oynama imkanımız olucaktır. Şuan Serverımız VIP bir hal almış durumda yüksek meblağlar ödeyerek çar satın almadan oynanamayacak bir halde lütfen argo konuşmalarımızı kendimize saklıyalım yapıcı bir tartışma ortamında görüşlerimizi belirtelim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    The_Guardian

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    66
    Beğenme 
    320
    Beğenilme 
    420

8 aydir bsrodayim belki cok ust seviye bir chara sahip degilim ancak orta siklette is yapabilir durumda chara sahibim eu 110 cap sw de rekabet icin cokda ust seviye charlara gerek yok eger ki katilmak istiyorsan nowa setle de gelip ekibine yardimci olabilirsin ekip oyunu oldukdan sonra karşındaki 26 bin tl lik charida olsa 2 gluta bakiyor bu isler
    WhenPigsFly, Hurley, The_Gunner ve 3 kişi bunu beğendi.

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    1050

110 cap değil de 90 veya 120 cap açılabilir.

The_Gunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    The_Gunner isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    356

Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 aydir bsrodayim belki cok ust seviye bir chara sahip degilim ancak orta siklette is yapabilir durumda chara sahibim eu 110 cap sw de rekabet icin cokda ust seviye charlara gerek yok eger ki katilmak istiyorsan nowa setle de gelip ekibine yardimci olabilirsin ekip oyunu oldukdan sonra karşındaki 26 bin tl lik charida olsa 2 gluta bakiyor bu isler
    2 gluk mu

JagerBomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JagerBomb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    297
    Beğenme 
    1087
    Beğenilme 
    621

Yeni server acılacagina bsilkroad güncellense yeterli olacaktir diye düşünüyorum yenilik vs gelse güzel olur @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bi aralar arabian Uniqueler gelecek demişti mesela onlar olabilir
    Liquido_48 bunu beğendi.
    Nick: JagerBomb
    Guild Name: LionsOfCihad
    Job NickLC_JAGER_LC

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

köpürürsün glut glut glut burası merkez bsro cluuub
    Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JagerBomb bunu beğendi.

LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LOKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Yusuf yusuf mod online

Liquido_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Liquido_48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    1

Bende yenilik gelmesinden yanayım Arabian Unique ler gelse fena olmaz 😊

Dike_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dike_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    153
    Beğenilme 
    47

Yenilik tamam iyi güzel bir şey ancak demek istediğim o değil oyunda şuan mevcut karakterler sadece el değiştiriyor satılıp alınıyor haricinde yeni insanlar gelip kendi karakterlerini sıfırdan oluşturmakta yeterli kalamıyorlar. Bu yüzden yeni bir server ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Hep aynı itemler başka kullanıcılar arasında el değiştiriyor sadece.
    The_Guardian

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Kardeşim Bsilkroad pazar bölümüne hiç göz attınmı?25 Bin TL'ye char satan var.150k 200k silk çeken var senin mantığına göre bu insanların emekleri hiç olsun gitsin hemde sw 1.5k çekerken?Sence bu sanada mantıklı geliyormu.110 Cap bir sunucu kesinlikle açılmamalı Bahamut varken.120 Cap Bir sunucuda tutabilir,gerekli ilgi gösterilirse.Abranın bitim nedeni tamamen ilgisizlikti.Bende Bahamut'a sıfırdan başladım,bende emekle birleyşer yaptım.Oynamak isteyen için müsait bir sunucu burası.Abra'ya adam giriyordu benim charıma bakıyordu bana şu pmler geliyordu hep 'ben sana yetişemem.' tarzı.Eee kardeşim ben o kadar para harcamışım bu sunucuyu oynamak istiyorsan şartlar bu sende harca seninde charın olsun.Yeni bir bahamut açılırsa sana şöyle söyleyeyim bir clean fight staff en az 20bin tl eder ilk düşen fight staff 20bine satılır emin ol.Yapılacak en güzel şey suanda bahamut'da silk indirimine gidilmesi.Silk gerçekten pahali insanlar silk çekip silk satıp char yapmak yerine hazır olanları alıyor.Fiyatın ucuzlayacağını düşünmek imkansız kardesim yenı sw açilirsa.Zaten fight 2h burdaki kadar değrsizde olmaz.
    Alıntı Dike_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenilik tamam iyi güzel bir şey ancak demek istediğim o değil oyunda şuan mevcut karakterler sadece el değiştiriyor satılıp alınıyor haricinde yeni insanlar gelip kendi karakterlerini sıfırdan oluşturmakta yeterli kalamıyorlar. Bu yüzden yeni bir server ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Hep aynı itemler başka kullanıcılar arasında el değiştiriyor sadece.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş