Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:alwaysEFE

ICommanderI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ICommanderI isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    16

Standart alwaysEFE

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... geçen gün bir küfür ss'i herkesi rahatsız ettiği için direk konu olarak açılmıştı bir açıklama dahi yapılmadan konu forumdan silindi. Ertesi gün adam aynı şekilde herkesin ailesine küfür etmeye devam etti tekrar konu açıldı @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu şikayetler bölümüne açın dedi ve konu kapatıldı. Şimdi sizlere soruyorum zaten bu ailevi küfürler hakkında cezalar chat ban'dan ileriye gitmiyor kimseninde umrunda olmuyor 1 hafta chat ban alırım bişey olmaz diye. Yönetime bu şekilde küfür edildiğinde 100 sene ban atılabiliyor. Biz oyunculara bu şekilde ailevi küfürler edildiğinde açtığımız konular siliniyor üzerine uğraşıp tekrar şikayetler bölümüne konu açıyoruz o da onaylanmıyor. Bu konu hakkında biraz daha yapıcı olmanızı rica ederim yönetimin günlük hayatta normal bir hayatı ailesi var ise biz oyuncularında aynı şekilde var cezalar gözden geçirilmeli. Ayrıca şikayet için açtığım konu 2 gün oldu onaylanmadı bu adam bizlere 1 hafta küfür edip 1 hafta sonra chat ban cezası aldıktan sonra kıymetide yok.
    yunus25 Nickli Üyeden Alıntı Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    SİZDE KENDİNİZE KÜFÜR ETTİRMEYİN YÖNETİCİLER NE YAPSIN SABAHTAN AKŞAMA KADAR SANA KÜFÜR EDENLERİMİ BANLASINLAR. adamlar elinden gelenleri yapıyor chat ban atıyor ne yapsın sınırsız banmıı atsın sana küfür edenlere ban atsa sv de adam kalmaz . yerinizde rahat dursanız her şeye burnunuzu sokmasanız yada size küfür eden kişiye bherhangi birşey yapmasanız durduk yere size küfür etmez.zaten yeterince ilgileniiyorlar chat ban atıyorlar senin guildindeki adam dün akşam bot çarıyla globellen milletin anasına bacısına sövüyordu git bi kendi guildiniz düzelt buralarda boş yapma.

Yazdıklarını şöyle bir okudum da benim gözümde zavallı bir acizsin.
    Cevap verme gereği duymadım aslında fakat yinede sana bir kereye mahsus cevap vereceğim beni tanımayan insanlar yanlış anlamasın diye.
    Öncelikle 3 gündür bize küfür eden bu adama ceza verilsin diye uğraşıyoruz yönetim ciddiye almıyor bu birincisi , herkesin bir sabrı vardır sonunu zorlayınca yani sabah akşam sebepsiz yere senin ailevi tüm değerlerine küfür edersem bana gül değil taş atarsın hal böyleyken bu yorumun çok gereksiz olmuş.
    Son olarak şunu düzeltmeliyim ki benim guildimdeki adam milletin anasına bacısına küfür etmiyor bize 3 gündür ailevi tüm küfürleri edip sınırları zorlayan sadece tek bir şahsa küfür etti. Neyin ne olduğunu yada kime karşı ne sebeple bir eylem içerisine girildiğini bilmeden sırf FS SF TP guildlerinin birindesin yada bu guildleri yalıyorsun diye boş gereksiz yorumlar yapma. Astarınız olunca önce kaldırıp yüzünüzü bir aynaya bakın. Kolay gelsin
    https://hizliresim.com/bvvnnV
    ANLATMAYA GEREK YOK GÖRÜYORSUNUZ. ÜSTEKİ YORUMLAR alwaysEFE YE AİTTİR.

JagerBomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JagerBomb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    297
    Beğenme 
    1087
    Beğenilme 
    621

iyi yapmıs
    MendoZa bunu beğendi.
    Nick: JagerBomb
    Guild Name: LionsOfCihad
    Job NickLC_JAGER_LC

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    1050

Yorumsuz...
    ICommanderI bunu beğendi.

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Bir insanın 100 defa üstüne gelirsen 101.de anana söver.Bende cok sabırlı bir insanım 1 defa chat ban yedim aptal aptal sureklı pm atarsanız ananıza küfürü yersiniz.
    Alıntı yunus25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... geçen gün bir küfür ss'i herkesi rahatsız ettiği için direk konu olarak açılmıştı bir açıklama dahi yapılmadan konu forumdan silindi. Ertesi gün adam aynı şekilde herkesin ailesine küfür etmeye devam etti tekrar konu açıldı @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konuyu şikayetler bölümüne açın dedi ve konu kapatıldı. Şimdi sizlere soruyorum zaten bu ailevi küfürler hakkında cezalar chat ban'dan ileriye gitmiyor kimseninde umrunda olmuyor 1 hafta chat ban alırım bişey olmaz diye. Yönetime bu şekilde küfür edildiğinde 100 sene ban atılabiliyor. Biz oyunculara bu şekilde ailevi küfürler edildiğinde açtığımız konular siliniyor üzerine uğraşıp tekrar şikayetler bölümüne konu açıyoruz o da onaylanmıyor. Bu konu hakkında biraz daha yapıcı olmanızı rica ederim yönetimin günlük hayatta normal bir hayatı ailesi var ise biz oyuncularında aynı şekilde var cezalar gözden geçirilmeli. Ayrıca şikayet için açtığım konu 2 gün oldu onaylanmadı bu adam bizlere 1 hafta küfür edip 1 hafta sonra chat ban cezası aldıktan sonra kıymetide yok.
    yunus25 Nickli Üyeden Alıntı Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    SİZDE KENDİNİZE KÜFÜR ETTİRMEYİN YÖNETİCİLER NE YAPSIN SABAHTAN AKŞAMA KADAR SANA KÜFÜR EDENLERİMİ BANLASINLAR. adamlar elinden gelenleri yapıyor chat ban atıyor ne yapsın sınırsız banmıı atsın sana küfür edenlere ban atsa sv de adam kalmaz . yerinizde rahat dursanız her şeye burnunuzu sokmasanız yada size küfür eden kişiye bherhangi birşey yapmasanız durduk yere size küfür etmez.zaten yeterince ilgileniiyorlar chat ban atıyorlar senin guildindeki adam dün akşam bot çarıyla globellen milletin anasına bacısına sövüyordu git bi kendi guildiniz düzelt buralarda boş yapma.

Yazdıklarını şöyle bir okudum da benim gözümde zavallı bir acizsin.
    Cevap verme gereği duymadım aslında fakat yinede sana bir kereye mahsus cevap vereceğim beni tanımayan insanlar yanlış anlamasın diye.
    Öncelikle 3 gündür bize küfür eden bu adama ceza verilsin diye uğraşıyoruz yönetim ciddiye almıyor bu birincisi , herkesin bir sabrı vardır sonunu zorlayınca yani sabah akşam sebepsiz yere senin ailevi tüm değerlerine küfür edersem bana gül değil taş atarsın hal böyleyken bu yorumun çok gereksiz olmuş.
    Son olarak şunu düzeltmeliyim ki benim guildimdeki adam milletin anasına bacısına küfür etmiyor bize 3 gündür ailevi tüm küfürleri edip sınırları zorlayan sadece tek bir şahsa küfür etti. Neyin ne olduğunu yada kime karşı ne sebeple bir eylem içerisine girildiğini bilmeden sırf FS SF TP guildlerinin birindesin yada bu guildleri yalıyorsun diye boş gereksiz yorumlar yapma. Astarınız olunca önce kaldırıp yüzünüzü bir aynaya bakın. Kolay gelsin
    https://hizliresim.com/bvvnnV
    ANLATMAYA GEREK YOK GÖRÜYORSUNUZ. ÜSTEKİ YORUMLAR alwaysEFE YE AİTTİR.
    MendoZa bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    16

Alıntı SirMarque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insanın 100 defa üstüne gelirsen 101.de anana söver.Bende cok sabırlı bir insanım 1 defa chat ban yedim aptal aptal sureklı pm atarsanız ananıza küfürü yersiniz.
    benimle ilgisi yok bana küfür etmiyor .benim muhattabım degil ben yaptıgı yorumlara ve davranış şeklini eleştiriyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

complete yi bu swde bilmeyen yoktur zaten.şuanda fs-tp-sf ile her etkinliği yapiyor kapı onunde daha demin tpli biriyle ana avrat sövüşüyordu.Harbi siz komple sizofreni olmussunuz allah sifa versin ne diyelim.
    benimle ilgisi yok bana küfür etmiyor .benim muhattabım degil ben yaptıgı yorumlara ve davranış şeklini eleştiriyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    16

complete yi bu swde bilmeyen yoktur zaten.şuanda fs-tp-sf ile her etkinliği yapiyor kapı onunde daha demin tpli biriyle ana avrat sövüşüyordu.Harbi siz komple sizofreni olmussunuz allah sifa versin ne diyelim.
    anlamadın galiba daha bu sabah yöneticilere şikayet ediyordu chat ban yeterli degil diye şimdi kendisi yapıyor aynı şeyi evet chat ban yeterli degil sınırsız ban atılsın

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Sizin mantıgınız nasıl calısıyor hayret ediyorum gercekten.Bu sahsiyet yani complete böyle herkese salca oluyor,anasına baıcısına kufur ettiriyor aynı sekilde küfür ediyor baskalarinin aha böyle hüseyin gibi chat ban yemesine sebep oluyor.Bu sahsiyetsiz yuzunden millet chat ban yiyor.Tahrik edenle tahrik edileni ayni kefeye koyuyosun mantik hatasi yapiyorsun.Sirf haklı cikabilmek icin.
    anlamadın galiba daha bu sabah yöneticilere şikayet ediyordu chat ban yeterli degil diye şimdi kendisi yapıyor aynı şeyi evet chat ban yeterli degil sınırsız ban atılsın

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    16

Sizin mantıgınız nasıl calısıyor hayret ediyorum gercekten.Bu sahsiyet yani complete böyle herkese salca oluyor,anasına baıcısına kufur ettiriyor aynı sekilde küfür ediyor baskalarinin aha böyle hüseyin gibi chat ban yemesine sebep oluyor.Bu sahsiyetsiz yuzunden millet chat ban yiyor.Tahrik edenle tahrik edileni ayni kefeye koyuyosun mantik hatasi yapiyorsun.Sirf haklı cikabilmek icin.
    alakası yokki bana durduk yere bile ailevi küfür eden oluyor ben hiç bi zaman globalden küfür etmiyorum onlara tamamen bakış açısı. Madem küfür edilmesinden rahatsız oluyorsun ozaman sen neden küfür ediyorsun hemde ailevi.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    205

Yöneticilerin gereğini zamanında yapmaması durumu bu noktaya getiriyor. Arkadaşın dediği gibi yönetim incelemelerini yapsın benim bugüne kadar bu şekilde 1 kişiye daha küfür ettiğimi gösteren bir ss çıkarsın buraya birisi benim charımın sınırsız ban atılmasınada razıyım lakin öncelikle bu emanetçi arkadaşı bir incelesinler hergün birilerine bu adam neden küfür ediyor yada birileri hergün bu adama neden küfür ediyor diye düşünülmeli. Şikayetler bölümünü açarsanız haftalık 3 kere şikayeti olduğunu görebilirsiniz. Tek amacı milleti tahrik etmek kimseye küfür eden bir kişilik değilim. Bu oyunuda kendime gece gündüz ailevi küfür yemek için oynamıyorum. Hakkaniyet istedi bende bu soysuza hakkını verdim. İyi geceler
    vVeSseLam ve FABRiCATOR bunu beğendi.
    RollBack
    RB_Komutan / Hüseyin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş