Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By HortlocK

Konu:Duygu Değişimleri - Adap

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Standart Duygu Değişimleri - Adap

Birkaç zamandır takip ettiğim durumlar ışığından şahsi düşüncelerim yazmak içimden geldi.

İlk olarak

Küfürün adabı olduğu gördüm nasıl olabiliyor bilmiyorum küfür etmenin halen normal sanılması bunu yaparken sanKi en sevdiği yemekten 1 tabak yer gibi hisse girmeleri tuhafıma gidiyor. Edilen küfür direk anneye , kimse kusra bakmasın kimsenin annesini değeri yokki herkesin annesin herkesin ağzında.

Diğer konu
    2,3 hafta önce sanki bir numaralı düşmanıymış gibi davranıp karşısındakine sana göstereceğim gibi cümleler kurup , hakaretler edip , şimdi ise sıvazlaması buda tartışmaya açık bir konu duygu değişimi harika.Bunu yapan oyunun bariz kişileri var kalıplaşmış kişiler.

En sevdiğim konu temeli ''çıkar ilişkisi'' ve ''hırs''
    Forum olsun oyundaki globaller olsun yeni biri açılan konulara yada oyundaki duruma göre kandırılabilir ama oyunu, kişileri bilen, eski ortamları bilen kişiler kandırılamaz. Yeni bir ortam oluşturmak geçmişte yapılanların üstünü örtmez. Bunu anlasalar açılan konular da yalan yanlış şeyler yazılmaz diye düşünüyorum ama tabi yine yazılmaya devam edecek.

Gelelim sahte joba
    Yeni bir şey değil sahte jobu normalleştirme çabaları hızını kesmeden faklı kişilerle devam ediyor. Basit birşeymiş gibi lanse edilmeye çalışıyor. Bu tiplemeleri 2018 senesinde sahte job kovaladığım dönemde çok tip kişiye geldim.
    En bariz olanı Uneglerin orada sahte yapıp çarlarıma lwl kasıyordum diyen kişi. İster inanın ister inanmayın gibi cümle kurup küstah bir tavır ve üstten konuşma terbiyesizliğide vardı. Kaç kişinin aklı ile dalga geçmeye çalıştı haberi yok ama kendi aklınca dalga geçmeye çalıştığı için önemsizdi.

Uyku tutmadı...
    Konu Raava tarafından (27.Ağustos.2019 Saat 06:23 ) değiştirilmiştir.

ICommanderI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ICommanderI isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    16

birgün bile boş yapmassan uyuyamassın olm sen

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı yunus25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birgün bile boş yapmassan uyuyamassın olm sen
    Senin dolu anlayışın küfür etmek , emek hırsızlığı yapmak , senin gibi tiplemelerin çıkarına düşüncelerimi yazmamak olduğu için sana boş gelmesi normal 3 eylemide yapmıyorum ondan sana boş geliyordur. Gelebilir beni bağlamaz o kısmı.

gıyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    gıyla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç zamandır takip ettiğim durumlar ışığından şahsi düşüncelerim yazmak içimden geldi.

İlk olarak

Küfürün adabı olduğu gördüm nasıl olabiliyor bilmiyorum küfür etmenin halen normal sanılması bunu yaparken sanKi en sevdiği yemekten 1 tabak yer gibi hisse girmeleri tuhafıma gidiyor. Edilen küfür direk anneye , kimse kusra bakmasın kimsenin annesini değeri yokki herkesin annesin herkesin ağzında.

Diğer konu
    2,3 hafta önce sanki bir numaralı düşmanıymış gibi davranıp karşısındakine sana göstereceğim gibi cümleler kurup , hakaretler edip , şimdi ise sıvazlaması buda tartışmaya açık bir konu duygu değişimi harika.Bunu yapan oyunun bariz kişileri var kalıplaşmış kişiler.

Forum olsun oyundaki globaller olsun yeni biri açılan konulara yada oyundaki duruma göre kandırılabilir ama oyunu, kişileri bilen, eski ortamları bilen kişiler kandırılamaz. Yeni bir ortam oluşturmak geçmişte yapılanların üstünü örtmez. Bunu anlasalar açılan konular da yalan yanlış şeyler yazılmaz diye düşünüyorum ama tabi yine yazılmaya devam edecek.

Gelelim sahte joba
    Yeni bir şey değil sahte jobu normalleştirme çabaları hızını kesmeden faklı kişilerle devam ediyor. Basit birşeymiş gibi lanse edilmeye çalışıyor. Bu tiplemeleri 2018 senesinde sahte job kovaladığım dönemde çok tip kişiye geldim.
    En bariz olanı Uneglerin orada sahte yapıp çarlarıma lwl kasıyordum diyen kişi. İster inanın ister inanmayın gibi cümle kurup küstah bir tavır ve üstten konuşma terbiyesizliğide vardı. Kaç kişinin aklı ile dalga geçmeye çalıştı haberi yok ama kendi aklınca dalga geçmeye çalıştığı için önemsizdi.

Uyku tutmadı...
    bSro da oynuyormusun devam mı?

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı gıyla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bSro da oynuyormusun devam mı?
    Evet bsro devam

HortlocK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HortlocK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    13
    Beğenme 
    180
    Beğenilme 
    67

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlk olarak

Diğer konu

Gelelim sahte joba

Uyku tutmadı...
    Örneklendirmeleri sevdim

uykunuda tutmadığı belli
    Raava bunu beğendi.
    NADİR BEY

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş