Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:!!!!! BSİLKROAT HAKINDA KATI KURALLARINA SON ARTIK HERKES KATILSIN LÜTFEN !!!!!!!

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    139
    Beğenme 
    594
    Beğenilme 
    190

Standart !!!!! BSİLKROAT HAKINDA KATI KURALLARINA SON ARTIK HERKES KATILSIN LÜTFEN !!!!!!!

Arkadaşlar artık yeter bu oyunda artık bi gariplik var bu item iyade edilmemesi çok sacma arıtık bi çözüm bulunması gerekir ya bi boşluk oluyor iyi niyet oluyor @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ın artık buna dur demesi gerekir item iyadesi gercekleşmeli emek hırsızlıgının önüne gecilmeli sacma sapan kurallar dogrultusunda gereksiz can sıkıntıları kalksın ortalıkta biri görevlendirilsin ve bu calınma soyulma exenceyle item calma v.s sacmalıklarının artık ayarlanması gerekir bir oyun yaptınız bari tam yapın verin artık şu calınan oyunları itemleri 1 ay ugraşırsın 5 sene daha acık olur oyunun rekor kırarsın artık buna bi cözüm gerekli bence arkadaşlar artık bu katı kurallara bi tepki şart deyilmi. ????????????????????
    GanikuS, SuperStar_x and Hocass like this.

YASAR___09____KimsesizKRO_________________________ RedLine&OttomanHeRoS______________________________ _________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

hsynn1916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hsynn1916 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Alıntı HATASIZCOL_Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar artık yeter bu oyunda artık bi gariplik var bu item iyade edilmemesi çok sacma arıtık bi çözüm bulunması gerekir ya bi boşluk oluyor iyi niyet oluyor @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ın artık buna dur demesi gerekir item iyadesi gercekleşmeli emek hırsızlıgının önüne gecilmeli sacma sapan kurallar dogrultusunda gereksiz can sıkıntıları kalksın ortalıkta biri görevlendirilsin ve bu calınma soyulma exenceyle item calma v.s sacmalıklarının artık ayarlanması gerekir bir oyun yaptınız bari tam yapın verin artık şu calınan oyunları itemleri 1 ay ugraşırsın 5 sene daha acık olur oyunun rekor kırarsın artık buna bi cözüm gerekli bence arkadaşlar artık bu katı kurallara bi tepki şart deyilmi. ????????????????????
    Haklısın bro
    Geçen sene benim çarım soyuldu çarımın bütün bilgilerini verdim soyulduğu saatleri falan yazdım ee neymiş tamam çarın soyulmuş ama itemlerinle birlikte o hesabı banladık kardeşim o hesabı banla zaten de benim itemlerimi niye geri vermiyosun onu anlamıyorum ben emek harcayıp para yatırıp oyun oynuyorum biri gelip soyuyor diye itemlerimi vermiyorlar böyle bi sistem mi var ya

LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LOKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Vermeye kalksa herkes isteyecek bu sefer , onun verildi benim de verilsin diye . Ve ek olarak o zaman oyuncular gözü kapalı istedigine istedigini verir pek bi manası kalmaz biraz mantıklı düşünmek lazım . Tamam itemler emekler gidiyor ama o kadar emekle yaptigin itemi verirken 3-4 defa kontrol etmelisin . İşin içinden bu sefer çıkamaz yöneticiler

Akrep5555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Akrep5555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Alıntı HATASIZCOL_Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sence item iadesi olsa bu sw bu kadar ayakta kalırmıydı ? Hic degilse en az 20 30 tane fight li carlar banlandı ki coguda sucsuz yere banlanan ları biliyorum ben . Kardeşim bsilkroad oyun olmaktan cıkmıs ticarete dömmüş bir sw haline gelmiş . Kimisi işini bıraktı kimisi karısını boşadı bsilkroad için @ Hoca bu sw ye geldikten sonra item satışı ve gold satışı baslamış bulunmalta . @Powe power götünüzü yırtıyosunuz cift job diye @DamacanaErol @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... daha bircok iti unutuyosunuz cift jobu baslatanlardan . Suan oyun ticarete dönmüş olmasa ve bunca sey yasanmıs olmasa emin olun o adamlarda bunu yapmazdı siz önce bitirmeniz gereken kişileri bitirm sonra bsilkroadı ayakta tutmaya calısın suan pazarda kac kişi korkusuna carı satıyo bunların örnegi CaLF dır . Not düşeyim Power guildiyle alakam yoktur.
    davut57 bunu beğendi.

İlker(Fckr) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İlker(Fckr) isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    108
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    274

Alıntı Akrep5555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sence item iadesi olsa bu sw bu kadar ayakta kalırmıydı ? Hic degilse en az 20 30 tane fight li carlar banlandı ki coguda sucsuz yere banlanan ları biliyorum ben . Kardeşim bsilkroad oyun olmaktan cıkmıs ticarete dömmüş bir sw haline gelmiş . Kimisi işini bıraktı kimisi karısını boşadı bsilkroad için @ Hoca bu sw ye geldikten sonra item satışı ve gold satışı baslamış bulunmalta . @Powe power götünüzü yırtıyosunuz cift job diye @DamacanaErol @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... daha bircok iti unutuyosunuz cift jobu baslatanlardan . Suan oyun ticarete dönmüş olmasa ve bunca sey yasanmıs olmasa emin olun o adamlarda bunu yapmazdı siz önce bitirmeniz gereken kişileri bitirm sonra bsilkroadı ayakta tutmaya calısın suan pazarda kac kişi korkusuna carı satıyo bunların örnegi CaLF dır . Not düşeyim Power guildiyle alakam yoktur.

2 Sene öncesine kadar 12 inpu 13 dagger vs vs charları maximum 7 bine satıyorlardı . Oyuna 1.5sene sonra bakayım ne durumda belki dönerim dedim bizim sattığımız charlar beleşe gittiğini gördüm. Herifin 1i piyasa yapmış charları alıp parça parça satmış herkese para kasmış. Daha sonra bu arkadaşın komisyon aldığını dahi duydum . Dediğin gibi oyun artık ticarete dökülmüş. Biz charı satarken bile oyunda düşman olduğumuz adama indirim yaptık şimdikiler ölü öpücü olmuşlar.
    13-16 bin'e char satıyorlar ben o parayla yeni kasa yapar yeni çıkacak online oyunlarda char yapar satarım
    davut57 bunu beğendi.
    BAK GÜZELIM HOROZ PITTIĞI KADAR BEYNİN İLE DİNAZOR GÜLLESİ KADAR ATAR YAPMAN KOMİK GÖZÜKÜYOR BİL İSTEDİM

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    139
    Beğenme 
    594
    Beğenilme 
    190

ARKADAŞLAR BUNAL İLGİLENCEKLERİ SADECE 1 AY SONRA ARTIK KAFA RAHAT OLCAK KENDİLERİ BİLİR ARTIK Bİ CÖZÜM GEREKİYOR CÜNKÜ SOYULANC ARLARIMIN PEŞİNDE DEİLİM UNUTTUM HEPSİNİ BUNDAN SONRA Kİ ARKADAŞLAR ÜSÜLMESİN YETER Bİ DALGINLIKTIR OLUR SALAKLIKTA DİYE BİLİRİSİNİZ ARTIK GEREKİYO BU KURALIN KALKMASI

YASAR___09____KimsesizKRO_________________________ RedLine&OttomanHeRoS______________________________ _________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Kalashnikov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kalashnikov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    23

Adamlar 7 yıllık sistemi mi değiştirecekler şifrenizi vermeyin olsun bitsin
    Rosetta

Kagney

Marsden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marsden isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    29

BSİLKROAT değil Bsilkroad kardeşim düzgün yazarsan sevinirim
    davut57 bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    139
    Beğenme 
    594
    Beğenilme 
    190

Alıntı Marsden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BSİLKROAT değil Bsilkroad kardeşim düzgün yazarsan sevinirim
    şimdi bunumu tartışalım salak deil millet ne oynadıklarının farkındalar.

Kkwbeauty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kkwbeauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    80

Kendi kuyruk acınız olunca nasıldı konusuyorsunuz

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir Millet için, büyümekten korkmak kadar ölümcül düşünce olamaz.

H. Nihal ATSIZ.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş