Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Miracle-

Konu:DİKKAT EDİNİZ. BEN OYUNDA YOKUM.ÖNEMLİ

serhatbey81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    serhatbey81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Standart DİKKAT EDİNİZ. BEN OYUNDA YOKUM.ÖNEMLİ

Kardeşlerim ve değerli dostlarım aylar öncesinden ben oyunu bıraktığımı söylemiştim son videolarımı atıpta. Ve ben bıraktıktan sonra benim job nickim olan RockNRollcu yu Rolback mıdır nedir o guildden bir hırsız kendine nick edinmiş ve job nicki almış RockNRoll diye. Rica ediyorum arkadaşlar bu hırsıza güvenmeyiniz. Sağda solda benim adıma birşeyler yapmaya kalkmış arkadaşlarım arayıpta söyledi tekrar üzerine basa basa söylüyorum inanmayınız. En sonki videonun altında aylar öncesinden yazmıştım. Görmemiş kardeşlerim dostlarım için tekrardan yazma gereği duydum. İş güçten dolayı aylar öncesinde oyunu bıraktıydım. Hırsızlara aman dikkat ediniz. ÖZENTİ olması çok sorun olmazdı bana karşı ama sağda solda adımı geçirip kulağıma kadar gelmiş ise bu çocuktan uzak durunuz bilginize. Bugün nickleri çalan yarın öbür gün fake hesaplarıda açar, itemde çalar dikkatli olunuz. Allaha emanet olunuz...

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    1046

Acayip bilgilendim sayende tşk sen de olmasan napıcaz
    SuR bunu beğendi.

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    157
    Beğenilme 
    198

Alıntı serhatbey81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşlerim ve değerli dostlarım aylar öncesinden ben oyunu bıraktığımı söylemiştim son videolarımı atıpta. Ve ben bıraktıktan sonra benim job nickim olan RockNRollcu yu Rolback mıdır nedir o guildden bir hırsız kendine nick edinmiş ve job nicki almış RockNRoll diye. Rica ediyorum arkadaşlar bu hırsıza güvenmeyiniz. Sağda solda benim adıma birşeyler yapmaya kalkmış arkadaşlarım arayıpta söyledi tekrar üzerine basa basa söylüyorum inanmayınız. En sonki videonun altında aylar öncesinden yazmıştım. Görmemiş kardeşlerim dostlarım için tekrardan yazma gereği duydum. İş güçten dolayı aylar öncesinde oyunu bıraktıydım. Hırsızlara aman dikkat ediniz. ÖZENTİ olması çok sorun olmazdı bana karşı ama sağda solda adımı geçirip kulağıma kadar gelmiş ise bu çocuktan uzak durunuz bilginize. Bugün nickleri çalan yarın öbür gün fake hesaplarıda açar, itemde çalar dikkatli olunuz. Allaha emanet olunuz...
    Bu nick bilindik ve alınabilir bir nick kımsenin bunu kasıtlı olarak yaptığını düşünmüyorum söylediğin kişi RollBack guildimde kısa bir süreliğine bulundu bu süre içerisinde kimseye karşı bir hırsızlık girişimini dahi göremedim. Arkadaş şuanda guildimde değil oyunda olmadan kulaktan duyma bilgiler ile yazmışsın eksik veya hataları gördüğüm kısımları düzeltiyorum.
    RollBack
    RB_Komutan / Hüseyin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    66
    Beğenme 
    320
    Beğenilme 
    420

İzzet oyunu kendi halinde oynayan bir arkadasdi ne sahsima nede bir başkasina karsi bugune kadar ufak bir yanlis gormedim bu tur iddialari ortaya atarken biraz destekli kanitlayici olarak gelin konu acin ki varsa bilelim yoksada bosa yorulmayin

xLykie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xLykie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    63

boş konuşuyor işte konuş deli

serhatbey81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    serhatbey81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

Benim oynarkenki dostlarımdan adıma item isteyip benim adımı öne sürüp item almayacak o zaman. Kimsenin avukatlığını yapmayın boşuna. Ortada birşey olmasa buraya yazma gereği duymazdım. Nedense ben koyduktan sonra videolar atıldıktan sonra alınıyor ne garip çok yaratıcıymış harflerin büyüklüğü küçüklüğüne kadar aynı olması efsane. Benim adımı geçirip millete yazmasın bu kadar. Yoksa o kelimeyi ben yaratmadım sonuçta. Sadece kullanıyorsada benim ismimi geçirmesin bu kadar herkes şimdi işine gücüne baksın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş