Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 5 Post By Asgard

Konu:Asgard Hoca hakkında açtığım konu bakarmısın

SuR
    SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuR isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    243
    Beğenme 
    1000
    Beğenilme 
    1029

Standart Asgard Hoca hakkında açtığım konu bakarmısın

Konumu kapatmadan keşke bir yorum yazma imkanı verseydiniz.
    Bizde biliyoruz nice silk yatıranların banlandığını fakat ben burada taraf tutuyosunuz demedim.Yani verdiğiniz cevabı şahsım olarak şöyle anladım.Oyunda pm de TL İle item satış yazılı mesajlar yasak.WP gibi sosyal medya hesaplarından istediğiniz gibi item satışı yapabilirsiniz anladım.Gerçek bir kanıt derken ben şikayetçi olmuşum bunu araştırmakta siz yetkililere düşüyor.
    Nasılki Savcılığa gidiyosun veya Polise gidiyosun şikayetçi olunuyor.Polis asker hemen incelemelerde bulunuyor.Sizde böyle yapmanız gerekiyor.
    İnceleme yapmadan var sayımlarla karşımıza çıkmayın delil getirin diyosunuz.

Her neyse şu saatten sonra bsilkroad'ın mantığı buysa birşey diyemiyorum.
    Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

SuR
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    243
    Beğenme 
    1000
    Beğenilme 
    1029

...
    Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    879
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9376

Alıntılarıma dikkat ederseniz cevapların sahipleri belli. Üzerinize alınmanız gereken kısmı alınabilirsiniz, kimseye doğrudan suçlamada bulunmuyorum, size taraf tuttuğunuzu iddia etmediğim gibi. WhatsApp da kişilerin mesajlarını, istediğini şekilde isimlendirebilirsiniz. Bizim telefon incelme şansımız yok. Yazılan telefon numaralarını aramak da buna dahil. Polise siz şikayete gittiğiniz zaman telefon kayıtlarına kadar herşey inceleniyor. Sahte kanıtlar her türlü tespit edilebiliyor. Bizim imkanlarımız sunucu içinde sınırlı, sanal bir ortamdan bahsediyoruz. Biz o nedenle pek çok olayda kişiye yönelik değil, karaktere yönelik karar alıyoruz. O yüzden yalnızca sunucu içerisinde gerçekleşen kanıtları inceleyebiliriz. Düşünün, biz mBot - sBot sohbet kayıtlarını dahi kabul etmiyoruz, çünkü değiştirilebilirler. Değiştirilmesi durumunda da tespit edilemez. Bizim araştırarak bir sonuca varabilmemiz için bazı somut kanıtlar gerekiyor. Birilerine karşılıksız item veren her kişiyi doğrudan item sattın, yada bunun hesabını ver gibi sorgulayamayız. Bunlar bu kadar basit şeyler değil Biz imkan olduğu müddetçe bu olayları sınırlandırıyoruz. Bazen bize aptal muamelesi yapılıyor, sözüm meclisten dışarı. Biz herşeyin farkındayız, merak etmeyin. Fırsatını buldukçada gerekeni yapıyoruz. Konuyu kapatmak istiyorum çünkü diğer konuda olduğu gibi çok fazla çarpıtılıyor, konu farklı yerlere kayıyor. Bunların her birine cevap yetiştirmek mümkün değil. Maalesef insanları istediğiniz şeylere inandıramıyorsunuz, birçoğumuz kendi görmek istediğini görüyor. Yada öyle göstermek istiyor vs. Yazdıklarım genel olarak herkese hitap ediyor, kişisel yorum çıkartmayın. Tüm oyuncularımızı seviyoruz, ayırt etmeden. Anlatabildiğimi umuyorum.
    SuR, vVeSseLam, _Red_DeWiLs_ ve 2 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ImReis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ImReis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    11

'' Nasılki Savcılığa gidiyosun veya Polise gidiyosun şikayetçi olunuyor.Polis asker hemen incelemelerde bulunuyor.Sizde böyle yapmanız gerekiyor. ''

Burası bi devlet Kurumu değil Oyunun Kuralları Bazında Asgard Gerekeni Her zaman Yapıyor Sürekli Konu Açmanızda Bi mantık Yok .
    Ne kalana git ne gidene kal derim. Kalacak olan yerini gidecek olan yolunu bilir

sonkral3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkral3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

sız anlatıyorsunuzda mantıklı olarakda arkadaslar dıyorkı madem telefon numarası yazıldı satısı gold veya wtt edıcek bunun ıncelenmesını ıstıyoruz dıyor bunun neresınde mantıksızlık var pekı sız bunu dp den cok rahat gorebılıyorsunuz sımdı adamın ustundekı ıtemler cıkmıs yerıne ne gelmıs bunun gorulme ımkanı yokmu sızde ne olarak satmıs ne olarak wtt etmıs bunların mantıklı acıklaması yokmu ?

SuR
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    243
    Beğenme 
    1000
    Beğenilme 
    1029

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... gerekeni anladım konuyu kapatırmısınız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş