Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:FGW bugu hakkında konu silinmesinki ibret olsun herkes okusun

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    265
    Beğenme 
    740
    Beğenilme 
    288

Standart FGW bugu hakkında konu silinmesinki ibret olsun herkes okusun

duydum oki birçok kişi fgw bugu yaparak ban yemiş ? bilirimki ne diye yapıyonuz ? banlanıncağınızı bildiğiniz halde oyunun açığı sonuçda beleşden powerlerin içinden geçtiniz kartlarla 1 power almak yerıne 2power aldınız çar başı. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... size diyeceğim şudurki abi açmayın banlarını aleme ibret olsun biz niye yapmıyoz enayimiyiz yapsak bızde alırız ama sonucunda BAN OLDUĞU için emekler boşa gitmesıne gerek yok ve banlanan nickleri yayınlayın şöyle bi rakı masası kuralım keyfi ( sigara alkol içmeyen birisi olarak )
    soner5841 bunu beğendi.
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

LaBoum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LaBoum isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    104
    Beğenme 
    409
    Beğenilme 
    227

@Odin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu genelde herkezin yedigi ban tamamen sizin hatanızdan kaynaklanır, benim yazdıgım yazı herkez icin gecerli ve savunması herkez icin acıktır.Şöyle ki madem ki böyle birşey var daha önceden farkına varıp gerekli tedbirleri alacaktınız gerekli cezayı zamanında verecektiniz şimdi 1sene önce 2sene önce 1 2 4 6 7 8 ay önce bunu bilen bunu alan playerları şimdi ögrendik şimdi cezalandırdık diyemezsiniz bu bütün playerlara haksızlıktır tabiki yapan suçsuz mu sucsuz deil ama zamanında yapacaktınız bulup şimdi yaptıgınız tamamen yanlıştır tek bir charımdan bir arkadaşım söyleyip kayıt yaptırtım ve ne zmn cıkacagı belli deil 2 3 ayda belki 1senede cıkıyor diye biliyorum bu tamamen yönetimin hatasıdır. şimdiki zaman ve bundan sonraki zaman icin gerekli tedbirler alındı bu yönetimin tedbirsizligini kimse ye mal etmeye hakkı yok şöyle sacma olacak ama cavede yapılan buglardan alınan fihgt larda geri alınsın madem bugla ks atılıyordu sonradan farkına vardınız yapanlara ceza varmı yok yapanların hesaplar kapatıldımı yok yani biraz düşünerek karar verilince gayet yaptıgım savunma dikkate almalısınız yapan yaptıgı zamn veya 1haftaya cezalara anca bakıyorsunuz o zmn ceza alsın yani üstünden 1 ay 5 ay 9 ay 1 sene 2sene gecince böyle olmamalı yanlış kararınızı degerlendirmeniz dilegiyle kolay gelsin.

1CHARIM BAN YEDİ SADECE BELİRTMEK İSTERİM 1CHARLA 1KERE ALINIYORDU KART GİBİ BİRİSİNDEN DUYUP YAPMIŞTIM BELİRTMEK İSTERİM
    Ronesans, Cull, vVeSseLam ve 1 kişi bunu beğendi.
    ScapeGrace

MuhaciR_

LaBoumm

POWER

KingOfSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfSky isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    114

GAHPEYİK DİYE GEÇİNİYOK BİZDE BUNU YAPANLARA TRACE ATIP KAHPELİK NASIL OLUR İZLEMEMİZ LAZIM @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kyria, [SeZeR] and TearOfGod like this.

The_Gunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    The_Gunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    356

Alıntı KingOfSky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GAHPEYİK DİYE GEÇİNİYOK BİZDE BUNU YAPANLARA TRACE ATIP KAHPELİK NASIL OLUR İZLEMEMİZ LAZIM @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    sefa bunu biliyordu ki 3-4 ay önce sen bilsen sen de çıkarırdın şimdi yeme bizi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    114

Alıntı LaBoum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Odin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu genelde herkezin yedigi ban tamamen sizin hatanızdan kaynaklanır, benim yazdıgım yazı herkez icin gecerli ve savunması herkez icin acıktır.Şöyle ki madem ki böyle birşey var daha önceden farkına varıp gerekli tedbirleri alacaktınız gerekli cezayı zamanında verecektiniz şimdi 1sene önce 2sene önce 1 2 4 6 7 8 ay önce bunu bilen bunu alan playerları şimdi ögrendik şimdi cezalandırdık diyemezsiniz bu bütün playerlara haksızlıktır tabiki yapan suçsuz mu sucsuz deil ama zamanında yapacaktınız bulup şimdi yaptıgınız tamamen yanlıştır tek bir charımdan bir arkadaşım söyleyip kayıt yaptırtım ve ne zmn cıkacagı belli deil 2 3 ayda belki 1senede cıkıyor diye biliyorum bu tamamen yönetimin hatasıdır. şimdiki zaman ve bundan sonraki zaman icin gerekli tedbirler alındı bu yönetimin tedbirsizligini kimse ye mal etmeye hakkı yok şöyle sacma olacak ama cavede yapılan buglardan alınan fihgt larda geri alınsın madem bugla ks atılıyordu sonradan farkına vardınız yapanlara ceza varmı yok yapanların hesaplar kapatıldımı yok yani biraz düşünerek karar verilince gayet yaptıgım savunma dikkate almalısınız yapan yaptıgı zamn veya 1haftaya cezalara anca bakıyorsunuz o zmn ceza alsın yani üstünden 1 ay 5 ay 9 ay 1 sene 2sene gecince böyle olmamalı yanlış kararınızı degerlendirmeniz dilegiyle kolay gelsin.

1CHARIM BAN YEDİ SADECE BELİRTMEK İSTERİM 1CHARLA 1KERE ALINIYORDU KART GİBİ BİRİSİNDEN DUYUP YAPMIŞTIM BELİRTMEK İSTERİM
    Kaç tane charın banlandıda bu yorumu yaptın Cumaya Çarşamba giden imam
    The_Gunner, Kyria, soner5841 ve 3 kişi bunu beğendi.

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Tek faydalanılan açık bu olsa keşke dicem doğru, hak ve hak yeme konusunda lisans yapmışlar var swde

Bug ne ben bilmiyorum ne olunca bug oluyor?
    Yapacağımdan değil merak ettim
    NymeriaSand bunu beğendi.

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    1201
    Beğenilme 
    418

Ban itiraz bölümü dün boş yere açılmadı.
    BSro

Guild
    : RedLine

Kyria

Every Night Faster

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    114

Alıntı The_Gunner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sefa bunu biliyordu ki 3-4 ay önce sen bilsen sen de çıkarırdın şimdi yeme bizi
    vay gahpe bende diyom bu aralar sefa goldu buldu nerden buldu diye ayıp hacım sana bana niye söylemedin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    114

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ban itiraz bölümü dün boş yere açılmadı.
    ibretlik tespit amk gralsın karşim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    114

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek faydalanılan açık bu olsa keşke dicem doğru, hak ve hak yeme konusunda lisans yapmışlar var swde

Bug ne ben bilmiyorum ne olunca bug oluyor?
    Yapacağımdan değil merak ettim
    soranada ban atarlar aliosum sessizde kal gahpe sefa biliyormuş gece ts de anlatır bize

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş