Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Sabıka...

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    322
    Beğenme 
    885
    Beğenilme 
    716

Thumbs down Sabıka...

Selamunaleyküm, Odin`in yaptığı bu yorumu hatırlatarak konuya girmek istiyorum. Bu noktaya kadar cezanın niteliğini anlattım. Oldukça etkili ve caydırıcı bir ceza olacak. Üstelik bu karakterlerin geçmişlerine ciddi bir "BUG kullanım" sabıkası yer alacak. İleride işlenebilecek benzer suçlarda affedilmeleri elbette söz konusu dahi olmayacak.

Şimdi ben bugu hiç bir şekilde isteyerek, bilerek yapmadığım halde nasıl oluyorda bug kullanım sabıkam oluyor ? Size ban itirazları bölümünde açtığım konuda belirttiğim gibi Senior General görevi yaparken olan bir şey bu, kaldı ki ben fgwye hiç gitmem. Sizin o sabıkayı benim charıma işin gerçeğini söylemek gerekirse eklemeniz tamamen haksızlık, ekleyeceğiniz kişiler bu bugu suistimal edip onlarca silah alan kişiler bunları da herkes ayan beyan biliyor zaten. Eğer imkanınız var ise ip adresimi illaki biliyorsunuzdur girin bakın loglarınıza başka silah alınmış mı kontrol edin. Şimdi bazı arkadaşlar illaki çıkacak haber verseydin böyle bir şey olduğunu, evet haklısınız aslında haber vermem gerekirdi. Ben oyunu yıllardır oynarım kara düzen bir şekilde fazla kıla tüye bulaşmadan çok detaylarına girmeden free bir şekilde, sizce böyle bir bugdan haberim olsaydı bunu tekrarlamazmıydım başka charlar açıp suistimal etmezmiydim ? Ben power silahı aldığımda dedim herhalde senior görevinin bir parçası bu, görevi tek başıma yaptım uzun da bir görev ayrıca dahada bitiremedim bile. Ayrıca bu konudan eminim benim gibi müzdarip olan arkadaşlar illaki vardır onların da adına yazmak istedim. Velhasıl söyleceklerim bu kadar, oyundaki karakterimin sabıkasına bu suçun eklenmesine itiraz hakkım var ise itiraz ediyorum ve sizden cevap bekliyorum, iyi çalışmalar...
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu orka tarafından (13.Ekim.2019 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK
    2Zara100Bin

SuR
    SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuR isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    242
    Beğenme 
    997
    Beğenilme 
    1029

Power itemi aldığında ya buraya konu açıp yada yetkililere özel mesaj yoluyla deseydin ben görev yaptım iten verdi normal bişeymi bu deyip belirtseydin zaten banlanmazdın
    HafizIyotanka bunu beğendi.
    Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    322
    Beğenme 
    885
    Beğenilme 
    716

Alıntı SuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Power itemi aldığında ya buraya konu açıp yada yetkililere özel mesaj yoluyla deseydin ben görev yaptım iten verdi normal bişeymi bu deyip belirtseydin zaten banlanmazdın

Ahmet ben tuncay abin, bence boş yorum yapmadan önce iyi oku derim.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK
    2Zara100Bin

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    161
    Beğenme 
    323
    Beğenilme 
    364

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm, Odin`in yaptığı bu yorumu hatırlatarak konuya girmek istiyorum. Bu noktaya kadar cezanın niteliğini anlattım. Oldukça etkili ve caydırıcı bir ceza olacak. Üstelik bu karakterlerin geçmişlerine ciddi bir "BUG kullanım" sabıkası yer alacak. İleride işlenebilecek benzer suçlarda affedilmeleri elbette söz konusu dahi olmayacak.

Şimdi ben bugu hiç bir şekilde isteyerek, bilerek yapmadığım halde nasıl oluyorda bug kullanım sabıkam oluyor ? Size ban itirazları bölümünde açtığım konuda belirttiğim gibi Senior General görevi yaparken olan bir şey bu, kaldı ki ben fgwye hiç gitmem. Sizin o sabıkayı benim charıma işin gerçeğini söylemek gerekirse eklemeniz tamamen haksızlık, ekleyeceğiniz kişiler bu bugu suistimal edip onlarca silah alan kişiler bunları da herkes ayan beyan biliyor zaten. Eğer imkanınız var ise ip adresimi illaki biliyorsunuzdur girin bakın loglarınıza başka silah alınmış mı kontrol edin. Şimdi bazı arkadaşlar illaki çıkacak haber verseydin böyle bir şey olduğunu, evet haklısınız aslında haber vermem gerekirdi. Ben oyunu yıllardır oynarım kara düzen bir şekilde fazla kıla tüye bulaşmadan çok detaylarına girmeden free bir şekilde, sizce böyle bir bugdan haberim olsaydı bunu tekrarlamazmıydım başka charlar açıp suistimal etmezmiydim ? Ben power silahı aldığımda dedim herhalde senior görevinin bir parçası bu, görevi tek başıma yaptım uzun da bir görev ayrıca dahada bitiremedim bile. Ayrıca bu konudan eminim benim gibi müzdarip olan arkadaşlar illaki vardır onların da adına yazmak istedim. Velhasıl söyleceklerim bu kadar, oyundaki karakterimin sabıkasına bu suçun eklenmesine itiraz hakkım var ise itiraz ediyorum ve sizden cevap bekliyorum, iyi çalışmalar...
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Oyunda kendi halinde oynayan bugün ne olduğunu dahi bilmeyen r çok arkadaşımız mağdur edildi .. Art niyet varsa birkaç chardsn bu bugu yapıp haksız kazanç elde edenler de aranmalı bence @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    879
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9376

Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda kendi halinde oynayan bugün ne olduğunu dahi bilmeyen r çok arkadaşımız mağdur edildi .. Art niyet varsa birkaç chardsn bu bugu yapıp haksız kazanç elde edenler de aranmalı bence @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bu kişilerin tespit edilmediğini nereden çıkarttınız. Biz her ayrıntıyı değerlendirdik. Hatta karakteri hiç açılmayacak kişiler dahi var. Merak etmeyin, oldukça detaylı bir inceleme yaptık.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alwaysEFE isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    204

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kişilerin tespit edilmediğini nereden çıkarttınız. Biz her ayrıntıyı değerlendirdik. Hatta karakteri hiç açılmayacak kişiler dahi var. Merak etmeyin, oldukça detaylı bir inceleme yaptık.
    Cevabıniza ithafen merak ettiğim şöyle ki ;
    Karakteri hiç açılmayacak olanların sebepleri neler sonuç olarak bu gerçekleştirdiğiniz uyarı ''af'' herkesi kapsıyor diye biliyorum ve bu kişiler kimlerdir sayın yöneticim ?
    473BulleT_ ve ScandaaL bunu beğendi.
    RollBack
    RB_Komutan / Hüseyin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

SuR
    SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuR isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    242
    Beğenme 
    997
    Beğenilme 
    1029

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sinirlisin
    Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

AlsasLorenx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AlsasLorenx isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    142
    Beğenme 
    685
    Beğenilme 
    1075

+1
    bende aynı sıkıntıyı yaşadım serenes commanderi verdik ama 14 gün ban yedik bekliyoruz açılmasını
    M.Burak
    Jest_ * HeLeN_35 * RalikoSh

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    236
    Beğenme 
    4555
    Beğenilme 
    3110

Alıntı MehmetBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1
    bende aynı sıkıntıyı yaşadım serenes commanderi verdik ama 14 gün ban yedik bekliyoruz açılmasını
    Beklerken lobide birşeyler içmek istemez misin ?
    Hellixir ve AmyPond bunu beğendi.
    TURKISH__MAN & Hangower

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

AlsasLorenx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AlsasLorenx isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    142
    Beğenme 
    685
    Beğenilme 
    1075

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklerken lobide birşeyler içmek istemez misin ?
    Hmmm neden olmasın ��
    M.Burak
    Jest_ * HeLeN_35 * RalikoSh

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş