Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By SuR
  • 3 Post By Odin

Konu:KaragozAhmet-

SuR
    SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuR isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    243
    Beğenme 
    1000
    Beğenilme 
    1029

Angry KaragozAhmet-

Öncelikle oyuna tekrar başladığımda geçmişte yaptığım hataları yapmamam gerektiğini bilerek başladım oyuna.Tek hatalı olduğum konu rakip gördüğüm insanlara geçmişte çok küfür etmemdir.
    Bugün heval nickli kişiye ilk defa ana avrat azıma ne geldiyse küfrettim.
    Sebebide Allah yukarda şahit , şehit haberi geldikçe benim yüreğim değişik bir hüzne bürünüyor.
    Kusura bakmasın kimse bu oyunda çocuk değil öyle google ye yazıp heval ne demek denince(arkadaş) demek dir demesin.
    Heval halk dilinde pkk lı teröristlere söylenen bir sesleyiştir.
    Ben sadece oyuncuların elini vicdanına koyup aynı guilddede olsalar o şahısla o ismin yanlış olduğunu bilmediklerine inanmıyorum.
    Arkadaş anlamına geldiğini araştırıyorsunuz peki görsel olarak araştırın.
    Her neyse tamam yönetimin kararına göre iftira attım Jinekolog charıma iftiradan dolayı ban yedim eyvaAllah.
    Ben PKK ya sövüyorum Pkk ya @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bugünde sövdüm pkkya yarında sövücem 1 ay sonrada sövücem her zaman sövücem.
    Ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sanki hırsızlık yapmışım gibi bu kişi şu charlara sahip diye yazmışsınız.
    Jinekolog-Aspirin-JANGANDESTEK-KaragozAhmet-İşte Sur nickleri bana
    Ait Bu oyun benim olsa ben heval nickli char açtıracam öylemi ona oyunu oynatmam bile.

Eğer davanızda haklıysanız sonu ölümde olsa davanızdan dönmeyin.
    Şunuda söylüyüm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimin beni şikayet etmesi üzere ben ırkçılıktan daha öncede ban yedim.Dediğim kelime Suriyelilerin... doldurun işte siz.Türkiyede milyonlarca yetişkin insan var bu yetişkin insanların %90 ı zaten istemiyor suriyelileri o kadar insan öldürüyorlar ülkemizde tecavüz ediyorlar vs vs ben bunlardan dolayı onlara kinliyim ben o kelimeyi kullandım diye charıma Irkçılık damgası vuruldu.
    Ve aynı karakter hiç bir şekilde Irkçı bir kelime kullanılmadığı halde 2. Kez Irkçılıktan 3 gün ban yedi.

Bu Heval nickli kişi çıkacak bu forumdan açıklamasını yapacak Ben ve benim gibi düşünün birsürü oyuncu var.Kimseyi tahrik etmeye hakkı yoktur.İsmi terör örgütüne bağdaşlandığı için ben bu nickden rahatsız oluyorum.

Tartışma konusu değil lütfen tartışma yaratmayalım.Herkese hayırlı geceler iyi oyunlar.
    semihsanya bunu beğendi.
    Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

Sylux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sylux isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    14

Oyunda isteyen istedigi nickte karakterini açmakta özgür böyle bir kural yok hevall'i savunmuyorum yanlış anlasılmasın isterse abuk subuk isimde açar isterse daha başka isimde açar o onun kendisine kalmış fakat seninde bu zibidilere küfür etmen yanlış 3-5 tane zibidi var belli zaten oyunda tam bir zibidiler tam dört dörtlük fakat bunu oyuna yansıtmana gerek yok boş işlere kafanı takma bana günde 50 kişi küfür ediyor aldırış etmiyorum nede oldu kendilerine o küfürler geri dönecek . Sen cevap vererek hatayı yapıyorsun cevap verme çıldırıyorlar

cntrkali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cntrkali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    6

Guild amblemini paçavra yapıp komple guilddi banlanmış zamanında öyle diyorlar ... ama sen bilirsin Ahmet ..

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Merhaba,

Cezalandırmanın doğru olduğunu düşünüyorum. Kuralları çiğnemenin hiç bir haklı gerekçesi olamaz. Bu yazdıklarınızın da hiç bir hükmü yok. Kimse siz istediniz diye açıklama yapmak zorunda değil. Kendinizi yargıç yada yönetici mi zannediyorsunuz? Bu konuda çok duyarlıysanız Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin kapısı tüm vatandaşlara açık. Gidin 1 dilekçe ile şikayetinizi savcılığa iletin. Eğer şahıs herhangi bir suç işliyorsa cezalandırılacaktır.

Tabi sizin bu bilgi eksikliğinizi değerlendirdiğim zaman şahsın ceza alacağını zannetmiyorum. "Heval" sözcüğü Kürtçe "Arkadaş, dost, yoldaş" anlamlarına gelmektedir. T.C. Kanunlarında "Heval" sözcüğünü kullanmak suç ise bize ilgili kanun maddesini gösterin biz oyuncuya gereken cezayı vereceğiz.

Bugüne kadar terör örgütü propagandası yapan çok hesabı kapattık. Bu tip olaylara zaten sert bir şekilde tepkimizi koyuyoruz. Fakat sizin bu sorun yaşadığınız nokta ciddiye alınacak türden değil. Bu problemlerin rekabetin verdiği hırs ve öfkeden kaynakladığını düşünüyorum. O yüzden sizden ricam sakinleşmeniz ve akl-ı selim düşünmeniz.
    Mr_CapitaL, _Balrog and HortlocK like this.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş