Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By Asgard

Konu:ÜSTÜ DOLU OLAN CHAR NASIL ÜSTÜ BOŞ OLUYOR @Asgard ???

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

Standart ÜSTÜ DOLU OLAN CHAR NASIL ÜSTÜ BOŞ OLUYOR @Asgard ???

BANLADIGINIZ CHARDA FİGHT 2H VE ROBE İMMO SET ZATEN GİYİLİYDİ BEN PVP İÇİN SADECE SET DEĞİŞTİRMİŞTİM GERİ ROBE İMMO SETİ TAKTIM BANI AÇIN BAKIN CHARIN ÜSTÜNDE NE TAKILI?ŞUANDA TAMAMEN CHARIMI KEYFE BANLIYORSUNUZ O RESİMDEKİ SATIŞA KONULAN NEYSE BENİM SATIŞA KOYDUKLARIMDA BİREBİR AYNISIDIR SADECE CHARIM FEMALE.YAPTIĞINIZ ŞUANDA SADECE KEYFE BAN ATMAK VALLAHİ HAKKIMA GİRİYORSUNUZ YANLIŞ YAPIYORSUNUZ CHARIMI AÇIN CÜNKÜ HAKSIZ BİR BAN SÖZ KONUSU! @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

BENİM AMACIM TL İLE İTEM SATMAK OLSA ZATEN ÇOKTAN MİLLET YAZIYORDU AMA BEN KOMPLE CHAR OLARAK SATMAK İSTEDİM.CHARIN BUFF SKİLLERİ HERŞEYİ MAXDİ ZATEN YANINDAKİ CHARDA WİZDİ DEVİLİ FALAN ONDAN AKTARIYORDUM.GERÇEKTEN BEN SİZİN ÇİFTE STANDART UYGALAMAYACAĞINIZI BİLİYORUM BU YAPTIĞINIZ YANLIŞ VERDİĞİNİZ ÖRNEĞE GÖRE DİYORSUNUZ Kİ 'DİĞER İTEMLERDE TAKILIYDI' AMA ADAM SADECE ROBE SETLE FİGHT 2Hİ KOYMUŞ ASIL TL İLE TEM SATIŞI BU OLUR BENİMKİ DEĞİL ASGARD BEN KOMPLE CHARI SATIYORUM.LÜTFEN BU BANI KALDIRIN ÇÜNKÜ BU BANIN HİÇBİR ALAKASI YOK HAKSIZ YERE CHARIMA CEZA KESİYORSUNUZ. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

BÜTÜN BSİLKROAD'I BIRAKAN BENİM GİBİ 25 30TLİK İTEMİ OLANLAR CHARLARINI SATIŞA KOYUYOR.HERKESMİ TL AMACI GÜDÜYOR ASGARD?SİZİN BANA VERDİĞİNİZ CEVABA GÖRE PAZAR BÖLÜMÜ OLMAMALI SWYİ BIRAKAN HERŞEYİ YAKIP YIKIP GİTMELİ SİZİN MANTIGINIZA GÖRE.GERÇEKTEN VERDİĞİNİZ CEVAP AKLA ALINIR BİR CEVAP DEĞİL BEN BÖYLE BİRŞEY GÖRMEDİM ŞUANDA HAKSIZ YERE EMSALİ OLAN BİR KONULU CHARIM BAN YEDİ HEMDE HERHANGİ BİR TL İLE İTEM SATMA GÜDÜSÜ OLMADAN TL İLE İTEM SATMADAN BAN YEDİM.LÜTFEN BU CEZAYI KALDIRIN GERÇEKTEN YANLIŞ YAPIORSUNUZ ALAKASI BİLE YOK. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    114
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    260

LÜTFEN BU YANLIŞTAN DÖNÜN,BU KARAR ÇOK KÖTÜ VE MAĞDURİYET YARATAN BİR KARAR. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    879
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9376

Karakter üzerinde zaten yalnızca +7Fight 2h ve Robe set olduğu için, karakterin diğer itemleri olmadığı için TL ile item satışına örnek gösterilerek karkateriniz kapatıldı. Yazılanları doğru anladıktan sonra, satışınızın kurallara aykırı olduğunu anlamanız gerekir. Sohbet forumundan da itiraz almıyoruz, ban itiraz bölümü bunun için açıldı. Orada açılan konuya da gerekli açıklamayı yaptım. Tekrar tekrar konu açmayın lütfen, cezanın durumu değişmeyecektir.
    Hocass ve __WaRSTaFF__ bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş