Konu:ASGARD

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    12
    Beğenme 
    67
    Beğenilme 
    72

Standart ASGARD

SirMargue forum nick'li arkadaşımın konusuna bakarmisin işinize gelen e 2 dakika da yazıyorsunuz işinize gelmeyen cevap vermiyorsunuz cevap vermemeniz karşı tarafın umurunda olmadığınızi gösterir adamın haksiz yere banlandigi ortada siz biz yanlış yapmayiz biz kusursuz yoneTiyoruz triplerİne girmeseniz insanız hata yapabiliriz derseniz biraz daha olgun hareket etmiş olacaksınız adam sinirden sizin sinir etmenize ağzına geleni klavyeye yazsa hakaret banned diyeceksiniz bu nasil bir yonetmedir böyle ? Sizde vicdan merhamet gibi kelimeler bulunmaz mi önceden böyle kesinlikle degildiniz son 2 3 yil önce piliniz bitmiş. Bana inat olup da adamın charini acmamazlik yapmayın sizden böyle bir şey beklediğim için bunları yazdım kendinizi bu konuma getirttiniz gözümde. Beni banlarsanizda banlayin ne ilk ne de son Ban im olur lmanPovver i banladiginizda da söyledim ben istediğim zaman bu platformda takilirim buna kimse engel olamaz. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... iy forumlar

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    880
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9377

Açıkçası sizin kim olduğunuzu bile hatırlamıyorum, neden sizden dolayı birilerinin cezasını kaldırmamazlık yapalım ? Yönetim şeklimiz bu şekilde yürümüyor, siz çok yanlış anlamışsınız. Kişilerin ısrarı üzerine ceza kaldırmadığımız gibi ceza süresini de uzatmıyoruz. Kurallarımız ne ise o, ceza yalnızca karakter sahibini ilgilendirir. Ayrıca bir konuda da gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra ardından tekrar tekrar aynı soruların iletilmesi sonucu değiştirmez. Bu sebeple aynı türde açılan her konuya cevap yazma gereği duymuyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş