Senior General
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    91
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    129

Standart Mobil silkroad

Bildiğiniz üzere silkroad mobil telefonda oynanmıyor fakat benzeri oyunlar yapılmaya çalışılıyor. Bu oyunlardan bir çoğunu denedim ve vasat oyunlarla karşılaştım. Grafikler harika olsada oyunların kurgusu ve akışları berbattı. Lakin bir kaç gün önce harika bir oyun buldum.

Öncelikle oyun silkroad benzeri bir haritada geçiyor. Silkroad gibi mob haritaları var ve level atlamak için silkroad gibi görev alıp yapıp geri veriyorsun. Bir çok özelliğini silkroad dan çalmış. Henüz keşfedemediğim çok fazla özelliği var ama şu haliyle bile oyuna bayıldım.

Artı yönleri:

- Sınırsız bir harita var. Slotlarda çok insan var ve yalnızlık çekmiyorsun. Silkroad taki gibi parti sistemi var.
    -uniqueler var ve partiyle gidip kesebiliyorsun.
    -silkroad daki gibi bir guild sistemi var.
    - silkroad da ki gibi kurt var ama yanında bir sürü seçenek daha var. Henüz almadım ama çok tatlı yan hayvanlar var. Silkroad daki gibi yanınızda geziyor ama saldırmıyor. Nedenini henüz çözemedim.
    - uçan binekler var. Harita üzerinde uçabiliyorsun.
    - balık tutma var ama ne işe yarıyor henüz çözemedim.
    - silkroad daki gibi itemler moblardan çıkıyor.
    - grafikler başta yadırgansa da zamanla çok güzel bir hal alıyor.
    - seviye atladıkça oyun güzelleşiyor.
    - sıkılmıyorsun.
    -diğer oyunlar gibi para canlısı değil. Para vermeden de çok güzel bir karakter yapabiliyorsun.
    - oyunda türk ırkı var.
    - silkroad gibi büyücü okçu warior savaşçıları var.
    - silkroad gibi pvp sistemi var. İşleyiş olarak farklı ama mantık aynı.
    Eksi yönleri:

- şehirde lag oluyor ama Slotlarda oyun akıp gidiyor lag yok.
    - oyunun türkçe dil desteği yok çözmesi çok kolay değil.
    - oyunda henüz bir türkle karşılaşmadım.
    - oyun için bilgi edinebileceğimiz kaynak türkçe yok. Kendi kendine çözmek zorundasın.
    - skiller silkroad daki kadar çeşitli değil ama çok kötü de değil.

Bu oyunun en şaşırdığım tarafı, itiraf ediyorum böyle hayran kaldığım bir oyunu sadece yüz bin kişi indirmiş. Ve malesef tek Server var. Server hiç bir zaman tam dolu olmuyor ve rahatça girebiliyorum.

Arkadaşlar cep telefonundan silkroad benzeri oyun arayanlar için bence eşine az rastlanır bir oyun ve ben henüz hiç sıkılmadım. Bot yok ve slotta mob kesmek bile çok eğlenceli. Eğer sizde bilgisayar başında çok vakit geçiremiyorsanız ve yolda işte silkroad gibi bir oyun oynamak istiyorsanız bu oyunu bir inceleyin.

Oyun içindeki adım : Semptom tıpkı silkroaddaki gibi sohbete ismimi yazıp bana ulaşabilirsiniz.

Oyuna arkadaş çevrenizle başlarsanız da harika olur. Henüz keşfedilmemiş ve çok zevk alabileceğiniz bir oyun.

Oyunun adı: World of parandis.

Eğer inceleyen olursa yada oynayan varsa yorumlarda fikrini belirtsin lütfen. Oynamayı düşünen varsa da kesin bana ulaşsın beraber oynayalım.

Yeni Üye
    Alpa2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ben oynamayı düşünüyom

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş