Bölüm Moderatörü
    Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    195
    Beğenme 
    672
    Beğenilme 
    446

Standart WhatsApp Dikkat Mutlaka Okuyunuz !!!

Bu mesaj telefonları kullanılmaz hale getiriyor !

WhatsApp kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir uyarı yayınlandı. Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonları tehdit eden bir mesaj söz konusu cihazları kullanılmaz hale getiriyor.

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan WhatsApp için kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir uyarı geldi.

Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonları tehdit eden bir mesaj söz konusu cihazları kullanılmaz hale getiriyor.

Hata emoji’ler ve belli kodların bir araya gelmesiyle oluşuyor.

İngilizce olarak ortaya çıkan bu mesaj, alıntı bölümü içerisinde () “Çok ilginç” ve “O kadar komik ki ağlıyorum” emoji’lerini içeriyor.

Söz konusu mesaja tıklanması durumunda WhatsApp uygulamasında ve hatta telefonda da takılmalara yol açıyor

Başka bir deyişle bu mesaj telefonların sağlıklı bir şekilde çalışmasını engelliyor.

Peki telefonu çökerten WhatsApp hatası nasıl engellenir? İşte Android akıllı telefonunuzu korumak için yapmanız gerekenler…

Şu an için yapabileceğiniz tek şey gelen mesajı açmadan silmek olarak gözüküyor.

Zira WhatsApp’ın bu hatanın çözümü ile ne zaman ilgileneceği ise şimdilik bilinmiyor.

Yurtdışında pek çok kullanıcının sorunlar yaşamasına neden olan bu durum ile ilgili ülkemizde kaç WhatsApp kullanıcısının etkilendiğine dair bir bilgi ise bulunmuyor.

Haber Lokal © 2018 Tüm Hakkı Saklıdır.
    ___JiYaN___
    Bu1Sevda
    DaLToNs

Captain
    emirhandoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bilgilendirme için teşekkür.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş