Beğeni Ağacı34Beğeniler

Konu:_Gods_Army_ Guildinden Şikayetçiyim

Hiaxisehytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hiaxisehytan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    176
    Beğenilme 
    10

DEMEK SENDE DOGRU YOLU BULDUN AKINIM FTW THIEF JOBBBB
    Alıntı Majjestica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllarca kervan cektım bu oyunda belli bi süre önce lucy alwaysefe ve çeteleri tarafından her seferinde malımın yıkılması ve darp edlimem sonucunda dayanamayıp thief oldum benı buna mecbur kılan herkes hesabını vermeli !!1!

ZulemaZahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ZulemaZahir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    150
    Beğenilme 
    125

Alıntı kral2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda çete olmuşlar
    Sırf benim kervanımı takip ettiklerini söylediler ve o kadar çok kestiler ki bıktım
    Rankta birinci olan adamlara dokunmuyorlar tahminimce yan çarları
    Lakin oyuna yeni gelen herkesi oyundan soğutuyorlar
    BENİM SET VS YOK OYUNA YENİ GELMİŞİM KERVAN ÇEKİYORUM. ADAMLAR FIGHT SILAH , MISIR SETLE YANLARINDA WARIOR VE 2 WİZ , ÜSTÜNE ZERK BASMIŞLAR BENI KESIYORLAR ŞAKA GİBİ

Sonra ben yeter artık kervan parası ne tutuyorsa verin istediğiniz kadar kervan yıkayım onlarla oynayın benimle uğraşmayın dediğimde

SS aldım bu kural dışı diyorlar

Senin 3 kişi fight ile yeni setsiz oyuncuyu kesmen kural dahilinde mi ? Oyuncuları oyundan soğutmak kural dahilinde mi ? Kervanlarımın arkasına her şehirde görünmez çar takman kural dahilin de mi ?

Allah için en imkansız yollarda dahi buldular sonra baktım arkamıza sürekli görünmez çar takıyorlarmış

En son karakterimin ismini onlardan biri yaptım yanına GA yazdım 4 tur kimse dokunmadı bu ne demektir ?

Resmen çete var oyunda başkalarının yükselmesini önleyen, oyuncuları kaçıran

@Asgard @Odin buna bir çözüm bulun lütfen.

Kural dışı dediklerini de kendileri yapıyor hafta sonu 50k kasacaklarını söylüyorlar rankı nasıl yapacaklarsa artık

Rank ödülleri kaldırılmalı yoksa bunlar bizimle sürekli uğraşacak
    Kervanın kilit noktası kervanı çıkardığın saat ve şehirdir. Eğer şehirden çıkarana kadar kervanını kimse takip etmiyorsa çıkardıktan sonra da çok fazla kullanılmayan yollardan kervanı yürütürsen yakalanma olasılığın çok azdır. Saat'in önemi ise oyuncu sayısının en az olduğu saatler yani sabaha karşı 04:00 dan öğlen saatlerine kadar çok rahat kervan taşıyabilirsin. Mesela bizim guildimizdeki bazı arkadaşlar 60 yıldız kervanı oyunun en kalabalık saatinde çıkartmalarına rağmen 5 kere getir götür yapıyorlar 1 kere yakalanıyorlar bu çok normal ve beklenen bir kayıptır. Thief'in görevi senin kervanını yıkmaktır, sen kimsin diye kimse sana sormaz üstüne düşeni yapar bunu normal karşılamalısın.
    Tavsiye vermemi istersen ; Kervan ile kazanacağın para seni bu oyunda bir yerlere taşımayacaktır, sadece boş zaman geçirmeni sağlayacaktır, verdiğin emeğe değmeyecektir. Oyun zaten belli bir noktaya gelmiş, sen 3 ay boyunca aralıksız kervan çeksen bile bir başkasının bot charı ile aynı seviyeye belki gelebilirsin. Oyunda harcayacağın onca süreyi gerçek hayatta bir işe girip çalışarak harcarsan hem iş tecrübesi edinirsin hem de 1 ayda kazandığın paranın birazı ile oyunda kendine halihazırda bir char satın alabilir keyfine bakabilirsin. Söylediklerim sana ne kadar mantıklı gelir bilemem ama bu oyunun gerçekleri bunlardır.

Söylediklerimi Matematiksel hesap ile destekleyecek olursak :

Samar - Alex arası 1 kervan 1 gidişte 4 B gold veriyor ve 25 DK sürüyor.
    Tek hunter wizard char ile maksimum 4 kervan koruyabilirsin.
    4 x 4 = 16 (4 char ile 1 gidişte 16 B gold kazanırsın.)
    16 / 25 = 0,64 (0,64 yani dakikada kazandığın gold 640 M olur)
    0,64 x 300 = 192 (Günde 5 saat bunu yaptığını düşünürsek 640m x 300 dk = 192 B gold demektir.)
    192 B x 90 Gün = 17 T 280 B

Kısacası sen her gün 5 saat boyunca kervan çeksen ve hiç yakalanmasan veya elektrik kesilmese internet kesilmese pc arıza vermese 90 gün sonunda 17 T Gold kazanırsın kardeşim. Üşenmedim bunu senin için hesapladım. 17 T golda 800-900 TL lik silk satın alarak sahip olabilirsin. Şimdi kararı sana bırakıyorum, her gün kervan başında öldüreceğin 5 saat buna değer mi ? (Suit kasmak için kervan yapıyorsan söylediklerimi dikkate alma)

EmrahMar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EmrahMar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    124

Reiiiiiz dur şimdi asgard okuyacak bu adam forumda varsa benim burada ne işim var diyecek. @Asgard mat dersi verilir.com
    Alıntı ZulemaZahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kervanın kilit noktası kervanı çıkardığın saat ve şehirdir. Eğer şehirden çıkarana kadar kervanını kimse takip etmiyorsa çıkardıktan sonra da çok fazla kullanılmayan yollardan kervanı yürütürsen yakalanma olasılığın çok azdır. Saat'in önemi ise oyuncu sayısının en az olduğu saatler yani sabaha karşı 04:00 dan öğlen saatlerine kadar çok rahat kervan taşıyabilirsin. Mesela bizim guildimizdeki bazı arkadaşlar 60 yıldız kervanı oyunun en kalabalık saatinde çıkartmalarına rağmen 5 kere getir götür yapıyorlar 1 kere yakalanıyorlar bu çok normal ve beklenen bir kayıptır. Thief'in görevi senin kervanını yıkmaktır, sen kimsin diye kimse sana sormaz üstüne düşeni yapar bunu normal karşılamalısın.
    Tavsiye vermemi istersen ; Kervan ile kazanacağın para seni bu oyunda bir yerlere taşımayacaktır, sadece boş zaman geçirmeni sağlayacaktır, verdiğin emeğe değmeyecektir. Oyun zaten belli bir noktaya gelmiş, sen 3 ay boyunca aralıksız kervan çeksen bile bir başkasının bot charı ile aynı seviyeye belki gelebilirsin. Oyunda harcayacağın onca süreyi gerçek hayatta bir işe girip çalışarak harcarsan hem iş tecrübesi edinirsin hem de 1 ayda kazandığın paranın birazı ile oyunda kendine halihazırda bir char satın alabilir keyfine bakabilirsin. Söylediklerim sana ne kadar mantıklı gelir bilemem ama bu oyunun gerçekleri bunlardır.

0,64 x 300 = 192 (Günde 5 saat bunu yaptığını düşünürsek 640m x 300 dk = 192 B gold demektir.)

Kısacası sen her gün 5 saat boyunca kervan çeksen ve hiç yakalanmasan veya elektrik kesilmese internet kesilmese pc arıza vermese 90 gün sonunda 17 T Gold kazanırsın kardeşim. Üşenmedim bunu senin için hesapladım. 17 T golda 800-900 TL lik silk satın alarak sahip olabilirsin. Şimdi kararı sana bırakıyorum, her gün kervan başında öldüreceğin 5 saat buna değer mi ? (Suit kasmak için kervan yapıyorsan söylediklerimi dikkate alma)
    ZulemaZahir bunu beğendi.

Majjestica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Majjestica isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    400
    Beğenilme 
    231

Alıntı EmrahMar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reiiiiiz dur şimdi asgard okuyacak bu adam forumda varsa benim burada ne işim var diyecek. @Asgard mat dersi verilir.com
    Sen şimdi sayın yöneticilerimizden @Asgard ' a ne emek istedin

EmrahMar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EmrahMar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    124

Sen şimdi sayın yöneticilerimizden @Asgard ' a ne emek istedin
    @Asgard yazdım ben oraya sen yönetici veyatta asgard mısın?
    ZulemaZahir ve Ferhat_Celebi bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    400
    Beğenilme 
    231

Alıntı EmrahMar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard yazdım ben oraya sen yönetici veyatta asgard mısın?
    Maybe

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    1310

Alıntı ZulemaZahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim bir arkadaş peşinden 20 30 çar traderla çekiyordu (tek başına 10 çar) yanlış hatırlamıyorsam günlük 1T ye yakın kasıyordu. Bu ne cesarettir yarabbi seni tanımak istiyorum yiğidim @Sentinel
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    1310

Maybe
    Perhaps
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    400
    Beğenilme 
    231

Alıntı Miracle- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perhaps
    hadi iyisin gene 1 2 yorum kastın

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    1310

hadi iyisin gene 1 2 yorum kastın
    Ne kasması knk bu aralar maybe kelimesini çok görüyorum açıkcası ben perhaps ciyim o yüzden teşvik amaçlı belirtmek istedim
    [IMG][/IMG]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş