Beğeni Ağacı14Beğeniler

Konu:Türk Tabipleri Birliği: Salgın yönetilemiyor, fırtına kapıda

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

Alıntı Floydian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kaşmer ne bilimselliğinden bahsediyosun sen. Koskoca sağlık bakanı akşam televizyona çıkıp muhasebeci gibi sayı okuyor. Bu mudur bilimsellik? Adamlar 6 yıl tıp okuyor 2 yıl uzmanlık bilmem ne yapıyor sen de diyosun ki bilimsel değiller adamların hayatı bilim olmuş
    terbiyesiz çocuksun sen .TTB Siyasal amaç güden bir kuruluştur. Aptal olmayan görür. Bunda müneccim olmaya gerek yok ama sen gerçkten çok terbiyesizsin. Sirf konuyla senle ayni dusunmuyoruz diye mesnetsiz tavirlarin var iste bilim bi buna care bulamadi. Allah üstüne biraz bilimsellik yağdirsin inşallah genco
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

Tıp kı normal hayatta böyle delinin biri bişi atiyor insanlar da görüşleri uğruna karşisindaki insanin gorusune tamamen saygisizca aşagiliyor. İşte örnek aldığimiz avrupqda insanlar konusarak biz de bu şkilde aptallar hakaret ederek derdini anlatiyor.
    JollyGame

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1553

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    terbiyesiz çocuksun sen .TTB Siyasal amaç güden bir kuruluştur. Aptal olmayan görür. Bunda müneccim olmaya gerek yok ama sen gerçkten çok terbiyesizsin. Sirf konuyla senle ayni dusunmuyoruz diye mesnetsiz tavirlarin var iste bilim bi buna care bulamadi. Allah üstüne biraz bilimsellik yağdirsin inşallah genco
    Korona olup hastanede yer bulamayınca cinci hocaya okutmaya götürürsün kendini
    Konu Floydian tarafından (24.Eylül.2020 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

Alıntı Floydian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korona olup hastanede yer bulamayınca cinci hocaya okutmaya götürürsün kendini
    hacidan hocadan değil Mustafa K. Atatürkün beni onlara emanet edin dediği şerefli Ve cesur Türk doktorlarindan medet umarim gerisi de Allaha kalmış olur
    Floydian bunu beğendi.
    JollyGame

enginaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    enginaar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    26

Ebem karı her boka da yorumun var biliyomuş gibi.. TTB Siyasal amaç güden bir kuluştur dedikten sonra zihniyetin belli oldu.. Sen ne anlarsın bilimden irfandan. sırf muhalif diye Siyasal amaç güden kuruluş diye yapıştırmışsın damgayı. ÇOMAR

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    316
    Beğenme 
    647
    Beğenilme 
    1512

Hayir gerçek durum bu değil. Bilimsel değiller. Verilerle oynaniyor diyerek devleti odak gostermek tam anlami ile siyasettir. Sen tabipsin isin bu degil. Bunu muhalif partilerimiz soylemeli. Sen durum tespiti yaparsin cozumonerisi sunarsin doktor olarak. Ttb bu kadar siyasi soylemlerle bulunmamali. vaka sayisi en dusuk ulkelerden ve filyasyonun tam anlamiyla uygulanmaya calisti ender ulkelerdeniz. Bunu gormemek siyasi gorusle sadece aciklanabilirZ saglik bakanligini elestireceksen eger saglikswl verilerle elestircekwin sayilarlq oynaniyor tarzi yaklasimi yanlis buluyorum
    Peki bakanın suanki aciklamalarindan sonra ne düşünüyorsun? Demek ki hakliymis ve siyasi amac gutmuyormus tabipler birligi.

Bilimsel olan pozitif olarak kanıtlanmış demek, en çok ben bilirim havası boş oluyor, birilerini savunmak icin bol keseden sallamamak gerekiyormus.
    belali ve Floydian bunu beğendi.
    Forum Kullanımı - Forum Kuralları - JollyGame Etkinlikleri

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bakanın suanki aciklamalarindan sonra ne düşünüyorsun? Demek ki hakliymis ve siyasi amac gutmuyormus tabipler birligi.

Bilimsel olan pozitif olarak kanıtlanmış demek, en çok ben bilirim havası boş oluyor, birilerini savunmak icin bol keseden sallamamak gerekiyormus.
    Öncelikle laflarina dikkat et edep sinirlarini zorlama. Forum tartisma kulturunu bilmen gerek . Bol keseden sallamiyorum. Ben tbb hala siyasi konjoktur birligi oldugunu soyluyorum. Salgın ilk günden beri zaten yönetilme konusunda zaaflar var. Bilim kurulu üyesi olarak seçilen proflarin birbirlerinden habersiz televizyon aciklamalari..Günlük 75 kişı ölmesine rağmen okullarin bugunki tavsiye karari ile bazi siniflara acilmasi gibi tavsiye karari.. bilim kurulu uyelerinin maskesiz internete dusen restorandaki goruntuleri. Vs vs . Ama bunlar TBB nin siyasi bir tabani oldugunu gerçegini degistirmez. Vaka sayilari gelirsek hala ayni dusunuyorum. Dunya ortalamasina gore iyi durumdayiz ama iyi durumda olmamiz çok iyi yonetiliyor anlamina gelmez bu surecin. Algı oluşturmakta üstünüze yok hemen yargilama pesindesiniz. Bir yorum yapiyorum bol keseden salliyorsun falan gibi edepsizce soylemlerle geliyosun yorumuma saygi gostermek zorundasin . Göstermiyorsan diyaloğa da girmeyeceksin benimle iyi forumlar

Buyrun TBB NİN firat kalkani hakkinda yaptigi SAVAŞa hayir aciklamadi ve sonrasinda olan bitenler. Daha bir çok belge var haber var . Biraz geniş bakmalisin .

https://www.google.com.tr/amp/s/www....509162-haberi/
    Konu LittleMiddle tarafından (01.Ekim.2020 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

Son olarak diyorum ki süreç hala çigrindan cikmadan yonetiliyorsa bu gibi siyasi polemiklere girmeyip canla başla gorevini yapan Türk hekimlerinin özverisi sayesindedir. Bu millet bu salgın bittiğinde de hekim ve hemşirelerin yazdıği tarihi okuyacaktir
    JollyGame

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    99
    Beğenme 
    402
    Beğenilme 
    723

Salgın başlangıcından beri toplum tarafından kucaklanan sayın sağlık bakanı Fahrettin Koca'nın popüleritesinin en önemli sebebi şeffaflık üzerine yapmış olduğu vurguydu.

Şeffaflığı gerçekten ilke olarak benimsemiş biri Temmuz ayının sonunda açıkladıkları verilerdeki vaka-hasta değişiminin olduğu gün, halka verilerdeki değişimin ne anlama geldiğini detaylarıyla açıklardı. işin gerçeği biz bunu tam bir ay sonra salgın patlama yaşadıktan sonra gazetecilerin bakanı sıkıştırması üzerine öğreniyoruz. ülke covidden kırılıyor, tabloda günlük hasta sayısı 1300-1500. e millet de diyor ki bir dönem günlük neredeyse 5.000 vaka vardı iyiyiz iyi!

Ekonomi bakanı ben döviz kuruna bakmam diyor.
    Sağlık bakanı yatağa düşmeyeni ben pozitif saymıyorum diyor.
    (bkz: vatandaşı olmasan aslında komik ülke)
    LittleMiddle bunu beğendi.
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

İnşallah Bilim kurulu tavsiyesine uyup da Okulları açmazlar . Biraz çözüm odaklı olmaları gerekiyor.Okulları açmak yerine yerli bir tablet firması ile anlaşıp tüm ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıttırılmalı.Nasıl olsa vergiden bi şekilde düşürtülür o Ve TÜRK TELEKOM DENEN nalet firmaya gösterilen neden gösteriliyor onu da bilmğyorum iltimasa son verip ülkenin yüzde 95inin ADSL fiber altyapısına hakim olan bu firmaya yüklü cezalar keserek altyapısını adam gibi yapmadığı bölgelerde çalışmasına vesile olması gerekiyor. EBA sistemi olmuyor diye Çocukları ölüme göndermenin bi anlamı yok.Ki gönderen ülkelerdeki genç covid hastalarındaki artış bellidir.
    JollyGame

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş