Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Emeklilik zorlaşıyor işten atma kolaylaşıyor.

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    86
    Beğenme 
    240
    Beğenilme 
    253

Alıntı Floydian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AGE OG EMPİRES Mİ OYNUYOSUN SEN KAŞMER
    Hayır o azameti özlüyorum heybeti bir mektupla tutsak kralları kendisini imparator zannedenlerin elinden alıp hükümdarlara taç giydirenleri arıyorum onlar bize bu vatanı bırakanlar ve bu milletin insanları ve tekrar bu insanlardan bu topraklardan zuhur edecekler Allah'ın izniyle. Şunu da ekleyeyim Tayyip Erdoğan'a muhalif olanlar için diyorum bize göre ondan daha güzelleri gelecek onlar için ise onu mumla aratacak kimseler gelecek alissaniz iyi olur yani eski Türkiye Tayyip Erdoğan ile beraber bitmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    86
    Beğenme 
    240
    Beğenilme 
    253

Elin yahudisi almanı amerikalısı japonu sik*ni çuvala koyuyor, beline bağlayıp diyar diyar geziyor bizim halkımız da euro dolar yüksek diye köyüne gidip geliyor ay sonunu getirmeyi düşünüyor niye dünyaya kafa tutuyormuşuz yok yaa
    Almanların icat yaptığı dönemlerde Türkiye'nin yaptığı kanunlara bakarak neden böyle olduğuna anında ulaşabilirsin

Fornakshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fornakshe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    6
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    19

boş verin bunları gidin kervan çekenler var indirin rahatlayin boşuna can sıkmaya deymez .

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    316
    Beğenme 
    647
    Beğenilme 
    1512

Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hade bir örnek ver bakalım cumhuriyet döneminde böyle sınır ötesi operasyonlar yapan bir lider göster de görelim.
    Reis Devleti'nin başında bizde onun yanında arkasında önündeyiz. Zoruna giden sktir olur reis ölünceye kadar gelmez bu ülkeye yurtta Sulh cihanda sulh yok bizde .
    İstiliya uğramış vatan toprakları sulh ile değil ceng ile alınır. Tuna nehrine kadar bizimdir ecdadımızın kanı nerde aktı ise hepsini alana kadar dünyaya Sulh mulh yok bu da böyle biline.
    Kıbrısı ıslık çalarak rumlardan kurtardılar zaten sana kalsa, bakarsan kardak krizi de örnek olabilir. Ülkenin yarısı şuanki yönetimden memnun, yarısı değil. Kimseye küfür etme hakkına sahip değilsin istersen sen mesajını editle usulca dağılalım. Forumda savaş ceng vs diyerek hiçbir şey elde edemezsin, gönderelim seni suriyeye bi sınır devriyesine çık bakalım nasılmış savaş ortamı görmüş olursun. Böyle klavyeden hede hödö yapmakla olmuyor bu işler. Sen çok diriliş ertuğrul ve türevi dizi izlemişsin cümleler falan aynı. Bi kendine bak ne yapıyorum ne haldeyim neyi savunuyorum diye.
    Rhodanthe, Floydian, Kenakort ve 1 kişi bunu beğendi.
    Forum Kullanımı - Forum Kuralları - JollyGame Etkinlikleri

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1553

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Agshw biz bunun hesabini 15 temmuz gecesi odedik kahrolsun fetö kahrolsun dis minnaklar.

Not: cengo sende de bi yunan tipi var az irkcilik yapemmm mi burdan bence guzel bi kaos cikar agshjwd
    2011 senesinde fetö yurdunda himmet parası toplayıp bisküvit almaya gitmiyor muydun doğru söyle

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    82
    Beğenme 
    138
    Beğenilme 
    156

'Reis Devleti'nin' derken ? bu devlet bir şahsa değil,TÜRK MİLLETİNE AİTTİR. Türkiye Cumhuriyeti Devleti TÜRKLERE AİTTİR.Bu ülkenin vatandaşı olan kişilere TÜRK KİMLİĞİ VERİLİR.
    Yurtta sulh,cihanda sulh sözü hangi anlamda söylenmiş onu dahi bilmeyen avanak aptinin tekisin,artık senin gibilerini önemsemiyorum çünkü -200 IQsünüz.
    Ayrıca Cumhurbaşkanımız her seferinde 'biz diplomasiden yanayız' derken,barıştan yanayız demek istemekte,sen televizyonu izlerken bali çekerek falanmı izliyorsun gerçekten merak ettim?
    Bu söz olası bir savaşta sadece birkaç milletin değil,bütün milletlerin etkileneceğini bu yüzden barış yoluyla meselelerin halledilmesi gerektiğini söyleyen TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN DIŞ POLİTİKA MANİFESTOSUDUR.
    HUN İMPARATORLUĞUDA,GÖKTÜRK İMPARATORLUĞUDA,OĞUZ YABGULUĞUDA,SELÇUKLU İMPARATORLUĞUDA,OSMANLI İMPARATORLUĞUDA,TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİDE BİZ TÜRKLERE AİTTİR.
    Hade bir örnek ver bakalım cumhuriyet döneminde böyle sınır ötesi operasyonlar yapan bir lider göster de görelim.
    Reis Devleti'nin başında bizde onun yanında arkasında önündeyiz. Zoruna giden sktir olur reis ölünceye kadar gelmez bu ülkeye yurtta Sulh cihanda sulh yok bizde .
    İstiliya uğramış vatan toprakları sulh ile değil ceng ile alınır. Tuna nehrine kadar bizimdir ecdadımızın kanı nerde aktı ise hepsini alana kadar dünyaya Sulh mulh yok bu da böyle biline.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    530
    Beğenme 
    1265
    Beğenilme 
    1205

2011 senesinde fetö yurdunda himmet parası toplayıp bisküvit almaya gitmiyor muydun doğru söyle
    Yok o yillarda universite 1 baslamak uzereydim devletin yari ozel otel yurtlarinda kaldim Ulan ifsa etme kendini dur silivri soguktur simdi beni feto yurtlarina o zaman istesem de almazlardi ama cok geldiler sizintiya uye yapalim diyen sozde abileri o sozde abileri acaba simdi nerelerde yoksa ? Abiii ???? Oyshh afk
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    86
    Beğenme 
    240
    Beğenilme 
    253

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıbrısı ıslık çalarak rumlardan kurtardılar zaten sana kalsa, bakarsan kardak krizi de örnek olabilir. Ülkenin yarısı şuanki yönetimden memnun, yarısı değil. Kimseye küfür etme hakkına sahip değilsin istersen sen mesajını editle usulca dağılalım. Forumda savaş ceng vs diyerek hiçbir şey elde edemezsin, gönderelim seni suriyeye bi sınır devriyesine çık bakalım nasılmış savaş ortamı görmüş olursun. Böyle klavyeden hede hödö yapmakla olmuyor bu işler. Sen çok diriliş ertuğrul ve türevi dizi izlemişsin cümleler falan aynı. Bi kendine bak ne yapıyorum ne haldeyim neyi savunuyorum diye.
    1. Si ben Türk dizileri izlemem ön yargıların ile yaklaşma kimseye herkes senin düşündüğün gibi değil 2. Argo üslubu kullanan ve ya başlatan ilk kişi ben değilim şahsi nefretini bu görev de kullanamazsın önce ilk yapanı uyar sonra beni uyarirsin @Asgard @Odin Ragnarok görevini şahsi görüşünü göre kullanıyor. 3. Ben Erzincan 3. Ordu karargâhın da askerlik yaptım bölük disiplin 1. Ligim ve 10 a yakın eve gelmiş takdir belgelerim bulunmakta Ordu komutanı İsmail Serdar Savaş a hizmet ettiğim için bizzat konutuna plaket vereceklerdi . devlet şuan gel dese toprağım olan Suriye'ye anında giderim ben cumhuriyet mantığı taşımıyorum. Benim sınırlarım şuan yaşadığım sınırlar değil ben kabul etmiyorum sen edebilirsin daha belki askerlik yapmamıssinda biz hayatın tek burada varolduğuna inanmıyoruz bundan sonrada bir hayat olduğuna inanıyoruz onun sonsuzluğuna dediğim gibi aynı uyarıyı ilk argo üslubu başlatana yaparsan editimi keyifle yaparım. Kolay gelsin.

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    66
    Beğenme 
    388
    Beğenilme 
    164

maksimum IQ 85 falandır senin
    Cengo bunu beğendi.

1000alibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1000alibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    27

malafatı çıkartıp suratına vursam keşke be ökkeş.oyun oynamaktan beynin sulanmış resmen.
    Cengo bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş