Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:İlk Video Klipli Parçam Yayında '' Chief X - Karanlık ''

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    151
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    461

Çıplak sesin fondan ötürü ve diğer şeylerden ötürü (ona ne diyorsanız artık) yetersiz kalmış gibi... Sesin arkada gizleniyormuş gibi.. Yaptığın diğer müzikleri de dinliyorum, arkadaş ortamında dinletiyorum. Bir parçanın güzel olması için söyleyenin ünlü olmasına gerek olmadığının kanıtısın kardeşim
    Ciesla bunu beğendi.
    RoyalFamily

barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    202
    Beğenme 
    1019
    Beğenilme 
    1206

şu müzüğü az kısaydın sesini duyaydık krdş

Benytone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Benytone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    68
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    50

Bütün ses kayıtlarını videolarını dinledim neredeyse ama ne hikmetse hep aynı hatayi yapıyorsun diğerlerinde olduğu gibi bu video'dada aynı hatayi yapmışsın müziğin ses aşırı yüksek ve senin sesin en kuytu köşeye sıkışmışta ordan geliyormuş gibi lütfen artık cagrilarimiza kulak ver şu müziğin sesini kıs kendi sesin ön planda olsun hersey mükemmel ama 1 sorun var ve bu sorun en büyük sorun bir an önce düzeltmen gerek.

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    411
    Beğenme 
    639
    Beğenilme 
    613

Alıntı Ciesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güzel, minik yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederim Müziğin sesimi bastırma durumunu iki şekilde açıklayabilirim; Birincisi sonuçta bu müziği 1 sene gibi kısa bir sürede bu noktaya taşıdım prodüksiyon kısmında eksiklerim olduğunu kabul ediyorum, İkincisi ise Prodüksiyon kısmındaki eksiklerimi ekipmanlarla kapatamıyorum. Bildiğiniz gibi bu iş için özel Hoparlörler Preamp'lar vsvs. mevcut ve bende malesef ki bunların hiçbiri yok. Müziğimi 1996 model Müzik setimizin hoparlörleriyle oluşturuyorum İmkansızlığa değinmeme gerek yok aslında bu parça için şöyle bir durum var ekstra eklemem gerekli ; Altyapı 2010 yılında yapılmış ve Altyapının prodüksiyonu gerçekten Vokal kayıtları için çok kötü, yani altyapı üstüne şarkı söylenmek için değil de insanlar dinlesin diye yapılmış. Bu da Benim prodüksiyon kısmında oldukça zorluk çekmeme neden oldu. Yani kendi sesimi yükseltince bu sefer altyapıyı tamamen bastırıyor ki bu şarkının benim için en önemli noktası da altyapıdaki Piyano
    Bunların açıklamasını yaptı zaten

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ciesla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    710
    Beğenilme 
    452

Alıntı Benytone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün ses kayıtlarını videolarını dinledim neredeyse ama ne hikmetse hep aynı hatayi yapıyorsun diğerlerinde olduğu gibi bu video'dada aynı hatayi yapmışsın müziğin ses aşırı yüksek ve senin sesin en kuytu köşeye sıkışmışta ordan geliyormuş gibi lütfen artık cagrilarimiza kulak ver şu müziğin sesini kıs kendi sesin ön planda olsun hersey mükemmel ama 1 sorun var ve bu sorun en büyük sorun bir an önce düzeltmen gerek.
    Aslında kayıt programındaki Analyzer VST'lerine baktığım zaman Ses ve müziğin aynı seviyede olduğunu net bir şekilde görebiliyorum. Burdaki olay zaten müziği de dinleyebilmek. Ama işte Mix aşamasında ki ekipman yetersizliğinden kaynaklanıyor bu durum. Altyapıdaki bazı frekansların benim sesimin frekanslarını belli noktalarda bastırdığı yerlerde müzik ön plana çıkıyor gibi oluyor.Ki bunda haklısınız.Ancak dediğim gibi kullandığım hoparlör ile bu tarz frekans çakışmalarını kulağımla ayırt edemiyorum.
    Arkadaşlar inanın şuanda bu imkanlarla yapabildiğimin en iyisi bu. Ki bence söylediğiniz şey o kadarda bariz bir eksik gibi durmuyor. Arkadaşımın Beats kulaklığıyla da dinledim dün bence çok da büyük bir fark yok gibi alt yapıyla benim aramda. Yani en azından elimdeki hoparlörle dinlediğimde bunu görebiliyorum.

Ama teşekkürler bu eleştiri için, bu konuda ki eleştirilerin çoğalmaya başlaması beni rahatsız etmeye başladı bir sonraki parça da ilk olarak bunu göz önüne alarak parçayı çıkarmayı düşünüyorum

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    xXx

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    710
    Beğenilme 
    452

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu istodan bir arkadaşım kocelide sanırım südütyosu falan var bir vak eğer ilgini çekerse sizi tanıştıra bilirim

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Reel olarak tanışmam şu dönemde imkansız, çünkü Adana da yaşıyorum ancak bahsederseniz Instagram üzerinden takip ederim konuşuruz tanışırız kendisiyle sorun değil.
    xXx

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    139
    Beğenme 
    400
    Beğenilme 
    303

eğer aalt yapıdaki müziği sen yaptıysan kardeşim rap yapmayı bırakıp sadece müzik yapmaya bak derim. Gerçekten çok çok üst düzey. Solo enstrüman ile yaptığın ritim ve vurmalılar ile solo yaratman efsane olmuş. beğendim
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    194
    Beğenme 
    710
    Beğenilme 
    452

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer aalt yapıdaki müziği sen yaptıysan kardeşim rap yapmayı bırakıp sadece müzik yapmaya bak derim. Gerçekten çok çok üst düzey. Solo enstrüman ile yaptığın ritim ve vurmalılar ile solo yaratman efsane olmuş. beğendim
    Altyapıyı ben yapmadım, ancak bu tarz çalışmalarda bulunuyorum. Altyapıda ki tek sıkıntı prodüksiyon işlemlerinin müzik söylemek için yapılmamış olması. Eğer altyapının projesi bu parçaya uygun düzenlenseydi daha iyi şeyler çıkabilirdi. Sizinle aynı fikirdeyim altyapı oldukça üst düzey. Uzun zamandır kullanmak istiyordum bu parçaya kısmetmiş
    xXx

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    123
    Beğenilme 
    317

İyi ki sigara var diyesim geldi Güzel devam..
    Ciesla bunu beğendi.

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

Klip güzel yapmışın. Fakat sözler o kadarda çok sağlam olmamış mümkünse freestyle yap düşünerek değilde kafadan yaz konuya hakim açısındanda hem iyi olur hemde ortaya güzel bir tarz koymuş olursun .

Mesela dinlediğin rapçilar gibi onlara örnek olma açısından bak mesela newcholl yapan biri dinliyorsan o tarzda bişeyler üret eğer new gitmiyosa oldchol yap kısaca hepsini yap sesin hangi yerlere iyi basınç ve cümleler kısa ve öz anlatıcı olursa o kadar daha iyi başarı olmuş olur .
    👑 -------RoyalFamily-------👑 Demonisher
    Elward*RoyalGrowin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş