1. #1
  astrolog1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  astrolog1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  15 Mayıs 2017
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  6
  Mesajlar 
  6
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  2
  Konum
   

  Standart yönetici eğitimi

  Toplumdaki demokratikleşme ve insan hakları ile ilgili konularda artan duyarlılık her geçen gün iyice yoğunlaşan iç ve dış rekabet, küreselleşme, iş ahlakı, artan sosyal sorumluluk ve sosyal duyarlılık, yöneticiliği daha zor ve karmaşık bir görev haline getirmektedir. Yöneticilik Eğitimi. Bu ve benzeri gelişmelerin sonucu, profesyonel yöneticiler, yöneticilik bilgilerini kullanarak işletme organizasyonlarının toplumun çeşitli kesimlerinin ihtiyaçlarını giderme sorumluluğunu da yüklemek zorunda kalmaktadır. Yöneticiliğin toplumdaki önemini göstermesi bakımından önem arz etmektedir. Gelişmeler, bir toplumda yöneticilerin, verdikleri kararların etki ve kapsamı nedeniyle taşıdıkları sorumluluğun ağırlığını göstermektedir.


  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  Özellikle, küreselleşme nedeniyle ülkelerin ekonomik bağlarının sıklaştığı ve bazı gelişmiş ülkelerdeki yöneticilerin aldıkları kararların ve uygulama etkilerinin tüm dünya ülkelerine kolayca yayılabildiği dikkate alınırsa, bu sorumluluğun önemi daha da artmaktadır. Yöneticilik Eğitimi. Çeşitli gruplar arasında bir nevi çıkar dengesi sağlama anlamına gelen bu sorumluluk, yöneticilerin kullanacakları araçların önemini daha da artırmıştır. Müşteriler olmak üzere, işletme faaliyetlerinin sonuçları geniş bir sosyal çevrede toplumsal refahın artması için paylaşılmalıdır. Yöneticiler böyle bir paylaşımı sağlayabilmek için organizasyon yapısı, bu yapı içindeki süreçler ve davranışlar gibi çeşitli araçlardan yararlanacaktır. Yöneticilik Eğitimi. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde bulunduğunuz her yerden bu eğitime katılabilirsiniz. Üstelik eğitimi tamamladıktan sonra sizlere uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalar verilecektir. Size verilecek olan sertifikaları ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kullanabilirsiniz. Size verilecek olan sertifikaların üzerinde online eğitim aldığınıza dair herhangi bir yazı ya da görsel bulunmamaktadır. Kayıt işlemleri sırasında sizden herhangi bir belge istenmemektedir. Eğitimlerimiz çeşitli videolar, görseller ve quizlerle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Sertifika ve eğitim hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için linke tıklayınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Yöneticilik Eğitimi

  Yöneticilik Nedir. Yönetimin disiplinler arası bir nitelik taşıdığı bilinmektedir. Bu nedenle yöneticiler çeşitli disiplinlerden alınan değişik kavram, araç ve teknikleri kullanmaktadırlar. Bu niteliği nedeniyle yönetim eklektik – seçmeci bir disiplin olarak kabul edilmektedir. Yöneticilik Nedir. Yönetim konusu ile ilgili çalışmalarda bu değişik disiplinlerden alınan her kavram ve araç başlı başına ayrıntılı bir inceleme alanı oluşturmaktadır.

  Bu durum sadece bu disiplinlerden alınan her kavram ve araç başlı başına ayrıntılı bir inceleme alanı oluşturmaktadır. Bu durum sadece bu disiplinlerden çeşitli kavram ve teknikleri almakla kalmamış, belki daha da önemlisi, yönetim ve organizasyon alanındaki bilimsel çalışmaları ve araştırmaları da etkilemiştir. Yöneticilik Nedir. Organizasyon konuları çerçevesinde ve yöneticilik bakış açısından ele alınacak bu teori ve yaklaşımlara ek olarak ayrıca çeşitli güncel yönetim kavram, teknik ve yaklaşımlar da kronolojik olarak ele alınacaktır. Yapı ve işleyiş ile ilgili bu konular mevcut teorik bilgi ve uygulamalı araştırmalar açısından incelenerek yöneticilerin kullanabileceği pratik sonuçlara ulaşılmaya çalışılacaktır.

  Nihayet her kısmın sonunda, değişik sanayi dalları ve işletmelere mensup yöneticilerimiz tarafından değişik seminer ve toplantılarda sorulan sorulara yer verilerek konu kapatılacaktır. Yöneticilik Nedir. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde bulunduğunuz her yerden bu eğitime katılabilirsiniz. Üstelik eğitimi tamamladıktan sonra sizlere uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalar verilecektir. Size verilecek olan sertifikaları ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kullanabilirsiniz. Size verilecek olan sertifikaların üzerinde online eğitim aldığınıza dair herhangi bir yazı ya da görsel bulunmamaktadır. Kayıt işlemleri sırasında sizden herhangi bir belge istenmemektedir. Eğitimlerimiz çeşitli videolar, görseller ve quizlerle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Sertifika ve eğitim hakkında bilgi almak ya da eğitimi satın almak için linke tıklayınız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


 2. #2
  Oynaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Oynaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  17 Kasım 2016
  Favori Oyun  
  aSilkroad
  Konular 
  1
  Mesajlar 
  57
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  2
  Konum
   

  Standart

  Araştırdığım bir konuydu teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş