Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:KYK Borcu

Vek
    Vek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Vek isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    183
    Beğenilme 
    232

Alıntı MelezPrens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mami ev kirası nerede 500 abartma a.q aynı şehir de yaşıyoruz ögrenci fatih de 1000 lira ya ev bulup sesini çıkarırsa onu sabunsuz. 1500 ev kiraları şuan normal diye geçiyor 1000 liraya 1 + 1 ler var bide bodrum katlar. Ama belki eleştiri oklarına hedef olucam ben cumhurbaşkanını seviyorum. Siyaset pek umrumda olan bir şey degil açıkcası atarını giderini yerde bayrak bırakmamasını sevdim bu adamın sol görüşlü oldugum için hiç desteklemedim kendisini son seçim de oy kullanmadım ama isim örnegi vermiyecegim bazı arkadaşlar ı tahrik edebilir pısırık lider olucagına ülkenin başın da bayragın ve kalıbının adamı olsun isterim rte de kötünün iysi profilinde ne kadar eleştiriye açık yönleri olursa olsun kurtarır yönü benim için var.

Güzel kardeşim, 3-5 tane bazı kesimden oy alabilmek için şehit kanıyla boyanan anlı şanlı TÜRK bayrağını, k*rdistan diye olmayan paçavra devletin paçavra bayrağını Türkiye topraklarında yan yana açtıran adam mı bayrak adamı oluyor yazık
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    TheVEK

MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MelezPrens isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    57

Alıntı VEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel kardeşim, 3-5 tane bazı kesimden oy alabilmek için şehit kanıyla boyanan anlı şanlı TÜRK bayrağını, k*rdistan diye olmayan paçavra devletin paçavra bayrağını Türkiye topraklarında yan yana açtıran adam mı bayrak adamı oluyor yazık
    Eleştiri almamak için kelimelerimi özenerek seçmeye çalıştım da bu platform da bu imkansız ne diyim başımıza devlet bayrak takmaz biri gelir sonra aman aman dersiniz ben diyim ne kadar ters ideoloji de olsak da bu adam şuanlık number one ya da bana deki şu olsa daha iy olur hep beraber tartışalım.

Vek
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    183
    Beğenilme 
    232

Alıntı MelezPrens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştiri almamak için kelimelerimi özenerek seçmeye çalıştım da bu platform da bu imkansız ne diyim başımıza devlet bayrak takmaz biri gelir sonra aman aman dersiniz ben diyim ne kadar ters ideoloji de olsak da bu adam şuanlık number one ya da bana deki şu olsa daha iy olur hep beraber tartışalım.
    Sana şu olur veya şu olmaz diyemem ama şunu diyebilirim 2000 Yılda 16 Türk Devleti yıkılıp 17. Türk devleti kuruldu nasıl ki yıkıldıktan sonra kuracak yiğitler çıkıyorsa şuan için bazı şeyleri düzeltecek yiğitler çıkacaktır.

Adam çıkmayacak diye kötüye bel bağlayıp kötüye ortak olmak kötüye umut olmak ne ola ki bu hükümetteki partiden kaç milyon insan mağdur sefalet içinde haberin var mı ? ve durum böyle iken hükümetteki partinin mal varlıklarını duyunca benim kanıma dokunuyor zaten bunları inkar edebilecek insanın da aklından şüphe duyarım.

Ben her hangi bir siyasi parti sempatizanı değilim bunu da belirteyim oyda kullanıyorum benim nazarım da doğru insan veya doğru siyasi parti henüz yok ama durum böyle diye de kötünün iyisi diyip kötüye destek olamam vicdanım izin vermiyor.

Velhasılkelam
    Bu millet sürü psikolojisinden çıkıp küçük düşünmekten vazgeçip ve birşeyleri sorgulamaya başladığı an bazı şeylerin düzeleceğine inanıyorum o zaman ne demek istediğimi anlarsın güzel kardeşim ''kötünün iyisi, başka adam yok'' yanlış anlama beni ama söylediklerin kahvede konuşulan siyaset ağzı ve küçük düşünmekten başka birşey değil iyi forumlar.
    Konu Vek tarafından (11.Mayıs.2019 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
    TheVEK

MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MelezPrens isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    57

Alıntı VEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana şu olur veya şu olmaz diyemem ama şunu diyebilirim 2000 Yılda 16 Türk Devleti yıkılıp 17. Türk devleti kuruldu nasıl ki yıkıldıktan sonra kuracak yiğitler çıkıyorsa şuan için bazı şeyleri düzeltecek yiğitler çıkacaktır.

Adam çıkmayacak diye kötüye bel bağlayıp kötüye ortak olmak kötüye umut olmak ne ola ki bu hükümetteki partiden kaç milyon insan mağdur sefalet içinde haberin var mı ? ve durum böyle iken hükümetteki partinin mal varlıklarını duyunca benim kanıma dokunuyor zaten bunları inkar edebilecek insanın da aklından şüphe duyarım.

Ben her hangi bir siyasi parti sempatizanı değilim bunu da belirteyim oyda kullanıyorum benim nazarım da doğru insan veya doğru siyasi parti henüz yok ama durum böyle diye de kötünün iyisi diyip kötüye destek olamam vicdanım izin vermiyor.

Velhasılkelam
    Bu millet sürü psikolojisinden çıkıp küçük düşünmekten vazgeçip ve birşeyleri sorgulamaya başladığı an bazı şeylerin düzeleceğine inanıyorum o zaman ne demek istediğimi anlarsın güzel kardeşim ''kötünün iyisi, başka adam yok'' yanlış anlama beni ama söylediklerin kahvede konuşulan siyaset ağzı ve küçük düşünmekten başka birşey değil iyi forumlar.
    Yine laflarım anlaşılmadı kişi anladıgı gibi cevapladı destek vermedigimi belirtmeme ragmen canım benim ben ömrüm de akp ye oy vermedim son seçimde de oy kullanmadım ama var olan liderin yerine birini koyamıyorsan ona ne kadar laf atmak da özgür olabilirsin eleştiri anlayışın kahvede ki adamdan beter iken onlara aşşagılamak da nedir ? Kahvede seni alt edecek nice insanlar oturur bilmem fatih deyim senin bahsettigin kahveleri ama gel bir çay iç sohbet et filızof mu esnaf mı dersin. Yani bu millet salak degil tamam düşünmeyen kesim var ama şunu da belirtmeliyim ki çok şehir gezmedim 10 tane kadar gezdim köylü emegi üretimi ile millet in efendisidir buna sözüm yok ama zihniyet olarak köylü bu ülkenin en geri kafasıdır. Kahve de ki adam degil yani. Ben buna gezerek iletişim kurarak manisada erzincan da adana da mardin de vs vs şahit oldum.

Beygir_Durdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Beygir_Durdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Sa Beygir Durdu geldi amk ahahaha @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Anını amk

Beygir_Necati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Beygir_Necati isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    10

Alıntı Beygir_Durdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sa Beygir Durdu geldi amk ahahaha @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Anını amk
    A.s durdu bende burdayım ayıkdırim saygılar

Adidas_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Adidas_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    355
    Beğenilme 
    120

Alıntı Beygir_Durdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmem hangi yetimhane çocuğusun ama sikimde değil insan müsvettesi annene selam söle ^^

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    468
    Beğenme 
    214
    Beğenilme 
    1237

....
    Konu Miracle- tarafından (24.Ağustos.2019 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir.

Vek
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    183
    Beğenilme 
    232

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün elime geçen tebligat'a göre 7 aydır ödüyor olmam gereken öğrenim kredisini ödemediğim için 173 tl faizlenmiş.
    Eğer öğrenim kredisi aldıysanız ve üzerinden 2 yıl dan fazla zaman geçtiyse e devletten kontrol edin kyk yada ziraattan her hangi bir tebligat gönderilmiyor borcun başladığına dair resmen dolandırılıyorsunuz. Hayatımda gördüğüm en saçma olay kyk yı aradığımda ise bana takibini benim yapmam gerektiğini söylediler askerde olduğum için yapamadığım takipten sorumlu tutuldum. DEVLET TARAFINDAN DOLANDIRILMAYIN. CEBİNİZDEKİ 3 KURUŞUN PEŞİNDELER.
    Suç sende kardeşim, suriye vatandaşı olsaydın bunları yaşamazdın
    Loss bunu beğendi.
    TheVEK

selturu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    selturu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

maalesef fırsatını bulunca kaçırmıyolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş