Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Kendini gm diye tanıtan nicki lAsgardlBsro:(GM)

burhankls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    burhankls isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

karakter adı : KaR4GUN_
    Olay tarihi : 13 şubat saat 00:25
    Alınan itemlerimiz : +7 LA immo set - immo+7acc seti - +7 power staf - nova+7 cleric +7rod
    dolandırıcı nickine gelirsek adam öyle bir nick yapmmışki sizde hataya düşüyorsunuz lAsgarlBsro biri I ile biri L ile yazılıyor oyunda I büyük L küçük pm atamayalım diye böyle bir sahtekarlık yapmış bizim düştüğümüz gibi sizde yanılmayın nick doğrudur size ss aldığım fotoğrafllarııda atabilrim ve o günki item aktarımlardan itemlerimi bulma şansınız varsa rica ediyoruum ilgilenin gerçekten çok sıkıldım bu konudan 5 arkadaş getirdim sw ye hepimizin morali bozuk başka sw ye taşıma bizi lütfen @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakter adınız:
    Olay Tarihi - Saati:
    Alınan İtemleriniz:

Bunları yazmanız gerekiyor, verdiğiniz dolandırıcı nicki yanlış. Her zaman bunu belirtiyoruz, forumu verimli kullanmak önemli. Eğer bu bilgileri ilk etapta verirseniz konunuza daha hızlı dönüş yapılabilir. Dolandırıldım dedikten sonra sizin kim olduğunuzu bilemeyiz. Verdiğiniz nickde yanlış.

Ek olarka bu olayın sonucunda iade alamayacaksınız, bunuda belirtmek istiyorum.

-------------------

Satış Sözleşmesi

Madde 2. Her müşteri kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hesap bilgilerinin paylaşılması veya çalınması halinde oluşabilecek zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

karakter adı : KaR4GUN_
    Olay tarihi : 13 şubat saat 00:25
    Alınan itemlerimiz : +7 LA immo set - immo+7acc seti - +7 power staf - nova+7 cleric +7rod
    dolandırıcı nickine gelirsek adam öyle bir nick yapmmışki sizde hataya düşüyorsunuz lAsgarlBsro biri I ile biri L ile yazılıyor oyunda I büyük L küçük pm atamayalım diye böyle bir sahtekarlık yapmış bizim düştüğümüz gibi sizde yanılmayın nick doğrudur size ss aldığım fotoğrafllarııda atabilrim ve o günki item aktarımlardan itemlerimi bulma şansınız varsa rica ediyoruum ilgilenin gerçekten çok sıkıldım bu konudan 5 arkadaş getirdim sw ye hepimizin morali bozuk başka sw ye taşıma bizi lütfen @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakter adınız:
    Olay Tarihi - Saati:
    Alınan İtemleriniz:

Bunları yazmanız gerekiyor, verdiğiniz dolandırıcı nicki yanlış. Her zaman bunu belirtiyoruz, forumu verimli kullanmak önemli. Eğer bu bilgileri ilk etapta verirseniz konunuza daha hızlı dönüş yapılabilir. Dolandırıldım dedikten sonra sizin kim olduğunuzu bilemeyiz. Verdiğiniz nickde yanlış.

Ek olarka bu olayın sonucunda iade alamayacaksınız, bunuda belirtmek istiyorum.

-------------------

Satış Sözleşmesi

Madde 2. Her müşteri kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Hesap bilgilerinin paylaşılması veya çalınması halinde oluşabilecek zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

İlker(Fckr) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İlker(Fckr) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    109
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    281

Kardeşim adı üzerinde GM yani oyun Ceosu adam senin o +7 itemine mi kalıcak ? Bi kod yazar alır eline +250 itemini . Yıl 2020 hala bu tür saçma numaraları yiyorsunuz . Niye bir GM özel çekiliş yaparken sana düz pm atsın ki ? Noticeden yazar şöyle bi kampanyamız var diye.

Ülkemizdeki en büyük problem. Kısa yolden kâr amaçlı para ya da ticaret sağlamak istiyorlar ama dolandırılınca Hüü..

Geçmiş olsun.
    galiba yaşıyorum

FABRiCATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FABRiCATOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    412
    Beğenilme 
    642

Çok samimi söylüyorum ben şu Jollygame markasının sahibi olsam bu tür suçları işleyen insanları mahkemeye veririm sebebi ise önce markaya zarar vermek ikincisi dolandırıcılık üçüncüsü isede hırsızlık.
    Gerçekten yaparım Bilişim suçlarına verildiğin de illa ki bir şeyler yapılıyor ufakta olsa bir ceza verirler diye düşünüyorum ve bu da o yapanlara ders olur.
    Oyunda bunu yapan adam sivildede bu işi yapıyordur, hoşunuza mı gidiyor kardeşim insanların emeklerini hiç etmek zarar vermek, gidin herşeyin helalinden nasiplenin.
    FABRİCATOR 卍 ozusaglam
    Turkisch Deutsch Universitât

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Alıntı FABRiCATOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok samimi söylüyorum ben şu Jollygame markasının sahibi olsam bu tür suçları işleyen insanları mahkemeye veririm sebebi ise önce markaya zarar vermek ikincisi dolandırıcılık üçüncüsü isede hırsızlık.
    Gerçekten yaparım Bilişim suçlarına verildiğin de illa ki bir şeyler yapılıyor ufakta olsa bir ceza verirler diye düşünüyorum ve bu da o yapanlara ders olur.
    Oyunda bunu yapan adam sivildede bu işi yapıyordur, hoşunuza mı gidiyor kardeşim insanların emeklerini hiç etmek zarar vermek, gidin herşeyin helalinden nasiplenin.
    Çok haklısın yöneticiler buna bişey desin artık insanların haklarını yiorlar birde üstelilk onlarıun adlarıyla yazık çok yazık

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    970
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    9715

Sahte hesap itemler ile birlikte kapatıldı, bu konuda iade söz konusu değildir. Kurallarımız gereği her oyuncu kendi hesap güvenliğinden sorumludur.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş