Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:bSilkroad DELAY-LAG

GanikuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GanikuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    110

Standart bSilkroad DELAY-LAG

Selamun Aleykum.bSilkroad'ın genel problemi delay-lag-kapasite.Bu konuyu açıp açmamak arasında çok düşündüm Oyun Yöneticilerini karsıma almayayım iyi geçiniyim gibisinden düşünüyordum.Ama bunun saçma bir davranış oldugunun farkına vardım sonuç olarak ben sizin müşterinizim ve muzdarip oldugum bi konu var.Size uzun zamandır söylüyoruz kapasite yetmiyor, normalde sadece aksam saatlerinde olan kapasite problemi artık gün içindede sürekli olmaya basladı kale savasına sonradan katılan hiç kimse savasa katılamadı bunun böyle olcagını tahmin edip savas öncesi restart bile atmadınız..Alttaki attıgım videoda da göreceginiz gibi ws ye basladıgımızda sw boguluyor herkese lag giriyor ve yarı yarıya DC yiyoruz.40-45kişi girdigimiz ws de lag'ın bitmesinden sonra 20 kişinin yerde ölü oldugunu görüyoruz geri kalan 20 kişide DC yemiş buluyoruz.Bu anlattıklarımda gram abartı söz konusu degil DC yedikten sonra savasa katılan her partide 3-4 kişi kaldıgını gördük.Sizin için ne kadar önemli ama şunuda belirtmek istiyorum ;başka sw den buraya player çagırdık hem FTW yardım için hemde sw nin reklamını yapıp oyuna baslatmak için.Ama savas sonrası çagırdıgımız kişinin sw hakkında yaptıgı yorumlar,hakaretler ve küfürleri burada paylaşmama gerek yok sanırım.Demem o ki misafirlerimize karsıda kötü duruma düşüyoruz.Sizin bizden beklediginiz anlayısı bizde sizden istiyoruz.Muzdarip oldugumuz bu konuda tüm bsro adına artık bahane yada sebep degil bi çözümü yönetim ekibimizden talep ediyorum. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    (Guild yada başka bir konu degil bu lütfen kirletmeyelim)
    WhenPigsFly, Hellixir, Bl0ck ve 5 kişi bunu beğendi.

WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhenPigsFly isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    242
    Beğenme 
    426
    Beğenilme 
    789

Biz utandık belki sizinde canınızı sıkar bu manzara tüm temennimiz bu
    Hellixir bunu beğendi.
    NewAdventure

ReaLaMity_

WhenPigsFly_

Pill

*INWA____HuSo

SametKenar33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SametKenar33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    23

rezillikten başka birşey degil ağız tadıyla vakit geçiremiyoruz artık bir çözüm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Dobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dobra isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Metin 2
    Konular 
    105
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    85

Alıntı GanikuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum.bSilkroad'ın genel problemi delay-lag-kapasite.Bu konuyu açıp açmamak arasında çok düşündüm Oyun Yöneticilerini karsıma almayayım iyi geçiniyim gibisinden düşünüyordum.Ama bunun saçma bir davranış oldugunun farkına vardım sonuç olarak ben sizin müşterinizim ve muzdarip oldugum bi konu var.Size uzun zamandır söylüyoruz kapasite yetmiyor, normalde sadece aksam saatlerinde olan kapasite problemi artık gün içindede sürekli olmaya basladı kale savasına sonradan katılan hiç kimse savasa katılamadı bunun böyle olcagını tahmin edip savas öncesi restart bile atmadınız..Alttaki attıgım videoda da göreceginiz gibi ws ye basladıgımızda sw boguluyor herkese lag giriyor ve yarı yarıya DC yiyoruz.40-45kişi girdigimiz ws de lag'ın bitmesinden sonra 20 kişinin yerde ölü oldugunu görüyoruz geri kalan 20 kişide DC yemiş buluyoruz.Bu anlattıklarımda gram abartı söz konusu degil DC yedikten sonra savasa katılan her partide 3-4 kişi kaldıgını gördük.Sizin için ne kadar önemli ama şunuda belirtmek istiyorum ;başka sw den buraya player çagırdık hem FTW yardım için hemde sw nin reklamını yapıp oyuna baslatmak için.Ama savas sonrası çagırdıgımız kişinin sw hakkında yaptıgı yorumlar,hakaretler ve küfürleri burada paylaşmama gerek yok sanırım.Demem o ki misafirlerimize karsıda kötü duruma düşüyoruz.Sizin bizden beklediginiz anlayısı bizde sizden istiyoruz.Muzdarip oldugumuz bu konuda tüm bsro adına artık bahane yada sebep degil bi çözümü yönetim ekibimizden talep ediyorum. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    (Guild yada başka bir konu degil bu lütfen kirletmeyelim)

aynı sorunlarla hotan savaşındada yaşandı videolu bir şekilde göndere bilirim YILLARDIR Bsilkroad oyuncusuyum ve yıllardır kale savaşlarında böyle sorunlar sık sık karşımıza cıkıyor kesin çözüm bekliyoruz gerekirse IP Limit 3 olsun 2 olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

mutlu19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mutlu19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    3

Her zaman aynı tablo görmekten sıkıldık bi çözüm istiyorz artık

JagerBomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JagerBomb isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    308
    Beğenme 
    1119
    Beğenilme 
    654

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... birgün gelip su savasda oynasaniza cidden cinnet geçirmezseniz tebrik edecem
    Nick: JagerBomb
    Guild Name: LionsOfCihad
    Job NickLC_JAGER_LC

Savaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Savaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    155
    Beğenme 
    128
    Beğenilme 
    549

arkadayım kanka @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hellixir bunu beğendi.

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    199
    Beğenme 
    361
    Beğenilme 
    894

Bu konuda kesinlikle bir yaptırım olması gerektiğinin kanaatindeyim. Server'ın reklamı ve ilerleyişi açısından da çok büyük can noktası bu konudur. Oyun içerisinde zaten çalışan insanlar sadece FW keyfine pazar günleri geliyor lar . Ancak video'da gördüğünüz üzere bu keyif değil tamamen "SİNİR KRİZİ". Bu konu hakkında bir araştırma geliştirme çabanız varmı merak içerisindeyiz. Bu konuyu açmamızdaki yegane amaçta budur. Oyun yöneticileri tarafından bir açıklama bir çözüm üretilmeli lütfen cevap bekliyoruz. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hocass bunu beğendi.

sultansevdalisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sultansevdalisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bu kadar kaliteli oyunculara kaliteli bir oyun yakışır; kaliteli bir oyun yöneticisi. Lütfen şikayetleri biraz dikkate alınız!

SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuperStar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    217
    Beğenilme 
    220

Çözüm bulacaklarını pek sanmıyorum epeyden beri belki 100 lerce konu açıldı bu konu hakkında ama yine savaşta sorun lag delay donma dc yeme ne ararsan var savaşın bir tadıda kalmıyor cavede aynı keza kidoda aynı keza ne bileyim niye hala çözüm bulunamadı oda ayrı bir konu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş