Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:X__AnqeL__X

Anqel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Anqel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Post X__AnqeL__X

Konuyu Kapatmak La Burada Herhangı Bır Seye Ulasamıyorz Ne yazıkkı
    Charım Calındı Isde olan oldu roolback ve sıfremı Gerı alabılıcekmıyım Merak edıyorm..

C_7
    C_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    C_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    30
    Beğenme 
    330
    Beğenilme 
    172

Onu yapacak kabiliyet var mı merak ediyorum belkide bu yuzden konu kapatıyor.
    TNT
    Thief Cumhuriyeti Devrik Lideri

Durum 
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Artık Ilgılenmezse de Canı Sagolsun Arkadasın Ama Kendı Kaybeder bılıor yani Artık RAMAK kalmıstı herkese Cogu Kısı Artı Rateden Char Soyulmalarından Sıkayetcı Her ne kadar cozup yardım etsekde Tutsakda adamları oyunda Sımdı Amacları DAhi Kalmayacak Bız TNT yı IKı kısı ıle elde etmıstık sımdı Tek kısı Bunu Mahvedebılecekse Bu Konudada GM bır sey yapmayacaksa Eger Bızde Durmayız ..

Durum 
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Arkadasım Bızı Soymus Puhahha 7 aydır 3 umuzde Aynı Sıfreler Var ..
    BIZ oyunu bırakıorz Rool back yok Bır sey yok EMEGIMIZIN KARSILIGINI ALDIK BIZ SAGOL YA
    Sorumluluk Kabul Edılmıyor Tamam Charım Komple Calındı Her Seyıyıle Buda MI OLASILIKDI ..
    Her Neyse Rool backla Sıfre OLmayacaksa eger Bız Kalabalık olarak Baska Sw de yız Hadi İyi Gunler..

AnlatıyorumAmaAnlamıyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnlatıyorumAmaAnlamıyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    9

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

BEYLER Bİ KAÇ GÜNDR BENİDE EKLEDİ SÜREKLİ YAZIYO VE BENİ EKLEDİGNDE ARTVİNDİ YAŞADIGI ŞEHİR ŞUAN KAHRAMAN MARAŞ OLRAK DEĞİŞTİRMİŞ. SOYAN KİŞİYİ IPDEN BULUNUP İFŞA EDİLMEİSNİ İSTİYORUZ

Durum 
    Konular 
    5
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    9

seda yıldız denilen şahıs fake bi hesaldır bnide ekledi şuan adanadayım fln dedi bi kaç gündr bi program var yarıdm edermisn fln diyordu ama iş yoğunlugumdan ilgilenemiyrdum. Gerçi ilglnemezdim zaten kız arkadaşım agzıma ... !!! . Ama bu arkadaşın saflıgından yararlanılmış.

C_7
    C_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    C_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    30
    Beğenme 
    330
    Beğenilme 
    172

Program gönderdi açmamı istedi fakat açmadım baska arkadaslarada bunu yapmıs olablir ewt kardeşim bu Iple bulunmalı charları geri verilmesi lazm
    TNT
    Thief Cumhuriyeti Devrik Lideri

Durum 
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

ARKADASLAR bu arkadas La FAcemde Konustu Ama Burda Ters oLAN sey hıc bı program ındırmemesı ..

Durum 
    Konular 
    5
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    9

bilmiyorum kardeşim. Bak bn olanı söylüyorum zaten bnm bu konuya vakıf olmam şöyle oldu dün bana iftira attılar iftira atan charlardan biri dediki özür dilerim kardeşim char arıyorum satılık vamrı dedi yok dedim ters konuştum dedi kardeşim senin gibi biryle tnaışmak isterim fln faceden konuşalım olmazsa senin charını alim fln dedi. Bnde ne olacak faceden dedim verdim ve 5 dk sonra bu kız bni ekledi. Sonrada dedigm gibi oldu işte adandayım şuan dedi teyzemlerdeyim fln dedi. Dedigm gibi bu oyunda 2 kez soyuldum iksindede itmeeim iade edilmedi. Ama ilk soryuldugmda gm soyanları ifşa etmişti bundada ifşa etse güzel olr.
    Anqel bunu beğendi.

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

beyler am pesinden gidip carları vermisiniz burada oyun yönetiminin yapacagı yapabilecegi pek bise yok(kastım item iadesi filan)ama ıp lerden filan soyan kisi hakkında bilgi verebilir.. sizlere diyecegim su ki kesinlikle baskasından medet ummayın olayın pesine düsün oyundaki en eski playerlerden birisiyim bende keyloger yoluyla soyulmustum Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isterseniz bi bakın sizlerde benim gibi isin pesine düsün 200 liralık 300 liralık car dyp bırakmayn ortada bi emek war emegin maddi degeri olmaz ben ciddi ciddi bilisim suclarını bile aramıstım cnkü elimde her türlü delil vardı belki okuyanlar gülecek alt tarafı oyun diyecek ama sizin gördügünüz tarafı o tekrar diyorum kesinlikle olayın pesini bırakmayın belliki bu isleri yapanlar hep aynı kisiler mesela deeply adlı sahıs sürekli buralarda sürekli millete keyloger göndermeye calısıyor tabi odur demiyorum ama aynı kisinin oldugundan eminim inanın gercekten haklıysanız we gercekten deliliniz warsa zararınızn kat kat fazlasını tazminat yoluyla alabilrsiniz awukat masraflarını bile karsı taraf öder en kötüsüde daha dogrusu en güzelide bu isleri yapan k.oç un siciline hırsızlık damgası wurmaktır hayatının ilerki dönemlernde bunun cok cezasını ceker ..
    sorinho ve skalizey bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş