commander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    commander isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart soyulan car ile ilgili..

iyi günler ben sefa (_Achelous_ un eski sahibi) konuyu forumdan takip ediyorum gerek magdur kisilerin gerek oyun yönetiminin bilmedigi bi takım seyler biliyorum ve birseyden emin olursam bunu gerekli mercilere gerekli kisilere anlatacagım ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiginide söyleyecegim yaklasık 5-6 ay önce benmde 500-600 liralık carım gitmisti oturup gm itemleri ver demedim 2 gün uyumadm yemedim sadece oyun yönetiminin bana werdigi bi isimle calan kisinin adresine numarasına okuluna kadar herseye ulastım belki komik gelcek size ama bilisim suclarını aradım awuaktla görüstüm toplum bu tarz hırsızlkları suc olarak saymıyor ama inanın agır yaptırımlmarı war giden 500 liralık carınızn yerine 3-5-10 bin liralık tazminat alabilrsiniz en kötüsüde karsıdakininin siciline hırszlk isler ve ileriki hayatında bunun cezasını ceker böyle bi olayda gerekli deliller neler olabilr nasl cezalar alabilr bu konulardan herkesten daha cok bilgim war dilin yandı bi kere.. son olarak tekrar diyorumki eger sorumun cewabını alırsam gerekli bilgileri isimleri we izlenilecek yolu oyun yönetimi we magdur arkadaslara anlatacagım(bende maraslıym yüz yüze bile konusabilirz) oyun yönetimine soracagım soru su ahmeterek34 nickiyle banlanan arkadas mı(ilk acılan konuda carımı neden banladınız diyen kisi) soydu bu carı yani banlanan cardaki itemler soyulan karakteremi ait bizzat kendisiyle telefonda konustum kendisi böyle bise yapmadgını dedi bende 1.5 yıldır burada oldugumu we oyun yönetiminin kislerini werecegi isimlerle car banlamayacagını söyledim fakat arkadas aynen öyle oldugunu söyledi bu kararınızı loglara bakıp mı werdiniz yani itemleri soyan o arkadasmı ? en kısa zamanda geri dönmeniz dilegiyle..

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Sefacığım oyun yönetimi hakkınızı aramayın demiyor. Biz yöneyim olarak bu tip olaylara karışmıyoruz gibi açık ve net bir ifade kullanıyor. Oturup odini savunmıycam ama madem o kadar önemli bir konu yargı merciğiyle bu işi çözmeleri daha mantıklı olur diye düşünüyorum. ikinci bir konu eğer konu yargıya taşınırsa odin gerekli bütün bilgileri gerekli mercilere ulaştırır ve dava çabuk bir şekilde çözümlenir. Belki odinde caydırıcı olması ve örnek oluşturması yönünden böyle bir şey istiyordur.

sonuç olarak eğer yapabilirlerse mahkeme yoluyla bu işi halletsinler. kesinlikle bütün deliller kazanmaları yönünde olur.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

bsro yönetiminden acil sekilde geri dönüs yapmalarını istiyorum yapan kisi yada kisileri buldum konustum itemlerin bir kısmı banlanan bir carda diger kısmı baska bir üyelikte alan arkadasla konustum wermeye ragzı lütfen geri dönüs yapın itemleri magdur arkadaslara iade etsin

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Hadi bakalım inşallah

BirDiyeceğimVar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BirDiyeceğimVar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    7

hırsızları şıkayet edeceksın aslında..bilişim suçlarında artık ağır cezalar var..hırsızların anasından emdığı sutu burnundan bile getırır...en nefret ettığım sey hırsızlık.

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

ilk baslarda kabul etmislerdi ama wazgectiler baska bi yere yönlendirdiler birazdan o arkadasla konuscam büyük ihtimal birbirimze küfür etcez kapattıktan snra bildgm herseyi buraya yazcam marastaki magdur arkadaslarla yüz yüze görüsebilr telefon konusmalarnn dökümanlarını we elimdeki bazı fotograf we bilgileri onlara werebilrm cnkü tlefonda aldıgını we geri werecegini söylemisti

BirDiyeceğimVar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BirDiyeceğimVar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    7

abi belgeler ve yeterlı kanıtlar varsa aslında hıç uğrasmayacaksın bu o.ç ıle..dırekt mahkemeye verecen surunsun ibnenın evlatları...

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    580
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Biz bu konuda daha önce çok açıklama yaptık. Söz ile söylenti ile kimseye ceza vermeyiz. Gerekli incelemeyi yaparız onun sonucunda suçlu bulunursa ceza verilir.
    Kişiye gerekli yanıt burada verildi: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Item iadesi konusuna gelince biz iade yapmıyoruz. Ha soyan kişi özür diler itemlerin iade edilmesini onaylıyorum derse o zaman yardımcı oluruz. Tıpkı daha önce defalarca yaptığımız gibi. Buna konuyu açan arkadaşda şahittir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

su an alan arkadası/ları ikna etmeye calısıyorum kendilerinden haber bekliyorum eger wermek istemezlerse bildiklerimi elimde olanları magdur arkadaslarla paylasabilirim eger magdur arkadas ercan yılmaz okuyorsa bana ulassın 544 399 36 67

Durum 
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

arkadas wermeyi kabul etti ne sekilde yapabilirz cok acil geri dönün

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş